מה ההבדל בין קונסולות ל מחשב PC??? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין קונסולות ל מחשב PC???

pringles

Recommended Posts

למה בקונסולות אין צורך בלהחליף מעבד או כ. מסך בעוד שבמחשב כל חודש כבר יוצא כרטיס יותר ויותר חזק בשביל משחקים, בקונסולות כל המשחקים בעלי גרפיקה מדהימה ועובדים חלק בעוד שעם אתה רוצה דבר כזה במחשבצריך כל הזמן להחליף ולהוציא סזכומים ענקיים על חומרה....????

אולי אני טועה אני פשוט לא מבין איך זה יש נגיד לסוני 3 קונסולות וזהו..... בעוד ש לAMD יש מיליון מעבדים ומעבדים גרפיים... וככה אינטל ו ...??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר הקונסוליות מסובסד על ידי החברות שמוכרות אותו והמחיר שלהן קרוב למחיר עלות. בגלל זה הן הרבה יותר זולות ממחשבים. הסיבה שהחברות שמיצרות קונסוליות מסבסדות אותן היא שהם מרוויחים בעיקר מהמשחקים שיוצאים לקונסוליה כי הם מקבלים אחוזים על כל מכירה .

בגלל שהקונסוליה לא משתנה קל יותר לפתח בשבילה והמגבלות ידועות מראש. חוץ מזה הרזולוציה של קונסוליות קבועה ונמוכה אז הביצועים הגרפיים די גבוהים (גם ה FPS די קבוע) . מסך של מחשב עובד ברזולוציה הרבה יותר גבוהה מקונסליה ובשביל להפעיל משחק ברזולוציה גבוהה צריך חומרה גרפית חזקה יותר.

חוץ מזה כל הקונסוליות כיום עובדות בארכיטקטורת PowerPc ואינטל וAMD מיצרות בעיקר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תקן אותי אם אני טועה, ו PS נמכרים במחיר הפסד (בניגוד ל Wii).

כאשר המטרה היא השתלטות על שוק הקונסולות.

אם אתה מדבר על PS3 וX360 אז אתה צודק חלקית, בהתחלה ה360 נמכר במחיר הפסד אבל כבר מספר חודשים שהוא נמכר עם רווח לא קטן, אך הPS3 נמכר במחיר הפסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה מה שמשנה זה

שבקונסולות כמו שאמרו הרווח העיקרי הוא על משחקים

והמיגבלות קבועות

ודרך אגב בעניין הרזולוציה ב360 ובPS3

כבר אין יתרון של כל הקונסולות

כדי להשיג את רמת הגרפיקה של ה360 או הPS3 צריך מחשב יחסית חזק להיום

והוא גם יעלה משמעותית יותר במחירים של חול

בארץ זה סיפור אחר כי הקונסולות מאוד יקרות פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בקונסולות אין צורך בלהחליף מעבד או כ. מסך בעוד שבמחשב כל חודש כבר יוצא כרטיס יותר ויותר חזק בשביל משחקים, בקונסולות כל המשחקים בעלי גרפיקה מדהימה ועובדים חלק בעוד שעם אתה רוצה דבר כזה במחשבצריך כל הזמן להחליף ולהוציא סזכומים ענקיים על חומרה....????

אולי אני טועה אני פשוט לא מבין איך זה יש נגיד לסוני 3 קונסולות וזהו..... בעוד ש לAMD יש מיליון מעבדים ומעבדים גרפיים... וככה אינטל ו ...??

אבל תוחלת החיים של קונסולה מבחינה טכנולוגית קצרה מאוד, כבר לאחר שנה+ היא מתיישנת ביחס למחשב.

חוצמיזה לא כל המשחקים בקונסולות עם גרפיקה מדהימה, לפעמים שיש כמות גדולה של אובייקטים (פוליגונים) במשחק, אז גם הקונסולה מתחילה לזרוק FPS ולקרטע.

לגבי המחיר, מבלי לקחת בחשבון את ה- שהוא יוצא דופן במחיר שלו, ה-PS3 וגם X360 + משחק שתיים + מסך HD איכותי+ ציוד-נלווה, אתה כבר מגרד את ה- 10K.

אם אתה מתכוון לחבר את הקונסולות האלו לטלויזיה רגילה, אז עדיף כבר לא לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ברור שהטכנולוגיה מיתישנת בקונסולות אבל זה גם היתרון ולא רק חיסרון

כי בקונסולות למרות היתישנות חברות הפיתוח מנצלות תחומרה עד הסוף

בPC מכריחים אותך לשדרג

ובעניין המחירים זה תלוי על איזה מחירים אתה מדבר

מחירים בארץ?

