מכירים את זה ש..... - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את זה ש.....

kryptoguy90

Recommended Posts

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלה שמהמרכז, מכירים את זה שאתם נוסעים איזה 4 אנשים באוטו ולא שמים לב שאתם עוברים ליד חירייה ואז אתם מתחילים לריב מי הפליץ ברכב?

:lol: :lol: :lol:

מכיר מכיר! בעיקר בטיולים באוטובוס אז מאשימים אז שמן אחד...

מכירים את זה שהמורה שואלת מי לא הכין שיעורים, ואתה לא הכנת אז אתה בלחץ איום אם להודות שלא הכנת כי אתה לא יודע אם היא תעבור לבדוק או לא :smile1:

אין, זה כלכך מטריף, אתה מתחיל להזיע ולחטוף גלי חום ועניינים, זה פשוט מטורף! אין זו הדילמה הכי נוראית שיש בחיים :alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

מכיר מכיר! בעיקר בטיולים באוטובוס אז מאשימים אז שמן אחד...

מכירים את זה שהמורה שואלת מי לא הכין שיעורים, ואתה לא הכנת אז אתה בלחץ איום אם להודות שלא הכנת כי אתה לא יודע אם היא תעבור לבדוק או לא :smile1:

אין, זה כלכך מטריף, אתה מתחיל להזיע ולחטוף גלי חום ועניינים, זה פשוט מטורף! אין זו הדילמה הכי נוראית שיש בחיים :alcoholic:

אחי אם זה מלחיץ אותך מה יהיה אם שאר החיים שלך :screwy::lol:

פשוט תגיד לא עשיתי

אפשר להשלים ולהראות לך? כן כן

לא זד**נ*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המצב יותר גרוע, יש אצלנו אחד שאני קורא לו "מסיונר השטויות"

הוא פשוט מספר שטויות על מחשבים וכל הבית ספר מאמין לו! ואני מנסה לשכנע אותו שהוא טועה והוא בשלו:

"יש לי מחשב עם 2 TB זכרון

"יש לי קשרים בבזק, שאם אני ירצה הם יפילו איזה אתר שאני יבקש"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המצב יותר גרוע, יש אצלנו אחד שאני קורא לו "מסיונר השטויות"

הוא פשוט מספר שטויות על מחשבים וכל הבית ספר מאמין לו! ואני מנסה לשכנע אותו שהוא טועה והוא בשלו:

"יש לי מחשב עם 2 TB זכרון

"יש לי קשרים בבזק, שאם אני ירצה הם יפילו איזה אתר שאני יבקש"

אני מכיר אחד כזה... הפכתי אותו לבדיחה בזמן וויכוח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את החרטטנים האלה שחושבים שהם יודעים הכל על מחשבים ואז אתם אומרים להם איזה משהו הם כזה ..מה? ???

בדיוק היה לי אחד בכיתה שהביאו לו את המשחק BF2142 ואמרתי לו שכבר יש לי אותו, אז הוא אמר לי "המשחק הזה בכלל לא יעלה אצלך!" ואז הוא בא ביציאה "יש לי פנטיום 4, ג'יגה , ג'יפורס 6200 עם טורבו קאש". אחרי זה כמובן אמרתי לו שיש לו כרטיס מאוד חלש ואצלי יש 7900GS, אבל הוא כמובן לא ממש הבין את זה עד שהגיע הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיי לא קשור לנשוא,אבל כל אחד שיודע להתקין חש את עצמו טכנאי

יש מלא ילדים שלא מבינים כלום ואומרים ואחרי זה מתווכחים איתך רק ,רק 512 מגהבייט בכרטיס מסך , הנגן (חברה סינית) יותר טוב מקריאיטיב רק נוידיה וכו'

אני פשוט הפסקתי להתווכח ולרוב אני לא ממש מביע את דעתי ומנסה להמנע מויכוחים שכאלה כמה שיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

edeNF

עזוב את המפגר הזה

בסוף הוא עוד יגרום לאנשים לחשוב שאתה משוגע ומבלבל בשכל

אתה צריך לתת לו להמשיך בשטויות ויום אחד משהו יקטול אותו

זה הדבר שאני הכי שונא בעולם, אחד מטומטם שלא מבין בגרוש משחק אותה חכם, ואז איכשהו ליד כולם הוא מוציא אותך טיפש למרות שכל מה שהוא אמר זה שטויות.

יש מלא אנשים שלא מביים ומברברים, יש לי כמהחברים כאלה אבל כואב לי להשפיל אותם, הכי עצוב זה אלה עם המחשב הגרוטאה שהם תופסים ממנו, ולא נעים לומר להם שהוא ממש ממש עלוב אז אני זורם איתם ומעודד אותתם :P

לדוגמא יש לי חבר עם radeaon 9600 והוא חושב שהכרטיס שלו כמעט ברמה של 6600gt או 6800gt, ומזה לא נעים לי לומר לו מה הרמה האמיתית של הכרטיס :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שהתראד כבר מיצה את עצמו אבל ממשיכים להחיות אותו כל פעם עם כל שטות שיש, אפילו שזה נגרר כבר לספאם טהור? ואז מחכים למנהל רעב לנעילות דיונים ארוכים לנעול את הדיון, מכירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שיש ת'רד ארוך, ואז פתאום מישהוא שהשתעמם ממנו צץ ומביא אותה בהודעה קצת מציקה שבה הוא רומז שיש לסגור את הת'רד, ואתה לא מבין אם הת'רד הזה מת מבחינתו למה הוא כנס בכלל ומפריע לאחרים שכן נהנים ממנו להנות ממנו? מכירים???

ועכשיו בחזרה לנושא:

מכירים את זה שכשאתה מתקלח ומחליף בגדים, לפעמים הבגדים שמקודם לבשת לא מלוכלכים בכלל ואין צורך להכניס אותם לכביסה אז אתה זורק אותם על הכיסא, ואז נוצרת לך ערמה של בגדים על היכסא, וכשאתה רוצה לשבת על היכסא ולעבוד/לשחק במחשב אז אתה פשוט זורק את כל הבגדים למיטה, וכשאתה רוצה לראות או פשוט לישון אתה מחזיר בזריקה אחת גדולה את כל הערימה לכיסא ,ככה בלי, עד שאתה מגיעה למצב שמרוב שערמת הבגדים גדלה, אם אתה רוצה להעביר את הבגדים בחזרה למיטה, אתה צריך להרים את כל הכיסא ואז כמו משאית זבל להפוך אותו על המיטה???

כי אני מכיר ( אני בד"כ מסודר ), אבל רגע לפני שכתבתי את ההודעה קיפלתי בחזרה את כל הבגדים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם מנסים להגיע לתקרה עם הזרם של הדוש במקלחת

מכירים את זה שאתם מסים להוריד תשאריות של החרא עם הזזרם של הפיפי

מכירים את זה שאתם משתינים על הדבר בכחול הזהז שיעשה צבע מגניב חחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...