בעיה בקידוד סרטים (לאחר התקנת NIMO) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בקידוד סרטים (לאחר התקנת NIMO)

tomer_et

Recommended Posts

יש לי בעיה עם קידוד של סרטים.

לפני כמה ימים פירמטתי את המחשב והתקנתי מחדש את מערכת ההפעלה (WIN PRO).

התקנתי גם את הגרסה האחרונה של NIMO, שעד לפני שפירמטתי את המחשב קידדה לי מצויין את כל סוגי הקבצים ויכולתי לצפות בכולם.

עכשיו יש לי מספר קבצים שאני פשוט לא יכול לראות (ויכולתי לראות לפני הפרמוט).

כשניסיתי לבדוק ב - GSPOT מה הבעיה הופיע לי שהמקודדים הדרושים נמצאים על המחשב ולא צריכה להיות בעיה אבל כשנכנסתי ובדקתי לעומק ראיתי את ההודעה הבאה:

DirectShow is apparently able to play the file as well' though it has selected a different codec:

the ffdshow mpeg-4 video decoder,

whose primary 4cc (xvid) does not match the file's 4cc (mp43).

This because the codec claims to be able to decopress 16 other formats

besides XVIDS' and this format is number 9 on that list

יש לכם מושג מה אנ יצריך לעשות כדי לצפות בקובץ הזה? המקודד שהוא דורש הוא : 4CC: MP43/div3 Name: S-Mpeg 4 version3

ועוד שאלה: כאשר אתם מתקינים את NIMO - באיזו תצורה אתם עושים את זה? (BASIC, FULL וכו'...)

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקובץ המדובר, אכן התקנת ה - XVID עזרה - עכשיו הכל בסדר.

ועוד בעיה....

למרות שהתקנתי את NIMO שבו אמורים להיות (לפי מה שאני יודע) כל המקודדים האפשריים, בקובץ אחר אני לא רואה תמונה.

כשאני בודק ב - GSPOT אני רואה שחסר לי מקודד לוידאו:

4CC: DX50 Name: DivX 5.0

איך זה יכול להיות?

מה לעשות?

האם אם אני אתקין את המקודד של DIVX לא תהיה לי בעיה - אני יודע שאסור להתקין כמה מקודדים במקביל.

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יאללה סיבוב מספר 2:

" 4CC: DX50 "

זה לא מקודד אלא OVERLAY השכבה שבה מציג הכרטיס המסך את נתוני הווידאו ומבצע עליו פעולות שונות בהם הגדלה/הקטנה/הזזה ועוד...

לכן אני ממליץ שתוריד דריברים אחרונים לכרטיס מסך שלך (למרות שאני בספק אם זה ישנה משהו).

אתה חייב להסביר לי מה זה הGSPOT הזה שנותן לך כל מיני משפטים - זה יכול לעזור.

בנוסף , בשביל DIVX תמיד כדאי לבדוק על נגן שיועד לDIVX, אני ממליץ על BSPLAYER בגרסה אחרונה, נסה עליו ואז תגיד מה קורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה - למי שלא יודע ה - GSPOT זה תוכנה שבודקת עבור כל קובץ מדיה אם המחשב שלך יכול לנגן אותו או לא.

התוכנה פשוט אומרת מהם המקודדים הדרושים (וידאו ואודיו) ואם הם נמצאים על המחשב שלך.

לא נראה לי שזה בעיה בכרטיס מסך, כי לפני שפרמטתי את המחשב הצלחתי לנגן את הקבצים האלו.

אז ככה, בנגן אחר - DIVX PLAYER - הצלחתי לנגן את הסרט אחר אבל לא ב - MEDIA PLAYER.

יש משהו שאפשר בכל זאת לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש שימושי הGSPOT הזה ;D קח אותו תעשה ממנו כדור ותבעט אותו מהחלון...

הוא לא יודע לפתור בעיות ורק משגע את השכל עם דברים מבלבלים....

תשמע, גם לי יש קבצים שלא עובדים במדייה פלייר, זו תוכנה של מייקרוסופט, יש לה שגעונות בדיוק כמו בחורות...

פשוט יש לך פתרון, תהנה איתו. אל תשכח שמדובר בעסק פיראטי, בו התמיכה היא לא 100 אחוז, אם יש לך דרך בה זה כן עובד - אז אתה מסודר 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...