נתקעתי במשחק מאפיה בשלב MOLOTOV PARTY 3-3 ... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתקעתי במשחק מאפיה בשלב MOLOTOV PARTY 3-3 ...

Bug2000

Recommended Posts

אני לא ממש הבנתי מה צריך לעשות שם ... לפי מה שאני הבנתי אני צריך להרוס את המכוניות שעומדות בחניה ... להרוג את האנשים ששם במסעדה ולחזור מאיפה שהתחלתי נכון ? כי אני עושה כך ולא מצליח לסייים את השלב אני מגיע למקום שבו מסומן ה-X האדום אחרי שאני הורס את המכוניות (לא מפוצץ אותם אבל הוא אומר לי שעשיתי מספיק נזק ...) ולא קורא שום דבר למה ?!

ועוד משהו זה שהמשחק לא עובד אצלי ממש טוב אני משחק על MEDIUM DETAILS 1024*768 והTRUCOLOR על OFF וזה לא עובד ממש טוב ...

תודה מראש ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הרגתי את האנשים במסעדה ועדיין לא הצלחתי לסיים את המשימה :/ אבל רצחתי את השומר שעומד שם כי אם אני לא רוצח אותו הוא קורה לכל החבר'ה מהמסעדה שירואו איך הוא "הורג אותי" ::) אז כשהוא קורה להם אני חייב להרוג גם אותם בגלל שאחרת הם יהרגו אותי :/ אז בכל זאת מה אני צריך לעשות שם :/ ולימשהו יש רעיונות לגביהשאלה השניה שלי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כניסה אחורית אתה נכנס משם ודופק לשומר מחבט בראש בשיא הכוחץ אחרי זה זורק בקבוקים והורס את המכוניות. לא משנה עם תעשה רעש

יצאו עליך גנגסטרים אל תירה בהם זה לא מה שמתוכנן . פשוט תיכנס לאותו ותטוס משם לבר של הבוס ותלחץ לחצן ימני על העכבר שהדלת תיפתח וסיימת שלב. 8) 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כניסה אחורית אתה נכנס משם ודופק לשומר מחבט בראש בשיא הכוחץ אחרי זה זורק בקבוקים והורס את המכוניות. לא משנה עם תעשה רעש

יצאו עליך גנגסטרים אל תירה בהם זה לא מה שמתוכנן . פשוט תיכנס לאותו ותטוס משם לבר של הבוס ותלחץ לחצן ימני על העכבר שהדלת תיפתח וסיימת שלב.

לגביי לטוס זה קצת קשה עם האוטו הזה שזוחל בקושי 80 קמ"ש :lol:

הטעות היחידה שהיתה לי זה שלא ראיתי שיש שם דלת שצריך לפתוח אחרי שאתה מגיע לנקודת הסיום ... :bash: טוב בכל אופן תודה ;)

אבל המשחק מקרתע לי !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאו עליך גנגסטרים אל תירה בהם זה לא מה שמתוכנן . פשוט תיכנס לאותו ותטוס משם לבר של הבוס ותלחץ לחצן ימני על העכבר שהדלת תיפתח וסיימת שלב.

לגביי לטוס זה קצת קשה עם האוטו הזה שזוחל בקושי 80 קמ"ש :lol:

הטעות היחידה שהיתה לי זה שלא ראיתי שיש שם דלת שצריך לפתוח אחרי שאתה מגיע לנקודת הסיום ... :bash: טוב בכל אופן תודה ;)

אבל המשחק מקרתע לי !!!

באמת מוזר שמקרטע עם מחשב כמו שלך (לפי המפרט משתמש), ממש מקרטע, או שזה רק אשליה כי המכונית איטית ( ;) ) אצלי עם GF256 וATHLON 1700+ זה רץ די חלק :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה כזה מעצבן כל הזמן תקיעות קטנות כאלה מעצבנות לי תצורה בצורה יוצאת דופן :bash: מצטער שאני מדבר ככה פשוט זה הורס את כל היופי במשחק ! קניתי מחשב בשביל לשחק במשחקים וזה לא יוצא לי ! :'( חשבתי שרק GTA3 עובד אצלי חרא אבל לא ... בפורום הזה אני כבר נואש אף אחד לא הצליח לפתור את החידה שלי לגבי בעיה שלי ... :-[

עריכה: אתה מוכן בבקשה לשלוח SCREEN SHOT של ה SETUP שלך של המשחק MAFIA כי אני רוצה ליראות מה מוגדר אצלך ואיך ... צודה מראש :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...