המלצה: נועה מחשבים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה: נועה מחשבים

Googleness

Recommended Posts

Logic - חנות מעולה.

חלקים זולים כגון HD, כרטיסים שונים וכו' אני קונה איפה שזול.

דברים יקרים ובעייתים- בעיקר מעבד ולוח ועוד דברים אני קונה אך ורק שם.

שירות מעולה.

אף פעם לא הייתי שם, תמיד אבא שלי אוסף לי את הדברים משם. הוא אומר שהם נחמדים. :silly:

האמת, עם כל הירידות על תרבות השירות בארץ וכו', בסך הכל מרוב החנויות שקניתי הייתי מרוצה.

למיר מחשבים (הרצליה)- חנות מעולה. אנשים מקצועיים ודיי אדיבים. יקרים ומבחר נמוך. אבל לאנשים שאוהבים לא לחשוב יותר מדי- הם מעולים.

אם תבוא לשם ותבקש מפרט- הם יביאו לך מפרט טוב (אם אינטל טובים- אז אינטל, אם אז , בלי שטויות ובלי בולשיט). שאתה שואל שם מוכר משהו אתה יכול להסתמך עליו לעומת רוב המקומות. השירות טוב.

אייבורי מחשבים- לא משנה שאני לא אקנה שם לעולם יותר בגלל שהם !$#$#@$@ (לא אציין למה). בכל מקרה חבר שלי עבד שם אז עשו לי הנחה על כל מני רכיבים.

ב HD הייתה בעיה (נשרף יחד עם הספק- לדעתי ה HD קיצר) והחליפו לי תוף 15 שעות בערך. האמת- על זה אין לי מה להגיד.

בסך הכל המוכרים שם לא מבינים מהחיים שלהם ועובדים על אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם בעיניים. אבל יש שם כמה אנשים אדיבים (איש התיקונים שלהם שם אדיב מאוד).

ZIGZAG- האמת אף פעם לא הייתה לי בעיה עם משהו שקניתי שם. לא יכול להגיד.

NOA- כנ"ל.

בכל מקרה- את שתיהן משבחים.

KSP- האמת, לא הייתה לי בעיה עם משהו שקניתי שם.

SK&AK (רעננה)- שוב, חנות עם אתר גרוע, מבחר בינוני ומחירים סבירים. אבל השירות טוב. אנשים דיי אדיבים, עושים את העבודה שלהם כמו שצריך.

פנדה- לא קניתי משם שנים. כל פעם שחיפשתי משהו הייתי אלטרנטיבה קרובה יותר או זולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הייתי קונה מי מנועה מ KSP מ PANDAS ומי MARDNIT

כל החניות סבבה שירות נחמד .......

המכירים הכי טובים לפי דעתי בKSP למרות שיש דברים שיותר זולים בשאר החניות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...