Half-Life 2: Episode 2 - רק בסוף השנה - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half-Life 2: Episode 2 - רק בסוף השנה

-R-E-L-

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש ראיון שלם עם מפתח השלבים של ואיך שהוא מסביר איך שהמשחקיות תיהיה יותר בסגנון של באטלפילד. לטענתו אנחנו נמצא את עצמנו מחפשים הגנה יותר מאשר רצים קדימה לאורך השלב.

השטחים יהיו פתוחים יחסית ללינאריות הנורמאלית של HL. זה כל מה שניסיתי להסביר. ברור שנדע לאן ללכת, אבל העניין הוא שהקרבות יהיו ארוכים יותר כי הם יהיו בשטחים פתוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ראיתם את טריילרים 1-5 +טיסר דרך סטים אתם אמורים לדעת שE2 עומד להיות הHALF LIFE הטוב ביותר עד עכשיו

תחשבו על זה

נראה יותר טוב מHL2

משחקיות יותר טובה מHL2

עוד יותר תוכן מHL2

עוד יותר מפלצות מHL2

עוד יותר נשקים מHL2

+PORTAL

+TEAM FORTRESS 2

+רק במחיר מצחיק של 50 דולר מסטים ביום היציאה לשוק

=

לרוץ לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יוצא עוד המון זמן, אבל לפחות למשחקים של לא צריך להוריד כל שבועיים פאצ'ים לבעיות שמתגלות כי הם בדרך כלל מושלמים..

ובטוח שעדיף לחכות קצת ולקבל משחק איכותי שבדקו אותו כמו שצריך ולא לשחרר מהר משחקים ולמכור כשהם בכלל לא גמורים (ראו ערך SCDA..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VALVE היא אחת מהחברות הבודדות שעדיין מיצרת משחקים באמת טובים לPC לדעתי

(אני לא מדבר על פורטים מהקונסולות למחשב אלה על משחקים שמתוכננים קודם למחשב)

רוב החברות האחרות מסריחות

לדוגמה אני לקראת הסוף בRunaway 2 ולמרות שרימיתי אין לי כוח להמשיך

וככה אם רוב משחקי הPC לאחרונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יוצא עוד המון זמן, אבל לפחות למשחקים של לא צריך להוריד כל שבועיים פאצ'ים לבעיות שמתגלות כי הם בדרך כלל מושלמים..

ובטוח שעדיף לחכות קצת ולקבל משחק איכותי שבדקו אותו כמו שצריך ולא לשחרר מהר משחקים ולמכור כשהם בכלל לא גמורים (ראו ערך SCDA..)

Splinter Cell: Double Agent ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזאת בקשה קצת טיפשית אבל בגלל שאיך שאני משחק HL2 אני ישר מקבל סחרחורות ובחילות,מישהו יכול

לספר לי את העלילה של המשחק,איך הוא מסתיים,ומה הסיפור של EP1? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה בדיוק ישר שאתה משחק HL2 אתה מקבל סחרחורת ובחילה? ואם אתה לא יכול לשחק בHL2 מה גורם לך לחשוב שתוכל לשחק בEP 2? (כלומר - מה תעזור לך העלילה?)

שיט עלית עליי.זה הכל קונספירציה שלי כדי שמישהו פה בפורום יבזבז חמש דקות מחייו על הקלדה.

לא יודע למה,אבל איך שאני משחק HL2(בטווח של 5 דקות ממתי שאני מתחיל לשחק)אני מקבל סחרחורות ובחילות זוועתיות,פעם אחת הקאתי

בגלל זה..(ככה זה גם בWOLF 3D,וHL1).בגלל שלפי מה שהבנתי זה משחק מצויין,רציתי לדעת את הסיפור והסוף של המשחק,ומה EP1 מחדש בסיפור

מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבתי את זה בקטע של "להיות רע", אני פשוט שאלתי למה אתה מקבל בחילה מהמשחק ומה תעזור לך העלילה של EP 1 ו-2 אם אתה לא יכול בכלל לשחק בהם(כי זה בעצם אותו משחק עם תוכן חדש... אם HL 2 עושה לך בחילה גם EP 1 ו-2 יעשו לך בחילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט עלית עליי.זה הכל קונספירציה שלי כדי שמישהו פה בפורום יבזבז חמש דקות מחייו על הקלדה.

לא יודע למה,אבל איך שאני משחק HL2(בטווח של 5 דקות ממתי שאני מתחיל לשחק)אני מקבל סחרחורות ובחילות זוועתיות,פעם אחת הקאתי

בגלל זה..(ככה זה גם בWOLF 3D,וHL1).בגלל שלפי מה שהבנתי זה משחק מצויין,רציתי לדעת את הסיפור והסוף של המשחק,ומה EP1 מחדש בסיפור

מבין?

זה אחד הדברים הכי מוזרים ששמעתי עליהם עד היום ..

מה קשור לקבל בחילה ממשחק ? כאילו מה קשור בכלל ?? מאיפה באת עם זה פתאום ?? יש לך אפילפסייה או משהו ? :s05:

וכן, SCDA זה = splinter cell double agent

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד הדברים הכי מוזרים ששמעתי עליהם עד היום ..

מה קשור לקבל בחילה ממשחק ? כאילו מה קשור בכלל ?? מאיפה באת עם זה פתאום ?? יש לך אפילפסייה או משהו ? :s05:

וכן, SCDA זה = splinter cell double agent

זה לא קשור לאפילפסייה, זו תופעה ידועה, והיה עם זה סיפור ענק כש-HL2 יצא, להרבה אנשים היה את זה, ועדיין יש להם (כנראה).

אני זוכר ש- הגיבו לזה בכך שהם הוציאו כל מיני פאצ'ים ששיפרו את המצב והיו אמורים לפתור את זה, אבל כנראה שזה לא קרה (אתה הראשון שאני שומע עליו שעדיין יש לו את זה, חשבתי שכבר אין).

אל תתרגש יותר מידי ותחשוב שאתה איזה מוגבל או משהו, כי זה דבר ידוע.

אין לי ממש לאן להפנות אותך (פתרונות, קצת חומר קריאה), אבל תנסה לחפש בגוגל/ויקיפדיה (או עוד מקורות מידע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ייתקן בעיה שקיימת אצלו ולא במשחק ??

נראה לי שהבנתי למה הוא מתכוון - הוא מקבל בחילה בגלל שזה משחק מגוף ראשון והמח שלו מרגיש כאילו שזה הוא זז ומביט לכיוונים..

עדיין, נשמע הזוי לגמרי לשמוע על דבר כזה..

ואם כבר פאץ' , אז אולי הוא צריך לפנות לקופת חולים , אולי הם שחררו את הפאץ' החדש - V1.08..

אחרי שהתקנתי אותו אצלי ( היה לי לפני זה V1.06 הלא יציב..) אני מצליח לשחק גם במשחקים משעממים !! מסתבר שהוא מתקן בעיות שעמום וגם חוסר רכוז..

בקיצור אחי, פנה לרופא המשפחה ודרוש את הפאץ' העדכני ביותר !! שלא יינסו לדחוף לך שם את ה 1.04 או ה 1.05 !! תזהר מהפאצ'ים האלו !! הם אולי ייסדו לך שתוכל לשחק ב FPS'ים אבל הם מבטלים לך יכולת לשחק ב RTS'ים ...

סתם סתם סתם... הייתי חייב לכתוב את זה.. אני מקווה שלא פגעתי או משהו.. הכל בצחוק.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...