בעיות/רעשים מוזרים (מאוד) בכרטיס קול... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות/רעשים מוזרים (מאוד) בכרטיס קול...

Q-PiXeL

Recommended Posts

אז ככה, המחשב שלי תמיד עשה בעיות , פעם הכרטיס קול אונבורד לא עבד טוב, פעם הויברה 128, לפעמים אחד עובד ב98 ואחר באקספי ולפעמים אפילו שניהם יכולים לעבוד כמעט נורמלי...

בקיצור הבעיות תמיד היו בסאונד שהיה יוצא באיכות גרועה, ואני לא סתם מתכוון לאיכות גרועה אלה הסאונד יענו יוצא במן סקראצינג כזה וחריקות.

נכון לעכשיו באקספי הכרטיס אונבורד עובד מצויין אבל הויברה 128 עושה בעיות ואני צריך ששניהם יעבדו...

גילתי שכשאני מפעיל את הסאונד על הויברה, מפעיל שיר בווינאמפ ומתחיל להזיז במהירות תחלון של הווינאמפ מצד לצד אז הסאונד מתחיל להיות בסדר... (אבל עדיין לא משולם)

יכול להיות משהו שקשור לגראפיקה של האקולייזר הקטן הזה... ???

קשה לי להאמין שלמישהו יש פיתרון אבל שווה לנסות... (אולי לפחות אני אמצה מישהו שיש לו או הייתה לו את אותה הבעיה)

AOpen AK33 + AC97 Sound on board

Athlon TBird 900MHz

Creative Vibra 128

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלפעמים האופציה של הSOUND 3D (משהו כזה) נותנת את האפקט הזה של החריקות וגם תבדוק אם חיברת טוב את הרמקול/אוזניות טוב ליציאה של הכרטיס יכול להיות שהבעיה ברמקולים/אוזניות עצמם שיש להם בעיה בחיבור ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sound 3d? יש משהו כזה בויברה 128 בכלל? אם כן איך אני יכול לבטל?

החיבורים בסדר גמור, הייתי מבדיל בין חארקות של חיבור לבין מה שלי יש... הסאונד ממש נהרס, לגמרי, כאילו משאית עברה עליו (תיאור דפוק)

זה לא רק חריקות הוא גם נהיה איטי...

שמתי לב לעוד משהו, כאשר המעבד ב100% הסאונד נהיה בסדר... TBIRD 900MHZ יכול להיות שיש איתו בעיה?

אוף הבעיה הזאת כל כך מעצבנת! לפני איזה שנה שאלתי על זה כבר ולא היו ממש תשובות... ולא הייתי צריך את זה ממש עד עכשיו כי אחד הכרטיסים עבד טוב... הייתה גם תקופה ששניהם עבדו טוב...

עכשיו אני צריך לפתור את הבעיה כי אני צריך תמחשב למסיבה ואני צריך את שתי הכרטיסים כי אני מחבר אותם למיקסר...

חבר שלי יביא לי כרטיס LIVE עם 4 ערוצים ואז אפשר להשתמש רק בכרטיס הזה, אם הוא יעבוד אז יהיה סבבה... אבל עדיין מעוניין לפתור את הבעיה המעפנית הזאת... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל שאני לא יכול לשמוע בדיוק את הדפקט בקול ... :-\

אוף הבעיה הזאת כל כך מעצבנת! לפני איזה שנה שאלתי על זה כבר ולא היו ממש תשובות... ולא הייתי צריך את זה ממש עד עכשיו כי אחד הכרטיסים עבד טוב... הייתה גם תקופה ששניהם עבדו טוב...

פרט בבקשה על התקופות האלה ... כי מה זה "היו תקופות" זה לא שיום אחד הכרטיס מחליט "ואללה אני יעשה רעשים !" בבקשה קצת לפרט ... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע... יכול להיות על 98 התקנתי כל מני דיירברים וזה עבד...

בקיצור הבעיה דיי נפתרה... חבר שלי הביא לי תSB LIVE שלו והכרטיס עובד מצויין... אז כנראה אני אקנה כרטיס חדש וזהו... (רק אני מקווה שבכרטיס חדש לא יהיו בעיות כי עדיין נדמה לי שחלק מהבעיה היא במחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי התחילה התופעה הזאת מאז שפירמטטי , לדעתי זה האנטי-ווירוס משתלט על כל המעבד בזמן הבדיקה

לי יש מקאפי ושאני מבטל אותו בד"כ (לא תמיד) זה מפסיק

אתה מוזמן לנסות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...