ה-81dj הגיעו !,רשמים ותמונות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-81dj הגיעו !,רשמים ותמונות

a12beat

Recommended Posts

הקדמה:

בעיה: אוהבים לשמוע בחוץ בנסיעות,בדרך ,בכל מקום? ,כן? אז אתם מכירים את זה שהעולם פשוט מפריע לכם עם הרעשים הטורדנים האלה של הסביבה ,נשים קשקשניות והפלפונים שלהם ,נהגי מוניות שירות והשיחות המרתקות שלהם בקשר ,או סתם רעשים בכלל ,כל אלה שמפריעים למוזיקה לזרום חופשי לתוך האוזנים :pissed:

פתרון 1: לא עוד לכן, ישנם iem -in ear monitor נכנסים לתוך האוזן ואוטמים אותך מהסביבה לחלוטין .

בעיה: מה קורה שיש אנשים שלא אוהבים שאונסים להם את האוזנים ? :silly:

פתרון :Akg K81dj

img22785dl.jpg

img22807el.jpg

הזמנתי אותם מאיביי עלה לי 350 ש"ח ,לקח שבוע וחצי עד שהגיע עד הבית .

החבילה כללה ,פאוצ לאחסון האוזניות,ומתאם מוברג שמעביר מ8\1 ל- 4\1 .

האוזניות עצמם די נוחות,מתקפלות(יתרון למתנייד) ובניות די טוב,נראה לי שיעמדו בטילטולים ולא ישברו בקלות.

הפאדים של האוזניותהם pleather שזה אולי לא החומר הכי נוח ,אבל יחסית לא רע בכלל ,יש אפשרות לקנות את הפאדים של hd 25 של סנהיזר מבד ולהחליף לאוזניה הנ"ל.

לסאונד:ישר מהחבילה היה נשמע כאילו הבאס משתלט על הצליל ,עשיתי מוד קטנטן ,הוצאתי פאדים שמפרידים בן האוזניה לאוזן ,פחות או יותר סידר את הבאס.

צליל לא רע בכלל יחסית שזה אוזניה להתניידות ,איזון לא רע(עם נוטה לכיוון הבאס) בימה סבירה בהחלט(בכל זאת אוזניה סגורה)צליל מהיר וקופצני.

מתאים במיוחד למוזיקה חובבת באס כמו שחורה או אלקטרונית,בגלל המהירות של האוזניה גם לא רעה לרוק בכלל.

הפירוט של האוזניה די טוב ובסה"כ יחסית למחיר והפונקציוניליות ממש מציאה,מעדיף בגדול אותם על ה- cx 300 שהיו ברשותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.

יצא לי לשמוע אותן אתמול (אני גם צילמתי את התמונות ששי שם ;)) לא רעות בכלל. צליל מפורט ופאנצ'י. קצת נוטה לכיוון הבאס (גם אחרי המוד) והסאונד קצת "חד" בשבילי. אבל כשמתחשבים במחיר, מדובר באחלה .

שוב, תתחדש ותהנה :xyxthumbs:

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...