בעיה ב7900 ג'י טי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב7900 ג'י טי

shlomibandit

Recommended Posts

יש לי 7900 ג'י טי חדש.. אתמול קיבלתי אותו..

ועידכנתי דרייבר של להכי עדכני

וניסיתי אפילו עוד כמה ..

ושאני במשחק אני רואה כל מני קווים כאלה על המסך אם אני לא טועה קוראים לזה אפרקטיבים משהו כזה

אתם חושבים שהבעיה היא של הכרטיס ולהחזיר אותו מייד לחנות? או שהבעיה אולי בהגדרות או מה?

הכרטיס ללא אובר ללא כלום.. קיבלתי אותו אתמול לא נגעתי בו , והיום אני מנסה לשים משחק ויש מלא קווים כאלה

ואפילו ניסיתי דרך התוכנהrthdribl למי שמכיר , והיה מלא אפרקטיבים .. משהו יודע מה הבעיה מה יש לעשות?

help me .. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניראה לי חיברתי את הכרטיס טוב .. אין איזה חיבור שונה .. היה לי ללפני 7800 וזה אותו חיבור..

בקשר לזה שאמרת שהכרטיס מתחמם , בדקתי את הטמפרטורה במאמץ היא לא עוברת את ה57.. זה ניראה לי טמפרטורה סבירה לכזה כרטיס לא???

והנה תמונה של דוגמא למה שזה עושה לי , למי שמכיר את התוכנה ומי שלא גם יכול לראות בבקשה תגידו לי מה לעשות ..

http://img254.imageshack.us/my.php?image=untitledll6.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ksp חברה חראאאאאאא... אלל תתקרבו אליהםםםםםםםםםםםםםםםםם............................................................................

לא אכפת לי שיתבעו אותי מה שהם רוציםםםםםםםםםםםםםםםםם ...................................................................................

הכל התחיל לפני חודש וחצי הכרטיס היה מתחמם לי. הגעתי למסקנה שאני רוצה להחליף את הקירור של הכרטיס , הלכתי לחנות ואמרתי להם שישימו לי את האקסלרו x1 , חיכיתי שבוע וחצי שישימו לי פאקינג קירור , אני חוזר לבית המחשב נדלק אבל אין צג , הלכתי אילהם אמרו לי ששרפו לי את הכרטיס וזה בעיה שלהם..

החליפו לי את הכרטיס מ 7800 ל 7900 ג'י טי הייתי מבסוט , אבל גם כן לזה חיכיתי איזה שבועיים וחצי , היום שאני חוזר לבית עם הכרטיס החדש אני רואה שיש אפרקטיבים ובעיותת.... מחקתי את הדרייבר דרך ההוספה והוסרה של תוכניות , מחקתי רק את הדיספליי דרייבר ונסיתי להתקין דרייבר הכי חדש של

אחרי שראיתי את האפרקטיבים הדרייבר הקודם..והם המשיכו זה לא עזר ההתקנת דרייבר חדש.. אתם אומרים שזה בטוח בעיה בכרטיס ? לחזור אליהם?

או שלנסות למחוק את הדרייבר בצורה אחרת או מה?

אני כבר ממש בעצביםם.... אין לי כוח יותר ללכת אליהם , כל פעם זה נסיעה מחוץ לעיר ולהסחב עם המחשב זה ממש סיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אני חיברתי.. זה הטכנאי של ksp חיבר לי אותו..

עכשיו עשיתי בדיקה ב 3damark05 יצא לי 7800 +- זה נורמאלי?

ה7900 שונה משהו ? החיבור שונה ? אולי זה החיבור? למרות שקשה לי להאמין הטכנאי חיבר... יכול ליהיות חיבר לא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי כמה פעמים את 3dmark05.. יצא לי 7800 +- זה טוב לכרטיס או שגם פה זה לא בסדר??

ועכשיו אני בתוכנה איזה שעה ככה ואין את הקישקושים.. אני ישאיר את זה עוד כמה שעות לראות אם אין או יש...

יכול ליהיות זה קרה משהו חד פעמי בדיוק כי הכרטיס היה חדש וישר הפעלתי תוכנה וסוג זו? או שזה לא יכול ליהיות?

אני יעלה תמונה של החיבור מהפלא שלי , שתגידו מה דעתכם.. עוד מעט אני יעלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, הטמפ' שלך סבירה ביותר וזה בטוח לא מזה או בגלל זה שהכרטיס חדש מידי והפעלת תוכנות כבדות.. זה לא מנוע של אוטו שצריך לעבור הרצה..

זה באמת יכול להיות מבעית חוסר מתח כמו שאמרו לך מקודם - תוודא שהמפצל שיוצא מהכרטיס מסך מאחורה מחובר לשני מולקסים מהספק כח.

תעלה ברורות של הכרטיס ושל החיבור שלו למתח ואנחנו כבר נגיד לך אם זה מחובר טוב..

נ.ב-

1) איזה חברה הכרטיס מסך שלך ?

2) איזה ספק כח יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותו בעיה שלו בדיוק!!וגם לי יש 7900GT מהחנות KSP הארורה!

אבל של החברה GALAXY

יש לי גם באגים כאלו כמו שלו בכל מיניי משחקים!

וזה לא בעיית חום כי הטמפרטורה טובה

הכרטיס מסך שלי מחובר ללוח כמובן ועוד חיבור אחד לספק שיוצא מסוף הכרטיס,חיבור לבן כזה

שמתחבר אל הספק...

מה זה הזין הזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...