בארצות הברית ?

באירופה ?

בארץ המחירים גרועים אז הרוב מחכים גם ככה לציפ

ואם מחירי הHD בארץ להרבה אנשים כמוני לא מישתלם לקנות PS3 או 360 כרגע

אבל בארצות הברית המחירים הרבה יותר זולים

בכל מיקרה ברור שלPC יש תגרפיקה החזקה ביותר

וכבר עכשיו אפשר לבנות שיותר חזק מה360 ומהPS3

והארש רק יגדל השאלה באיזה מחיר וכמה זמן המחשב יחזיק

כמו שאמרתי בארץ זה שונה בגלל מחיר הקונסולות והמשחקים המקורים

בחול התמונה אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא החלקים של הקונסולות לא תואמים לPC

ויש הרבה חלקים מולחמים

חוץ מזה אם יש לך קונסולה כבר אז למה לפרק חלקים?

מה זה יתן לך? (במידה וזה היה אפשרי)

הקונסולות מחזיקות יותר מעמד לא בגלל החומרה

אלה בגלל התמיכה של חברות הפיתוח

תאורטית גם P3 היה יכול לשגשג היום אם חברות הפיתוח היו ממשיכות לתמוך במעבדים חלשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שכשאתה מריך משחק בקונסולה מסויימת לא רץ לך ICQ, MSNMSG, WINDOWS וכו, ולכןיותר כוח עיבוד ומשאבים אחרים הולכים למשחק עצמו.

ומי האדיוט שמשאיר את המסנג'ר ותוכנות אחרות ברקע כשאתה משחק במחשב ??

זה ידוע לכל נער,זקן וטף שאם משחקים עדיף לסגור כל דבר שלא חיוני למשחק כדי לקבל ביצועים טובים יותר במשחק..

מה שכן, הבדל אחד משמעותי בין PC לקונסולות (לבחור שרשם קצת למעלה קונסוליה ולא קונסולה - תתקן לך לעתיד..) אני לא ממש מבין :

למה המחשב חייב התקנה של משחק בהארדיסק כדי להריץ אותו וזכרון RAM הגדול באופן משמעותי מהקונסולות כדי להריץ את אותו משחק על פחות או יותר אותה רמה.. בעוד שקונסולה דוגמאת PS3 או כל קונסולה אחרת מריצים אותו ללא שום התקנה ישירות מהכונן ללא לאגים במשחק ולמרות שיש להם זכרון ממש קטן יחסית למחשב (אם אני לא טועה יש לה 256 MB או משהו באזור..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא לאגים במשחק ולמרות שיש להם זכרון ממש קטן יחסית למחשב (אם אני לא טועה יש לה 256 MB או משהו באזור..)

jako_il, רק שתדע בויסטה הפסיקו לי המון לאגים שהיו בחלק מהמשחקים, לא יודע מה עשתה! אולי בגלל ה-DX10 בכל מקרה שינוי מהותי לטובה!

שונא לאגים אני מעדיף פחות FPS, אבל רק לא לאגים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB , אולי זה בגלל איזה מעבד חדש של שהתקנת ואתה לא מספר לנו ? ;) .. סתם בצחוק..

אתה רציני ? כי הרבה טוענים שהמשחקים רצים פחות טוב על הויסטה.. טוב יכול להיות שמדובר באחדים שיש להם בעיות תאימות..

בכל מקרה - אין קשר ל DX10 כי המשחקים שאתה משחק הם לא DX10 אלא DX9 שנמצא גם ב בנפרד מה DX10 ..

אין שום קשר תוכנתי בין ה DX9 ל 10 .. הם שניהם נמצאים שם בעת ובעונה אחת ומופעלים בהקשר למה שרץ על המחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOOM3, PREY, עשו לי בעיות בהתחלה, אבל עכשיו עם העדכון האחרון של נוידיה הם עובדים מצויין.

בהקשר ללאגים, חשבתי בגלל שהמערכת חדשה אז החלטתי לקרוע לה את הצורה, הרצתי משחקים תוכנות ברקע, אפילו את ברקע חח.. :screwy:

הורדתי את הזכרון מ-2 ל-1 GB והמערכת מריצה משחקים ללא לאגים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...