עזרה באוזניות אלחוטיות (logitech) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה באוזניות אלחוטיות (logitech)

razoli

Recommended Posts

razoli, אם כבר הסתדרת, אז תרשה לי לרגע לשאול שאלה לא קשורה:

איך האוזניות? אתה מרוצה מהן - מבחינת איכות שמע וכו'. לאיזה נגן חיברת אותם, או אחר?

מעניין אותי לדעת אם משדר הבלוטות' נוח לחיבור לנגן, כי הוא נראה מאוד גדול ומגושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

razoli,בסדר בסדר נסלח,מקודם באמת טיפה הייתי עצבני בגלל זה הגבתי ככה..בכל מקרה-לעתיד תחפש תSUPPORT

הם (החברות) בד"כ משתדלים מאוד בנושאים האלה.

razoli, אם כבר הסתדרת, אז תרשה לי לרגע לשאול שאלה לא קשורה:

איך האוזניות? אתה מרוצה מהן - מבחינת איכות שמע וכו'. לאיזה נגן חיברת אותם, או אחר?

מעניין אותי לדעת אם משדר הבלוטות' נוח לחיבור לנגן, כי הוא נראה מאוד גדול ומגושם.

מצטרף לשאלה..ואם אפשר לדעת כמה הן עלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי אותן למחשב, לMP3 גנרי, IPOD ולפלאפון (בעזרת מתאם ולא בבלוטות') סה"כ קל מאד לתפעל אותן שתי לחיצות ממושכות של 5 שנית כל כל אחד מן חלקים (אוזינות ומשדר) וזה מתחבר ביכות גבוה

הטווח קליטה שלהן גדול ופועל טוב גם בתנועה, אני עשיתי ניסיון עם חבר שלי הוא הצליח להתרחק יותר מ 15 מטר ללא הפרעות קליטה, פשוט לא היה מקום להתרחק(בבית ספר) ועברו מידי פם אנשים, בבית (גבס) חבר תי למחשב והיתה קליטה סבירה אחרי מרחק של 8 מטר (עם הפרעות בטווח מעבר ל6 מטר) שזה טוב בהתחשב שיש מחשבים טלפונים וכל מיני דברים שיכולים לשבש.

הן עלו לי כ 55 דולר דרך בארץ הן עולות מעל ל670 שח (פרט לחנות אחת שמוכרת ב 400 ואין לה במלאי ולא מתכוונים להזמין).

כאוזניות לIPOD עדיף את הגירסא המיוחד לIPOD שפרט למגבר שיש גם בשלי יש כפתורים להריץ שירים קדימה ואחורה.

לסיכום:

אחלה אזניות, קלות להפעלה, איכותיות , לא שבירות, וניידות(גם מחוץ לבית שלא כמות הרבה אלחוטיות אחרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...