ת'רד ההמלצות למוסיקה אלקטרונית איכותית... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד ההמלצות למוסיקה אלקטרונית איכותית...

ganga

Recommended Posts

אני יודע שהרוב פה שומעים טראנס וגם אני אישית דיי בקטע

אבל אני דווקא יותר מתכוון למשהו בסגנון הדיפ פרוגרסיב האוס , טכנו וכו'

אז אולי מישהו יכול להמליץ לי על טראקים טובים או שמות של הרכבים...

(אל תשאלו אותי למה כתבתי בכותרת (תר'ד) אין לי מושג מה זה אומר אבל זה סתם נראה לי נחמד) :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לקפוץ לחנות של קרמבו בשינקין לברר שם, להאזין ולקנות מה שאתה אוהב.

מספר שמות של יוצרים שכדאי לך לבדוק:

Seb Fontaine

Danny Tenaglia

שם לב - אתה מדבר על מאוד לא מסחרית, אל תבלבל עם קלאב טראנס או האוס (שבימינו זה בעצם לא יותר מדאנס משופץ שקורא לעצמו האוס),כל מה שנקרא טרקים וכל מה שיוצא באוספי 99FM למינהם בארצנו.

לגבי טכנו, זאת דיי מוזיקת UNDERGROUND בארצינו , לא שומעים טכנו אמיתי ברדיו, אני נתקלתי בו רק במסיבות אנדרגראונד שכל פעם מתרחשות במקום אחר ובמספר מצומצם של מועדונים כמו הדינמו דבש, KOMA2, ועוד כמה בעיקר עם קהל גילאים של 20 ומשהו פלוס..

בהצלחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה אם אתה בקטע של פוגרסיב האוס אז אתה מכיר את Sasha אומן מהשורה הראשונה בכל מה שנוגע לסוג זה

ואם לא מומלץ בחום כמו לדוגמא הטראק הזה Sasha - Deep Progress - Raff & Freddy

ובקשר לטראנס אני נאמן לדברים ישראלים ואני חושב שאחנו שולטים בתחום אינפקטד משרום - עמוד האלבומים

Astral Projection - Amen האלבום החדש

ועוד אני מציע לך לנסות טראקים מסויימים של skazi כמו לדוגמא skazi - Smart Drugs או skazi-fire and ice

ואיך אפשר בלי gms שאין מי ששומע טראנס ומכבד את עצמו שלא מכיר אותם יש להם מלא טראקים טובים כמו

gms - Addiction, gms - blue pill וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טראק בסגנון ווקאל D&B/צ'ילאאוט D&B שכבר המלצתי עליו בעבר, די נדיר למצוא אותו...

Ltj Bukem - Logical (לחצן ימני - Save As...)

פשוט מדהים ביופיו.

לא ממש אהבתי כי לדעתי זה נשמע כמו שיר לתינוקות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה אם אתה בקטע של פוגרסיב האוס אז אתה מכיר את Sasha אומן מהשורה הראשונה בכל מה שנוגע לסוג זה

ואם לא מומלץ בחום כמו לדוגמא הטראק הזה Sasha - Deep Progress - Raff & Freddy

ובקשר לטראנס אני נאמן לדברים ישראלים ואני חושב שאחנו שולטים בתחום אינפקטד משרום - עמוד האלבומים

Astral Projection - Amen האלבום החדש

ועוד אני מציע לך לנסות טראקים מסויימים של skazi כמו לדוגמא skazi - Smart Drugs או skazi-fire and ice

ואיך אפשר בלי gms שאין מי ששומע טראנס ומכבד את עצמו שלא מכיר אותם יש להם מלא טראקים טובים כמו

gms - Addiction, gms - blue pill וכו'

לא חיפשתי המלצות לטראנס ותאמין לי שאני מתמצא בזה יותר ממך סתם אני מחפש דיפ האוס טכנו וכאלה דברים שקצת יותר קשה

למצוא וגם אין כלכך איפה אבל בכל זאת אני ינל תהזדמנות הזאת להגיד לך תודה וגם לכל השאר שענו

( ;)למרות שכנראה אין פה כלכך כאלה שמבינים ציפיתי ליותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שדיי מבין בטראנס יודע איפה לחפש מידע על כל ז'אנר אלקטרוני - אז נא לא להפגין התרברבות ;)

בכל מקרה בשביל כבוד צריך לעבוד, ולא שואלים על מקררים בחנות ספרים - קפוץ לקרמבו בשניקין ותתחיל להאזין אל תהיה עצלן, יש שתי קבוצות גדולות שמארגנות טכנו באזור תל אביב - מי הם , תגלה בקרמבו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חיפשתי המלצות לטראנס ותאמין לי שאני מתמצא בזה יותר ממך סתם אני מחפש דיפ האוס טכנו וכאלה דברים שקצת יותר קשה

למצוא וגם אין כלכך איפה אבל בכל זאת אני ינל תהזדמנות הזאת להגיד לך תודה וגם לכל השאר שענו

( ;)למרות שכנראה אין פה כלכך כאלה שמבינים ציפיתי ליותר)

זה אמור להיות המפתח שלך לאנדרגראונד. ודווקא לא ממש קשה למצוא, פשוט "ילדים" לא מאזינים למוזיקה הזאת ומעדיפים את הפרוגרסיב האוס/הארד טראנס (קיצ'ס).

תוכל למצוא בכיף הרכבים ואמנים כמו Deep Dish, Way Out West, Josh Wink, Nick Warren, James Holden ועוד רבים איכותיים.

ול Bug, באמת שאפשר למצוא מונחים "עדינים" יותר לכנות , תתאמץ קצת ואולי מתישהו גם תבין את האיכות שיש במוזיקה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שדיי מבין בטראנס יודע איפה לחפש מידע על כל ז'אנר אלקטרוני - אז נא לא להפגין התרברבות ;)

בכל מקרה בשביל כבוד צריך לעבוד, ולא שואלים על מקררים בחנות ספרים - קפוץ לקרמבו בשניקין ותתחיל להאזין אל תהיה עצלן, יש שתי קבוצות גדולות שמארגנות טכנו באזור תל אביב - מי הם , תגלה בקרמבו.....

ההיתי בקרמבו הרבה אחד המוכרים שם גם חבר טוב של אח שלי זה לא הקטע סתם רציתי לראות אם יש פה אנשים שאולי גם מבינים כי אני חדש פה בפורום יחסית אני לא מחפש מידע אני סתם פשוט ריצי לראות אם יש איזה קטעים ממולצים ובכלל מה הקו הכללי פה במוסיקה :)

מצטער אם הפגנתי איזו שהי התררברבות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך אני אצטט את עצמי מדיון דומה שנערך בעבר,

הטראק הבלתי מעורער של כל הזמנים,

The Prodigy - Out Of Space

f02226fhcg3.jpg

נ.ב מומלצים נוספים -

GMS - 1200mic

GMS - Arabian Knights On Mescaline

GMS - Overdose

אני אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לפסיכודליה... הנ"ל.

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרודיג'י גאונים, רק חבל שלא שומעים מהם בשנים האחרונות... רכשתי את שלושת האלבומים, ודוד שלי שלח את ה E.P הראשון שלהם מחו"ל - What Evil Lurks, עוד מהתקופה שהדיסקים היו מוזהבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...