החלפה בין שני כרטיסים ישנים - רדאון 8500 מול GF4TI4600 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפה בין שני כרטיסים ישנים - רדאון 8500 מול GF4TI4600

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם.

המחשב המשני שלי משמש בעיקר לקומפי לבן שלי ולמשחקים ישנים או חלשים שלא דורשים כרטיס מסך חזק במיוחד, החלפתי את הרדאון 8500LE שהיה לי בג'יפורס 4 TI4600 - ללא תוספת מחיר - משתלם לא?

לגבי הביצועים אני לא מרגיש הבדל גדול בביצועים, נראה לכם הגיוני הרי ה 4600 אמור להיות חזק יותר בהרבה מה 8500.

יכול להיות שהכרטיס מגמגם כי הסרתי את הדרייברים של ATI וישר התקנתי את של אנבידיה ולא הרצתי DRIVER CLEANER?

נא תגובתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בביצועים לא גדול, אבל אמור להיות מורגש.

(במחשקים ישנים כמובן)

לי היה את ה Xpretvision 8500LE הידוע שנמכר בזמנו בזיג זאג ב 400 שקל ו Ti4400.

ה 4400 היה חזק דיי משמעותית, לא היה משחק אחד שלא העלתי בו את רמת הפרטים.

בסופו של דבר ה 8500 התחרה ב GF3/GF4 Ti4200 (ואנחנו מדברים פה על 4600 מול 8500LE).

איזה תקופה יפה הייתה- הדבר היחיד ששינה היה מהירות שעון.

OC ל 4200 והיה לך 4600 שעלה פי 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אם אתה מריץ אותו על משחקים ישנים שלא דורשים כרטיס חזק, השאלה פה עד כמה ישנים?

כיוון שבמשחק שהוא נגיד שנת 2000,גם אם תשים כרטיס שעולה 3 אלף לא תרגיש בביצועים,בגלל שה 8500 כניראה היתמודד בצורה טובה מול אותם המשחקים,אבל עוד פעם תלוי עד כמה הם ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמרגיז הוא שאם אני רוצה לצפות בסרט על המחשב הזה הTI4600 לא תומך ב כמו הרדאון 8500.

האיכות נמוכה יותר והסרט מגמגם קצת לפעמים מה שלר קורה בשום ATI מסדרת ה RAGE128 והלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ATI זה איכות.

אני לא פאן בוי- אבל ההרגשה שלי היא שכל כרטיס ATI שהיה לי הביא לי יותר value for money מכרטיס של .

בכל מקרה- אני הייתי שם את ה 4400 במקומך.

אין מה לעשות- זה כרטיס טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...