מבקש תמונה של משתמש... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש תמונה של משתמש...

Tomerico

Recommended Posts

אני זוכר שיש משתמש שיש לו בתמונה בצד של תינוק מאד מוזר... וכולם פעם שהוא היה כותב הודעה לא הייתי מסתכל בהודעה אלא רק מסתכל בתמונה ומתפקע מצחוק (;D) אז אם למישהו יש את התמונה, המשתמש עדיין קיים ושינה את שמו או את התמונה שיזדהה... אני רוצה שזה יהיה הרקע שלי... ועם יש לו את הגרסה המוגדלת זה יהיה עוד יותר טוב!

!!plz give me my funny pic back

מנהלים בבקשה לא לנעול... אני רוצה את התמונה הזאת, ואם תנעלו את הת'ראד זה יראה שהמצב באמת הידרדר...

כי הרי לא עברתי על שום חוק של הפורום... אולי זה יעליב אותכם שאני אומר שהמצב לא טוב אבל זה נכון וכדי להשתפר צריך להבדיל בן ספאם טהור להודעה שלא קשורה לחומרה ומחשבים... אני מתאר לעצמי שהייתם נועלים את הת'ראד הזה אם לא הייתי כותב את השורות האלו אבל אני מבקש שתפנימו את מה שכתבתי פה כדי שהקהילה שלנו תהיה יותר שמחה...

הפורום משתפר! צריך עוד קצת!!, תומר אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא זה ולא זה... אבל תודה על הניסיון לעזרה, זה מין תינוק שרואים רק את הראש שלו ואם מסתכלים על הראש טוב רואים שיש בראש של התינוק פגם... זה מאד מצחיק... ועוד תמונה שאני מבקש זה הפינגווין עם האישון אחד יותר גדול מהשני... אבל חשוב לי גם התינוק, אז... אם מישהו זוכר או יש לו help me plz...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...