שני שאלות בקשר לבעיה עם הפעלת מחשב ושדרוג כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני שאלות בקשר לבעיה עם הפעלת מחשב ושדרוג כרטיס מסך

King Of Action

Recommended Posts

1.יש לי בעיה במחשב הנ"ל. כשאני מנסה להפעיל איתו נוצר מצב שכאילו המסך והמחשב עצמו לא מצליחים לתקשר - לא מופיע לי כלום על המסך חוץ מהודעה בצבעים שונים אשר אומרת לי לבדוק את חיבורי המסך וכדומה. אני נאלץ ללחוץ מספר פעמים על כפתור הרסטרט ולפעמים אף לכבות את המחשב לחלוטין עד שאני מצליח להעלות את המחשב וכשאני מצליח לעשות זאת הכל עובד תקין וחלק.

בדקתי חיבורי כבלים וכדומה ומצאתי הכל תקין . כמו כן אין שום בעיה עם כרטיס המסך(Geforce 2 400 mx) לפי דעתי גם מכיוון שהוא עובד אצלי חלק לאחר שאני מצליח להעלות את המחשב. במה הבעיה לעזאזל? אין לי מושג. אולי זה הלוח האם. אני לא יודע. דרך אגב המחשב הוא פנטיום 3 550 MHZ אם מישהו רוצה לדעת.

2. לאחר מונופול שקיים אצלי בראש זמן רב החלטתי לשנות מסלול ולנסות את Ati ששמעתי עליהם שהם מציעים צ´יפים עם יותר ביצועים ויותר זולים מאשר כרטיסים אחרים עם צ´יפים של .

החלטתי להחליף את הג´יפורס 2 ה"גוסס" שלי בראדון נחמד . אז ככה אני מוכן להשקיע עד 800 שקלים על איזה כרטיס נחמד עם צ´יפ של Ati . על מה אתם ממליצים ? ואם לא קשה אתה יכולים לתת השוואה בין הכרטיס עליו אתם ממליצים עם צ´יפ Ati מול כרטיס מקביל עם צ´יפ של . בבקשה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...דרך אגב המחשב הוא 3 550 MHZ אם מישהו רוצה לדעת...

אההמממ... ::)

אכן "אהההמממ".... תשקול שדרוג כוללני יותר, למרות שב800 ש"ח לא יצא משהו רציני ביותר נראה לי.

רדאון 8500 (9100) יעשה את העבודה.

כן, זה או זה או RADEON9500PRO ב1250~ ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לתת לכם מספר הסברים:

כבר קניתי רכיבים של פנטיום 4 והם אמורים להגיע מחר:

מעבד - Intel pentioun 4 2.4 ghz

לוח אם - Gigabyte 8pe667 pro

ראם - ddram 512 pc 2700

די נחמד לא?

את המחשב הנ"ל (פנטיום 3) אני מוכר וכבר מצאתי קונה פוטנציאלי . בקשר לשאלה הראשונה ששאלתי, לא משנה , כמעט מאה אחוז שמצאתי את הבעיה - מסתבר שבכבל שמחבר בין המסך לכרטיס מסך חסר פין ובגלל זה המחשב והמסך לא מצליחים להתחבר, כנראה.

חברה, אני זקוק לעוד המלצות בעניין כרטיסי המסך. כמו שאמרתי אני מוכן להשקיע עד 800 שקל ותגידו לי מה הכרטיס הכי טוב שאני יכול לקנות עד מחיר זה , or Ati . בינתיים הבנתי ששווה לי לקנות או ראדון 9000 פרו עם 64 או 128 או ראדון 8500 (9100) LE. הבנתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו:

הבנתי מה ההבדל בין חבילות OEM ו- Retail - הראשון זה חבילה פשוטה והשני(ריטייל) בא עם דמואים של משחקים ושטויות כאלו שבדר"כ לא צריכים. אבל מה ההבדל בין חבילות אלו לחבילת הדלוקס )Delux) ?

מוזר מה מצאתי:

בפנדה - Gigabyte ATI RADEON 8500 Deluxe 64 mb TwinVIEW TVOUT Retail

1,107 ש"ח

ב פיסיהרדוור (PCHARDWARE) -

Gigabyte RADEON 8500LE PRO 64MB DH TV-Out Retail VideoCard

719.45 ש"ח

האם ההבדל מתבטא בביצועים או בפיצ'רים של החבילות כלומר דלוקס לעומת LE ומה יותר טוב מבחינת ביצועים ומה יותר שווה לקנות?

שאלה נוספת:

הבנתי שהראדון 9000 פרו שם פס על כל הג'יפורס mx אבל איך הוא מתמודד עם Ti 200 ועם Ti 500 ?

ואם כבר אז איך מתמודד הראדון 8500 פרו עם Ti 200 ו- Ti 500 ?

תודה רבה על כל העזרה שלכם. אני פשוט רוצה לעשות את הבחירה הנכונה ולקנות כרטיס מסך שאחר כך אני לא אצטער שקניתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Retail - הכרטיס בא בתוך קופסא, עם , כבלים, משחקים, חוברת הפעלה, וכל מיני תוכונת ( תלוי בחברה ) .

OEM - הכרטיס בא בשקית עם ואולי חוברת הוראות .

גירסאות ה DELUXE של כרטיסי ה 8500, הם גירסאות עם מהירויות שעון טיפה יותר גבוהות מן ה 8500 הרגיל, וה LE מפחותת ב 25MHZ בליבה ובזיכרונות מה 8500 הרגיל .

ה R9000PRO ככל שידוע לי, לוקח את ה Ti200 , לגבי ה 500, אני לא יודע .

ה 8500 ( אין לו PRO ), לוקח כמובן את ה Ti200 וכנראה גם את ה 500 ... ( וכמובן גם את ה 9000 ) .

בכל מקרה, לאחרונה ATI שינו את שם סידרת ה 8500 ל 9100 ...

אני ממליץ לך ללכת עם ה 8500LE ... או לחכות טיפה, ולחסוף עוד 200 ש"ח, כדי לקחת כרטיס פי כמה יותר טוב : GF4Ti4200 128MB, שעולה 1000~ ש"ח ...

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...