אילו הגדרות צריך להכניס לראוטר? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו הגדרות צריך להכניס לראוטר?

IDAN AMRAM

Recommended Posts

שלום לכולם!

יש לי ראוטר של EDIMAX (אני לא זוכר את הדגם וגם לא הצלחתי למצוא אותו באתר שלהם אבל זה ראוטר קווי רגיל כזה עם 4 יציאות שהוא גם מודם ADSL) בכל מקרה אני יודע שכדי שהוא יתחבר לאנטרנט בתור מודם אני צריך להגדיר לו הגדרות כמו של המודמים של אבל אני לא יודע אילו...

מישהו יכול לרשום לי איזה הגדרות צריך לשנות (לפי מה שהבנתי אלה הגדרות קבועות בכל מודם).

תודה מראש... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!

יש לי ראוטר של EDIMAX (אני לא זוכר את הדגם וגם לא הצלחתי למצוא אותו באתר שלהם אבל זה ראוטר קווי רגיל כזה עם 4 יציאות שהוא גם מודם ADSL) בכל מקרה אני יודע שכדי שהוא יתחבר לאנטרנט בתור מודם אני צריך להגדיר לו הגדרות כמו של המודמים של אבל אני לא יודע אילו...

מישהו יכול לרשום לי איזה הגדרות צריך לשנות (לפי מה שהבנתי אלה הגדרות קבועות בכל מודם).

תודה מראש... :hat:

ADSL / כבלים?

עריכה*

OK מצאתי בישבילך.

טוב בגלל שזה EDIMAX אני מניח שהכל כמו אצלי... תכנס אליו.. כנס ל WAN ושם אם יש לך כבלים תבחר L2TP אם יש לך ADSL תבחר PPTP ותתחיל למלאות:P

bezeqpptpl2tpgq9.th.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי שהראוטר משמש כמודם ADSL

אין לי כל כך איפה להכניס את כל ההגדרות האלה...

בכל מקרה מצאתי את הראוטר שלי: Edimax_AR-7024A http://pkab.com.pl/sklepik/images/edimax_ar-7024a.jpg

ההגדרות של למודם לא קבועות בכל הראוטרים? (לא של בינלאומי, אלא של ... ככה האיש תמיכה ב 012 אמר לי... שאני אמור להגדיר את הראוטר לפי ההגדרות של המודם של ולכן באה השאלה שלי אילו הגדרות אלו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK מצאתי בישבילך.

טוב בגלל שזה EDIMAX אני מניח שהכל כמו אצלי... תכנס אליו.. כנס ל WAN ושם אם יש לך כבלים תבחר L2TP אם יש לך ADSL תבחר PPTP ותתחיל למלאות:P

PPTP הוא לא פרוטוקול שמשתמשים בו בחיבור ADSL!

משתמשים בו רק אם יש מודם speed touch home שלא הגדירו אותו כPPPoE, וגם אז הוא לא הפרוטוקול בשימוש ברשת הADSL.

ההגדרות לחיבור ADSL:

Protocol: PPPoE

VPI: 8

VCI: 48

Encapsulation: LLC/SNAP

MRU/MTU: 1492

כל ההגדרות הנ"ל הן קשיחות, כלומר אם תשנה אותן - לא תתחבר. (פרט אולי לפרוטוקל, אבל מומלץ לתחבר בPPPOE ולא PPPOA בגלל השדרוגים בתשתית של בזק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...