הפועל "מגדל" ירושלים מחזיקת גביע המדינה לשנת 2006-2007 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפועל "מגדל" ירושלים מחזיקת גביע המדינה לשנת 2006-2007

SweeT_EviL

Recommended Posts

חבל שהקבוצה הכי מגעילה בליגה זוכה בגביע. שתהנה, בפיינל פור הישראלי של הליגה(עוד שיטה הזויה של מנהלת כדי למנוע ממכבי את האליפות :-X) מכבי תשחט אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהקבוצה הכי מגעילה בליגה זוכה בגביע. שתהנה, בפיינל פור הישראלי של הליגה(עוד שיטה הזויה של מנהלת כדי למנוע ממכבי את האליפות :-X) מכבי תשחט אותם.

=\

ולמה אתה חושב כך? תסביר לפחות תעמדה שלך..

דרך אגב הקטע של הפיינל פור הוא כדי לפתח יותר עיניין בליגות שיש קבוצה אחת או שתים שולטות וכל השאר מתחת,כמו שהיה שבעשר השנים האחרונות עם מכבי(הם באמת היו ברמה או שתים מעל כולם, אין מה לעשות), שהכל תלוי במשחק אחד וככה נוצר עוד מתח בליגה ועוד הזדמנויות אפילו לקבוצות הקטנות, ומה שקרה בגמר הזה זה דוגמא מעולת (שמכבי תמשיך לזלזל בכל הליגה =\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

=\

ולמה אתה חושב כך? תסביר לפחות תעמדה שלך..

זה פחות הקבוצה ויותר האוהדים שלה (בלי להכליל כמובן). זה פשוט דוחה אותי מה שהם עושים. חוץ מהקטע של הפנאטיות, כל רימוני העשן והדברים האלה, הקטע שהם מעודדים קבוצות אחרות, הקטע שהם מקללים, ועוד באיזה קללות עסיסיות ראשי מועדונים מתחרים ודברים כאלה גורמים לי לשנוא את הקבוצה הזו. עוד טענה של המועדון זה שהם תמיד היו יותר ישראליים ממכבי, דבר שהוא כמובן לא נכון (אם תספור העונה, במכבי יש 5 ישראלים משמעותיים אם אני לא סופר את ארנולד ושארפ - גרין, ששון, אליהו, הלפרין ובורשטיין. וזה בלי לספור את ארנולד או את שארפ, שנמצא 15 שנים בארץ והוא הנשמה של מכבי. בהפועל ירושלים רק 4 - פניני, מרקוביץ', טפירו וחג'ג'. בשנים קודמות אולי המצב לא היה כזה, אבל המספרים היו שווים).

דרך אגב הקטע של הפיינל פור הוא כדי לפתח יותר עיניין בליגות שיש קבוצה אחת או שתים שולטות וכל השאר מתחת,כמו שהיה שבעשר השנים האחרונות עם מכבי(הם באמת היו ברמה או שתים מעל כולם, אין מה לעשות), שהכל תלוי במשחק אחד וככה נוצר עוד מתח בליגה ועוד הזדמנויות אפילו לקבוצות הקטנות, ומה שקרה בגמר הזה זה דוגמא מעולת (שמכבי תמשיך לזלזל בכל הליגה =\ )

אבל הנקודה היא שהמטרה של האליפות והגביע (בגביע זה נסלח אבל בליגה - כלומר אליפות - לא) היא שהקבוצה הטובה ביותר תזכה. נקח דוגמא טובה - ביום שני, בני השרון מול מכבי. עם כל הכבוד לבני השרון, ובאמת שמגיע להם כל הכבוד, גם מכבי לא הייתה בדיוק ביום מדהים. אם זה היה פלייאוף, אפילו הטוב מ-3, אני כמעט בטוח שזה היה נראה אחרת. יש מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פחות הקבוצה ויותר האוהדים שלה (בלי להכליל כמובן). זה פשוט דוחה אותי מה שהם עושים. חוץ מהקטע של הפנאטיות, כל רימוני העשן והדברים האלה, הקטע שהם מעודדים קבוצות אחרות, הקטע שהם מקללים, ועוד באיזה קללות עסיסיות ראשי מועדונים מתחרים ודברים כאלה גורמים לי לשנוא את הקבוצה הזו. עוד טענה של המועדון זה שהם תמיד היו יותר ישראליים ממכבי, דבר שהוא כמובן לא נכון (אם תספור העונה, במכבי יש 5 ישראלים משמעותיים אם אני לא סופר את ארנולד ושארפ - גרין, ששון, אליהו, הלפרין ובורשטיין. וזה בלי לספור את ארנולד או את שארפ, שנמצא 15 שנים בארץ והוא הנשמה של מכבי. בהפועל ירושלים רק 4 - פניני, מרקוביץ', טפירו וחג'ג'. בשנים קודמות אולי המצב לא היה כזה, אבל המספרים היו שווים).

קודם כל אני חייב להבהיר משהו

כל האוהדים של הפועל שונאים ומגנים את כל אלה שמדליקים אבוקות (שכמובן אלו ילדים קטנים)

בפעם האחרונה שהיה אבוקה במלחה אוהדי הפועל עזרו למשטרה בלמצוא את מדליק האבוקה...

