מנוע חשמלי - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנוע חשמלי

OmEr.il

Recommended Posts

שלום,

קודם כל,סליחה אם השאלה לא כל כך קשורה אבל אני יודע שיש כאן אנשים שמבינים משהו מהחיים שלהם,

וזה הפורום שנראה לי הכי מתאים,אז ככה:

יש לי קורקינט חשמלי עם מנוע 500W שפועל על 24V ו20.8AMP.רציתי לדעת,אם אני אקנה קונטרולר(מחשב)

שנותן למנוע 36V ו 13A,האם הקורקינט יהיה מהיר יותר ויבזבז פחות כוח מהסוללה,או יסע יותר רחוק?

ועוד שאלה:

אחד הפחמים במנוע שלי(BRUSHED)הולך"להיגמר"(במרכאות כמובן),ניתן לתקן את זה?

כי מנוע חדש זה 1200 שקל בערך..

תודה על התשובות ;),

עומר

עריכה

[p12001839vs.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השאלה הראשונה שלך - אני לא בטוח. מה שאני כן יודע, זה שהמנוע לא יכול לעבוד עם כל מתח וכל זרם. זרם של 13 אמפר יכול להיות נמוך מדי בשביל ליצור מומנט ומתח של 36 וולט עלול להיות גבוה מדי ולשרוף את המנוע. בקיצור בשביל לענות לך בצורה מקצועית, צריך קודם כל קצת יותר פרטים על המנוע, ואז אולי נמצא תשובה.

לגבי השאלה השניה - בד"כ פחמים אפשר להחליף. לפעמים יש מעין חלון בגוף של המנוע שמאפשר להחליף אותם. צריך לבדוק נקודתית לגבי המנוע שלך, אני הייתי מנסה לשאול במוסך.

אם אתה יכול לשים של המנוע כאן זה יעזור לחפש לך תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ תמונה לא הצלחתי להעלות :P אבל אני חושב שאפר באמת כי לפי מה שאמרת אמורים להיות כאלו ,

ויש לי ארבעה חורים מעוגלים(למעלה,למטה,ימין שמאל)עם מכסה עליהם.הדגם של המנוע הוא MY1050 והוא

מסתובב 2400 פעם בדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולות להיות הרבה סיבות לזה שחבר שלך נוסע יותר מהר ויותר זמן, יש לו את אותו המכשיר שלך יש? תנסה להעלות קצת מפרטים שנדע במה מדובר - נתונים חשמליים בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לו יש מנוע 500W,בקשר לסוללות אני לא בטוח,הוא טוען שיש לו שתי של 24V 20AMP,אבל

הוא קצת טמבל,ולכן אני לא כלכך מאמין לו,מה גם ש48V היו עושים מהמנוע והחיווט וכל השאר שלו עיסת פלסטיק.

זהו בערך,הכלי הוא אותו כלי..אגב,כמה עולה להחליף מברשת פחם כזאת?..ויש מה לשפר במנוע חשמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא מבין גדול במנועים, אבל אפילו עם ההספק של שני המנועים זהה, יכול להיות שיש לו מנוע אחר שבהספק כזה מוציא יותר סל"ד מהרוטור, כלומר מסובב את הגלגלים יותר מהר. אם זה לא אותו כלי בדיוק, אז יכול להיות שהחברה שבנתה את הכלי שלו הייתה יותר מוצלחת מהחברה שבנתה את הכלי שלך.

לגבי החלפת מברשות, אני הייתי הולך למוסך ושואל שם, כי אני לא יודע מי מתעסק עם זה. נסה מוסך לאופנועים וטרקטורונים, אולי הם יוכלו לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא מבין גדול במנועים, אבל אפילו עם ההספק של שני המנועים זהה, יכול להיות שיש לו מנוע אחר שבהספק כזה מוציא יותר סל"ד מהרוטור, כלומר מסובב את הגלגלים יותר מהר. אם זה לא אותו כלי בדיוק, אז יכול להיות שהחברה שבנתה את הכלי שלו הייתה יותר מוצלחת מהחברה שבנתה את הכלי שלך.

לגבי החלפת מברשות, אני הייתי הולך למוסך ושואל שם, כי אני לא יודע מי מתעסק עם זה. נסה מוסך לאופנועים וטרקטורונים, אולי הם יוכלו לעזור לך.

זה אותו כלי אחי,אותו מנוע.מאותה חנות..הדגם של המנוע הוא MY1050

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא יודע איך זה בקורקינט חשמלי אבל המהירות יכולה להיות קשורה בגלגלי שיניים/שרשרת שמגיעה מהמנוע לגלגל גודל/אורך וכו...

כי אני וחבר שלי קנינו כל אחד ג'יפ על שלט והיה לנו כל מיני כלים לבדוק מהירות בהתחלה של שנינו הגיע ל47 קמ"ש ואז בלי שהוא ידע החלפתי כמה גלגלי שייניים

פשוט יש שם איזה כמה גלגלים התמקדתי ב2 אחד היה גדול השני קטן החלפתי בניהם ושלי הגיעה למהירות56 קמ"ש ושלו נשאר 47

חחחח בסוף גיליתי לו,וגם החלפתי לו ואז החלפנו לסוללה יותר חזקה ומנוע יותר חזק....חחח זה הגיע למהירות 103 בידיוק חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...