שאלה לגבי פטיפון מבית Technics. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי פטיפון מבית Technics.

Odedb52

Recommended Posts

שלום..! :hi:

לאחרונה אבא שלי התעניין שוב בנושא הפטיפון ששוכב אצלנו במחסן. הדגם הוא Technics sl-1700.

השאלה שלי היא כמה הוא שווה היום? הפטיפון עובד ללא כל שום בעיה.. הדבר היחיד שאני לא יודע אם משפיע הוא סדק קטנטן (לא שבור..) במכסה העליון.

אז אשמח אם תענו לי.. גם את השווי בלי קשר לסדק הזה ,וגם אם הסדק משפיע בכלל - מה יהיה המחיר כאשר הוא קיים?

תודה מראש,

עודד ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערך מעשי סביר להניח שלא תקבל עליו יותר מ200-300 וגם זה מחובבי עניין רציניים, אם אתה מעוניין להיפטר ממנו אשמח להוריד אותו ממך.

בכל מקרה מדובר בפטיפון לא רע בכלל, אבל השוק בארץ לא מעריך ציוד שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפטיפון מעולה..

זה השווי שלו בארץ בגלל שאין מתעניינים כל כך או שאתה חושב שלמשל באיביי סתם דוגמא אפשר ביותר? (אנחנו עוד לא רוצים למכור, רק לקבל הערכה ואולי נחשוב על זה אם שווה)

בקיצור האם זה השווי שלו רק פה בגלל השוק שיש פה או שזה ממש הערך שלו "בעולם"..

תודה,

עודד ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם תכנס עכשיו תראה שהיו 22 הצעות והזוכה הציע 116$.. 500 שקל.. ואם תסתכל בתמונות הצדדים שלו נראים ממש לא טוב.. (מן חלודה כזאת או צבע לא יודע מה..) אצלי הפטיפון ממש נראה טוב ועובד כמו חדש. נראה במצב יותר טוב ממה שהראית זה בטוח. (ועדיין תראה איזה מחיר הוא קיבל..)

אז אולי אפשר לקבל מחיר כזה אם לא יותר אתה לא חושב?

עריכה

תראה עוד אחד שמצאתי (אותו הדגם בול! הנעה ישירה וכו' וכו'..)) במצב טוב שההצעה הראשונה עליו היא 100$ (שלי נראה ממש אותו הדבר רק כמו שאמרתי שיש לו מן סדק קטן מאוד במכסה העליון אבל בכלל לא קרוב להיות שבור)

http://cgi.ebay.com/TECHNICS-SL-1700-DIRECT-DRIVE-TURNTABLE_W0QQitemZ280079070808QQihZ018QQcategoryZ64626QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

תודה,

עודד ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה בכל מקרה..

ולדעתכם אפשר לקבל על תקליטים 2000 2500 שקל משהו כזה? מדובר על 200 תקליטים חלקם מאוד ישנים וחלקם פחות. (כל אחד 10 שקלים +-)

וכולל הפטיפון למכור את הכול ביחד ב-3 נראה לכם אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...