אוזניות כפתור ב150-200 שקל? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות כפתור ב150-200 שקל?

F430

Recommended Posts

ממה שהבנתי מפורום זה וממה שקראתי באינטרנט ה- mx500 אמורות להיות הטובות ביותר בטווח המחירים שאתה מחפש . יש לי שאלה , סתם ליתר ביטחון . אני מזמין את ה-MX500 בלבן . מישהו חושב שיש הבדל ביניהן לרגילות (צבע כחול) בעוד משהו חוץ מהצבע ? אני יודע , נשמע קצת טיפשי אבל בכל זאת , לא כל יום מוציאים 130 שקל על קטנות כאלה :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסביבות 100 שקל, ה-MX500 באמת משתלמות.

אם הגבול הוא כבר 200 שקל, אז יש חלופות יותר טובות...

אני ממליץ בחום על קילומבו, חנות מעולה עם מבחר איכותי, תסתכל בקטלוג "אוזניות ל-mp3" שלהם:

http://www.djshop.co.il/category/hedphones_hi_fi_mp3

אגב, יש לי את הסנהייסר מהסדרה הירקרקה, מעבר לצבע המזעזע שלהם, הסאונד מפתיע לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, יש לי את הסנהייסר מהסדרה הירקרקה, מעבר לצבע המזעזע שלהם, הסאונד מפתיע לטובה.

גם לי יש מהסדרה הזו (OMX70). הולכות יפה עם הסאנדיסק C150 שלי לעבודה :)

והצבע אכן מזעזע. לא ברור לי למה החליטו בסנהייזר שמי ששומע מוסיקה בזמן אוהב צבעים מכוערים.

ולנושא- AKG K12P יעשו טוב את העבודה. עוד לא רעות הן ה EP480 של קריאטיב. יש לי את ה MX400 והן לא משהו אפילו ביחס למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הMX500 לא נראות כפתור כאילו שנכנסות לאוזן יש משהו שמוכר את הCX300 שלו? יאללה קניתי את הCX300 יאללה אין לי כזה נגן בן זונה(M250)הוא לא כזה רע אבל אני ממש מרוצה מי האוזניות 213 שקל לאח שלי יש חנות בדיזינגוב סנטר ככה לא לזוז מי הבית :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...