משחקים מקרטעים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים מקרטעים

ybe

Recommended Posts

כשאני מריץ את המשחק מאפיה(הבעיה קיימת גם warcraft 3 ),כל כמה שניות ישנה קפיאה קצרה מאוד של המשחק שמלווה באור אדום המציין שהכונן הקשיח פועל(האור פועל רק במקביל לקפיאה) מאוד מרגיז.

אני מפעיל את המשחק מאפיה על רזלוציה 1600X1200 עם פירוט מקסימלי(ללא AA וללא Anisotropic) אני מפיק עד 25-פריימים בשניה(לפחות על פי תוכנת fraps) הורדת הרזלוציה ל1024X768 משפרת את הפריימים לשניה לעד-30 בשניה אבל הבעיה לא נפתרת.

מפרט המחשב שלי מצוין תחת מפרט מחשב(500@220 - xp 1700+gf 3 ti 200, ציון:7460 3d mark 2001se), השתמשתי בכל 3 סדרות הדרייברים האחרונים של (כרגע 41.09) הבעיה לא נפתרה.גם החלפה לdirectx 9 לא הועילה.

מה הפתרון לבעיה?

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שהמשחק משתמש בהרבה הפנימי, במקרה שלך 256 לא מספיק אז ניכנס לעבודה ה Swap Files ופה ההארד דיסק בשימוש .

וההארד דיסק בהרבה איטי מהזכרונות ופה נוצרים הלאגים האלו ... מה שאפשר לעשות זה להוסיף עוד 256 ואני בטוח שיהיה שיפור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שהמשחק משתמש בהרבה הפנימי, במקרה שלך 256 לא מספיק

על פי דרישות המערכת המומלצות(לא מינמליות) יש צורך ב128M , במערכת שלי יש כרגע כפול 256M .האם ייתכן שהבעיה בזכרון של הכרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צפיתה?

GF3 ti 200 לא מריץ (גם עם AXP 1700) מאפיה ב max 1200*1600

אולי יותר מ 30 fps אבל אתה לא מבין אולי שמאפיה זה משחק אידיותי כמו 3 אז אל תצפה ביחוד מהמשחק הזה לרוץ לך ב 60 fps בקטגוריות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי את אותה הבעייה היא נפתרה על ידי פורמט , אין לי מושג למה, אבל תנסה אם אתה יכול. וכן זה יכול להיות בגלל שהמחשב שלך פשוט לא יכול להריץ את המשחק בהגדרות כאלו , אם זה קורה גם ברזלוציה 640*480 אז תלך על פירמוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה לא מבין אולי שמאפיה זה משחק אידיותי כמו 3 .

אולי זה לא כל כך קשור לבעיה, את GTA3 אני לא מכיר(נראה לי שהוא באמת אידיוטי) אבל מאפיה הוא משחק אדיר עם גרפיקה נפלאה ועלילה מרתקת.

אם אני אוריד את הגרפיקה למינמום כמו שמישהו הציע ,הבעיה מן הסתם תפתר(הבעיה קיימת רק בחלקים הכבדים יותר של מאפיה, בזמן הנהיגה בעיר ) אבל אז אני לא אהנה מן המשחק.

אני חושב להרחיב את הזכרון ב-(256m(ddrנוספים שעלותם כ-400 ש"ח.אז לפני שאני משקיע 400 ש"ח אני רוצה להיות בטוח ברמה גבוהה של ודאות שזה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת לאחרונה עדכון של MICROSFT מהאתר שלהם והוא דפוק!!

תסיר אותו דרך התקנה הסרה של תוכניות ובעיה זו תיפתר!!

יידע אותי!!

אתה מבסס את זה על משהו? אם כן, אני אשמח לקבל לינק :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שהמשחק משתמש בהרבה הפנימי, במקרה שלך 256 לא מספיק

על פי דרישות המערכת המומלצות(לא מינמליות) יש צורך ב128M , במערכת שלי יש כרגע כפול 256M .האם ייתכן שהבעיה בזכרון של הכרטיס מסך?

הוספתי עוד 256M זכרון(כרגע יש במחשב 512M ) וזה פשוט חולל פלאים, כל הקירטועים נעלמו ואפילו הוספתי aaX2 (בנוסף ל1600X1200 על פירוט מירבי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...