איזה פאד מהשניים הבאים עדיף תקציב מינימלי (עד 100 ) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה פאד מהשניים הבאים עדיף תקציב מינימלי (עד 100 )

zoyaniv

Recommended Posts

אני מתכוון לרכוש פאד לעכבר (כנראה G5 ) אני לא צריך משהו גדול רק משהו יהיה נוח ומדוייק יחסית

ראיתי את שני אלו ורציתי לדעת מה יותר איכותי ומדוייק (אני יודע שהם דגמים בסיסיים מאוד)

1.של QPAD

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4193

2.של STELLPAD

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3646

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם שים לבשהפד הוא ממש ממש ענק! משה וכמו 45cm X 35cm, תבדוק שיש לך מקום בשבילו,

דבר נוסף, באתר רוצים לארגן הזמנה קבוציתי מאתר בחו"ל, ויש כמה שגם רוצים להזמין את הפד, אז אני מציע לך להצטרף כי זה יהיה זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם שים לבשהפד הוא ממש ממש ענק! משה וכמו 45cm X 35cm, תבדוק שיש לך מקום בשבילו,

דבר נוסף, באתר רוצים לארגן הזמנה קבוציתי מאתר בחו"ל, ויש כמה שגם רוצים להזמין את הפד, אז אני מציע לך להצטרף כי זה יהיה זול יותר.

שמע אם הוא איכותי אני בטח לא אפסול אותו כי הוא גדול

אבל באמת מבחינת הגודל מתאים לי אפילו המיני של STELLPAD

לגביי הזמנה מחו"ל נראה לי יקח הרבה זמן להתארגן על זה ולמצוא מספיק חברה שרוצים לא היה לי כוח לקרוא את כל ה 17 עמודים אז אינ לא יודע איפה עומד הנושא הספציפי של הפאדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די מבולגן, אבל יש חבורה לא מעט אנשים שרוצים את הפד.

אני בכלל חשבתי שנוכל לארגן הזמנה רק של הפדים, נהיה משהו כמו 6 ונזמין ביחד מחו"ל, זה אמור לצאת זול.

בקשר לגדול, אם אין לך בעיה, אז אפשר לגזור אותו.

אבל אני בכלל לא בטוח שהוא טוב יותר מה-qck, באתר לא השוו אותו ל-qck ולכן אי אפשר לדעת, זו בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב אבל לאן זה יגיע?

אם בסוף אני מוציא 50 ש"ח על לנסוע להביא את זה אז אני כבר אקנה בארץ...

זה פד לעכבר קשה להאמין שיצא חסכון מדהים מזה, האמת זה כבר גובל בקמצנות. לא שיש לי בעיה עם זה, אני קמצן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב אבל לאן זה יגיע?

אם בסוף אני מוציא 50 ש"ח על לנסוע להביא את זה אז אני כבר אקנה בארץ...

זה פד לעכבר קשה להאמין שיצא חסכון מדהים מזה, האמת זה כבר גובל בקמצנות. לא שיש לי בעיה עם זה, אני קמצן ;)

אשר לארגן משלוח למישה ושבמכרז, חוץ מזה, שמשלוח של דבר בגודל של פד בארץ לארץ הוא ממש ממש זול, פשוט צריך לבדוק מחירים.

לדעתך זו קמצנות, לדעתי זה חשיבה נכונה, כי אם למשל יש לך סכום של 60 שקל לפאד ( כמו לי ) אז עדיף לעשות את זה מאשר להתפשר על פד פחות טוב ( אם ה-qck פחות טוב בכלל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...