בקשר לקללות, זה רגיל אצל כל קבוצה, כמובן שיש איזשהי טינה מיוחדת כלפי מכבי ושמעון מזרחי אבל זה כבר ניהיה פחות בשביל להעליב ויותר בשביל הקצב

בקשר לקטע של הישראלים זה הקטע שחלק מהזרים של מכבי הם בעלי אזרחות, שזה יותר קטע של קנאה - אבל זה עדין לא אומר שהקטע הזה הוגן..

אבל הנקודה היא שהמטרה של האליפות והגביע (בגביע זה נסלח אבל בליגה - כלומר אליפות - לא) היא שהקבוצה הטובה ביותר תזכה. נקח דוגמא טובה - ביום שני, בני השרון מול מכבי. עם כל הכבוד לבני השרון, ובאמת שמגיע להם כל הכבוד, גם מכבי לא הייתה בדיוק ביום מדהים. אם זה היה פלייאוף, אפילו הטוב מ-3, אני כמעט בטוח שזה היה נראה אחרת. יש מבין?

לא הבנת מה שאמרתי כל הקטע של משחק אחד - הכל או כלום הוא שיגוון את הליגה. כמובן יש דבר כזה יום רע אבל זה עוד משהו שבגללו השיטה הזו מקויימת בארץ. שוב כל הקטע זה לא לתת למכבי לתקן את הפשלה שלה או לתת לקבוצה החזקה (או הפיבוריטית) סיכוי טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פחות הקבוצה ויותר האוהדים שלה (בלי להכליל כמובן). זה פשוט דוחה אותי מה שהם עושים. חוץ מהקטע של הפנאטיות, כל רימוני העשן והדברים האלה, הקטע שהם מעודדים קבוצות אחרות, הקטע שהם מקללים, ועוד באיזה קללות עסיסיות ראשי מועדונים מתחרים ודברים כאלה גורמים לי לשנוא את הקבוצה הזו.

ואוהדי מכבי ת"א לא שונאים את אוהדי הפועל ת"א והפועל ירושלים?

לא מעודדים קבוצות אחרות?

עוד טענה של המועדון זה שהם תמיד היו יותר ישראליים ממכבי, דבר שהוא כמובן לא נכון (אם תספור העונה, במכבי יש 5 ישראלים משמעותיים אם אני לא סופר את ארנולד ושארפ - גרין, ששון, אליהו, הלפרין ובורשטיין. וזה בלי לספור את ארנולד או את שארפ, שנמצא 15 שנים בארץ והוא הנשמה של מכבי. בהפועל ירושלים רק 4 - פניני, מרקוביץ', טפירו וחג'ג'. בשנים קודמות אולי המצב לא היה כזה, אבל המספרים היו שווים).

בגלל זה הם בעונה הכי חלשה שלהם בשנים האחרונות?

מצד שני הם נהנים מביתיות בפליאוף ובגביע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוהדי מכבי ת"א לא שונאים את אוהדי הפועל ת"א והפועל ירושלים?

לא מעודדים קבוצות אחרות?בגלל זה הם בעונה הכי חלשה שלהם בשנים האחרונות?מצד שני הם נהנים מביתיות בפליאוף ובגביע

שמעת אוהד קורא לדני קליין או שאול איינברג נאצי?

SweeT_EviL

יש קללות ויש קללות... במיוחד אם זה הפך לעיניין שבשגרה - זה אומר שהאוהדים האדומים מקללים בלי לשים לב. זה כמו אחד שירביץ לאישתו כי "הוא רגיל לזה". אמנם זה דוגמא קיצונית, אבל זה אותו רעיון.

בגלל זה הם בעונה הכי חלשה שלהם בשנים האחרונות?

את זה לא אמרתי. כי תכלס הישראלים נותנים תפוקה, הזרים לא מתפקדים. יש?

מצד שני הם נהנים מביתיות בפליאוף ובגביע

נוקיה ביתי כשהו צהוב, וכשהכרוז שייך למכבי. אם הוא משתמש כנייטרלי, אז כל האלמנט של הביתיות (בשונה מכדורגל) נעלם. וחוץ מזה, גם למכבי מותר לשחק פה ושם משחקים רעים בבית, לא?

בקטע הזה אני איתך, זה ממש הפקרות הדבר הזה...

שהמדינה תשקיע קצת כסף ותבנה אולם נטרלי...

האולם שייך לעיריית ת"א..

למכבי עדיין אין אולם ביתי, למרות שהם מנסים להשיג אישורים עשרות שנים.

את האליפות לא תקחו למכבי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדום עולה....אדום עולה...אדום עולה...

העיקר לבכות, אתה מדבר על אוהדי הפועל...אתה לא שונה מהם בכלום

ההבדל היחיד הוא שאתה אוהד מכבי, אבל המנטאליות של לא לפרגן

ליריב קיים אצלך בדיוק כמו אצל אוהדים אדומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאני לא מפרגן ליריב? אני מאוד מפרגן ומעריך את מה שבני השרון עשו למרות הכל, ורציתי שהם יקחו את הגביע, כי לדעתי להם הגיע יותר מהפועל ירושלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאני לא מפרגן ליריב? אני מאוד מפרגן ומעריך את מה שבני השרון עשו למרות הכל, ורציתי שהם יקחו את הגביע, כי לדעתי להם הגיע יותר מהפועל ירושלים.

לא באותו משחק.

הפועל שיחקה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...