מאוורר של GiGa-ByTe Radeon 8500 DeLuxe עושה צרות.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר של GiGa-ByTe Radeon 8500 DeLuxe עושה צרות..

DiSc@MaN

Recommended Posts

היי

יש לי Giga-Byte 8500 Deluxe (עם התושבת הגדולה)

וכתוצאה של הרבה נפילות מתח המאוורר השתגע ועכשיו הוא מוציא רעשים מחרידים

פניתי לחנות שממנה קניתי את הכרטיס (pchardware) והם אמרו לי שהאחריות לא כוללת מאווררים

ושאין ברשותם מאווררים מקוריים.

השאלה שלי היא מאיפה אני יכול להשיג מאוורר מקורי שיתאים לתושבת קירור

והאם אני יכול לשים במקום מאוורר אחר

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לנסות לעזור לך ידידי.

1) בצד התחתון של המאוורר (הצד ש"מקבל" אוויר) יש מדבקה, הסר אותה לאט לאט אבל לא לגמריי - רק עד המרכז - עד שתראה חור קטן במרכז בו יושב ציר המאוורר ועוד כמה טבעות שלא בטוח תראה, שים בחור קצת שמן מכונות (אני ממליץ על WD40) תסובב מייד את המאוורר קצת כדי לתת לשמן להספג ונגב ישר את מה שנשאר מהשמן ו"ברח" מהחור הקטן , סובב שוב - נסה ע"י אוויר מהפה , נגב שוב את שאריות השמן , כסה את המדבקה והחזר, כמובן לפני הכל נקה את האבק מהמאוורר , חבר שוב , וספר לנו עם זה עזר.

(וזה בדוק, לפני יומיים הצלתי מאורר של GF2MX ואחרי הטיפול הוא טס יותר טוב ממה שהיה כשהיה חדש , מומלץ לכל מי שיש בעיות עם המאורר)

2) אתה יכול לשים כל מאוורר בעל חיבור חשמל רגיל רק תראה שהגבולות שלו הם על צלעות הקירור כדי שיהיה אפשר להכניס ברגים.

מקווה שעזרתי

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

הצעה אחרת : אתה יכול לקנות crome orb , המאוורר הוא אותר מאוורר בגודל , לפרק בזהירות את המאוורר המקורי של הכרטיס החוצה , ולהבריג את האורב במקומו . הבעיה היחידה שתהיה לך היא שלא תוכל לשים את הגריל של גיגהבייט , והמאוורר יהיה חשוף . לשיקולך . שמור את המאוורר המקורי בצד , למקרה ויקרה משהו שיצריך את החלפת הכרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה אחרת : אתה יכול לקנות crome orb , המאוורר הוא אותר מאוורר בגודל , לפרק בזהירות את המאוורר המקורי של הכרטיס החוצה , ולהבריג את האורב במקומו . הבעיה היחידה שתהיה לך היא שלא תוכל לשים את הגריל של גיגהבייט , והמאוורר יהיה חשוף . לשיקולך . שמור את המאוורר המקורי בצד , למקרה ויקרה משהו שיצריך את החלפת הכרטיס .

מה שאני מתכנן לעשות, זה אגב אמור לתת לך בהחלט אפילו הורדת טמפרטורה לא רעה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים

רק הורדתי את הגריל וכבר נהיה שקט. אבל הרעש הנורא היה בא והולך

אז אני עכשיו מחכה לראות אולי הוא יחזור ואז אני אשקול את מה שMr. P הציע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...