חבר'ה, עומדת להגיע תקופה טובה נוספת לגיימרים! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר'ה, עומדת להגיע תקופה טובה נוספת לגיימרים!

Moooshe

Recommended Posts

אחרי כמה חודשים ש(לדעתי) לא יצא אף משחק שהיה שווה התקנה או משחק של כמה דקות, שימו לב מה מצפה לנו בינואר (ואל תשכחו שבפברואר מגיע Generals!):

[glow=red, 2, 300]Impossible Creatures [/glow]

הגרפיקה מעולה, אבל לדעתי בשביל להנות ממשחק גם גרפיקה של דיגר יכולה להספיק. המשחקיות לא משהו. אולי אחותי תאהב את זה.

Release Date: 1/7/2003

The Omega Stone

לא שמעתי על זה...

Release Date: 1/10/2003

[glow=red, 2, 300]SimCity 4 [/glow]

אמור להיות הרבה הרבה יותר טוב מ-3000. יורד עד לפרטים הקטנים ביותר של העיר. נראה ונשמע כיף (סופסוף סים אמיתי אחרי כל המשחקים הדביליים של הסימס שבהם לגרום לאנשים ללכת לשירותים, לקרוא ולישון זה ההיי-לייט)

Release Date: 1/13/2003

[glow=red, 2, 300]Master of Orion III [/glow]

מישהו באמת מאמין שזה יצא עוד שלושה שבועות? אני לא.

Release Date: 1/14/2003

Purge

huh?!

Release Date: January 2003

Tom Clancy's Splinter Cell

עוד לא התעמקתי בזה אבל נראה שכל העולם מחכה לו.

Release Date: 1/21/2003

Highland Warriors

מישהו יכול לשפוך קצת אור?

Release Date: 1/22/2003

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי .. ושוב אוי !!!

אין לך מושג על מה אתה מדבר...אה?

איך אתה יכול לערב בין THE SIMS לבין SIMCITY ? שני ז'אנרים שונים של משחקים, כל אחד מוצלח במיוחד בתחומו ! THE SIMS מאפשר לך לגדל אנשים , לבנות להם בתים, ולחיות ממש בתוך המחשב. לעומת זאת, SIMCITY מאפשר לך לבנות עיר שלמה, בלי להתמקד באדם זה או אחר.

דרך אגב - מה זה החרטא הזה? חצי מהדברים אתה לא מכיר, על חצי אתה חושב שאתה יודע, אבל לא ממש, אז מה בעצם עשית פה ? סתם נתת משחקים ואת חוות הדעת שלך ? ת'רד מטומטם וחסר תועלת לחלוטין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל אחד יש את התואר שיש לך במשחקי מחשב, אז אני מצטער אם לא הצלחתי להרשים את הוד מלכותו עם הידע הדל שלי.

ובכן, הסימס הוא נגזר של סימסיטי, כאשר הוא כביכול מתרחש בתוך סימסיטי. היתה אפילו (או שהיתה מתוכננת?) אפשרות של לשחק בערים בנויות וכו'. אני מתכוון לז'אנר משחקי ה-SIM, ושני המשחקים האלה בהחלט שייכים לקטגוריה הזאת, יחד עם theme park/ roller coaster ושאר משחקי בניה וניהול. פה אתה מנהל עיר ושם אתה מנהל חיים של בנאדם.

אני נתתי תאריכי יציאה של משחקים שהמון אנשים מחכים להם, והוספתי את הפרשנות הקצרה שלי לכל משחק שאני מכיר. אתה לא חייב לקרוא כל ת'רד, אתה יודע... ואתה מוזמן לא להמשיך לקרוא ולענות לת'רד הזה אם התגובות הבאות שלך הולכות להיות כמו הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאלה התארכים הסופיים ואמיתיים שמתי עין על לפחות שלושה כותרים שאני מתכוון לקנות(באמת!)

ומה כבר ג'נרלס ישנה? רפובליק! עכשיו זה משחק שירעיד עולמות! מדינה של מיליון איש! תחשוב על האפשרויות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאלה התארכים הסופיים ואמיתיים שמתי עין על לפחות שלושה כותרים שאני מתכוון לקנות(באמת!)

ומה כבר ג'נרלס ישנה? רפובליק! עכשיו זה משחק שירעיד עולמות! מדינה של מיליון איש! תחשוב על האפשרויות!

האמת שרפובליק לא קוסם לי... נראה שאני היחיד :)

אני אנסה אותו בכל מקרה...

ואל תשכחו את Duke Nukem Forever ! (אני אופטימי חסר תקנה.... בגמילה ;D)

Keep dreaming...hehe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית את הדמו של ספלינטר סל? ראית איך אתה נתלה בין שתי קירות עם ספגט נופל מאחורי בןאדם מתמיד לו אקדח לרקה מוציא ממנו מידע משתמש בו בתור מגן אנושי לברוח משאר השומרים ? אתה רוצה להגיד לי שIGI עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק יפה מאד, רק חבל שעים המצלמה הם די פישלו והשליטה די מסורבלת :P .

תגידו חבר'ה מה עם : Vice City שאמור לצאת למחשב באביב? (אני יודע זה לא בינואר או פברואר אבל בכל זאת ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

Project I'm Going In 2 הולך להיות משחק מצוין. אולי אפילו יותר מזה.

אבל הוא לא מתקרב אפילו לרמה של Tom Clancy's Splinter Cell.

מה מחדש IGI 2? כלום. זה כמובן לא אומר שהוא אחלה של משחק (אני בבטא).

Splinter Cell הוא יותר מזה. הוא הופך עולמות. הוא יצירת מופת. המשחק המדהים ביותר שראיתי מאז Deus Ex.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצפו גם לShadowbane, משחק תפקידים מבוסס על מבוכים ודרקונים. גרפיקה מאוד יפה לפי ההתרשמות שלי מהסרטים,

וסוף סוף עוד גזעים לבחירה כמו Minotaur, וHalf Gaint, ועוד..

לחובבי הז'אנר -www.shadowbane.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...