מערכת אודיו תקציב 1000-3000+ - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת אודיו תקציב 1000-3000+

elias

Recommended Posts

אני הקשיב לעצתך ובהזדמנות הראשונה שתהייה לי אני הגיע לת"א.

רק דבר אחד, אין לי מושג מאיפה להתחיל, אם מישהו יכול לפרט לי לגבי חנויות שכדי לעבור בהם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תסתכל בפוסט המקורי שלי.

כמובן שאלה רק חלק מהחנויות, אבל אלה חנויות שאם תעבור בהן כבר תדע הרבה מאוד. אני ממליץ לך בחום במידת האפשר לעשות קפיצה גם לאומגה אודיו, או אם יגאל ירצה, אולי הוא ייתן לך להעביר האזנה על ה-L7 שלו שנכנס לך בתקציב והוא מדפי מעולה למחירו ופי 2 אפילו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש אנטולי!

אבל מה קרה למגבר המנורות שהיה לך? tsk, tsk אנטולי... :nono: למגבר ולמקור חשיבות כל כך גדולה, כל פעם מחדש אני עובר שיעור נוסף בנושא שזה כבר מתחיל להעיק.

ד"א, גם אני שמעתי לאחרונה שעושים לי חשק לשדרג... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה איש.

בנוגע למגבר מנורות, נמכר סך הכל בתור חלק מהשדרוג של כל המערכת. כרגע הדנון מגביר בצורה סבירה, ובעתיד הלא רחוק גם מגבר חדש יבוא לביקור :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נראה, אני מניח שלא יותר מ-3000 שקלים (יד שנייה כמובן). אני אחד מהמעטים שעדיין מאמינים שהרוב הולך על הרמקולים :)

כמובן שזה עוד לא סופי. קודם אני אחליט שהגיע הזמן לקנות ואז נראה. בעתיד הקרוב יותר מה שמתוכנן זה הוספת של כמה שפוגים אקוסטיים לחדר. הבעיה שלי בחדר היא האקוסטיקה ככה שגם הגברה משמעותית יותר טובה לא תעשה הבדל גדול כמו בחדר נורמאלי.

Anatoli

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני מציע לך לבדוק הגברה יקרה על הרמקול. ההשפעה קריטית. מנסיוני גם בחדרים בעייתיים ההבדל בא לידי ביטוי (פורשה תהיה מהירה מפיאט לא רק במסלול מרוצים טהור אלא גם בכביש משובש) - לא שהאחד צריך לבוא על חשבון השני ובודאי שהאקוסטיקה צריכה לקבל עדיפות. בכל אופן, בעניין ההגברה, האזנתי לאחרונה ל-Audio Refinement Complete ב'סטריאו נטו' פה בחיפה. זה מגבר של פחות מ-5,000 ש"ח לחדש כולל שלט שלטעמי מראה לכל המתחרים את הטרמינלים שלו (Arcam, Audio Analogue, NAD, Rotel)

ראיתי אחד למכירה בלוח נענע ב-2,600 ש"ח, תפשפש כמה ימים אחורה. שווה בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההצעה, אני כרגע לא מחפש מגבר. זה יהיה עוד זמן מה פשוט בגלל שאני לא לחוץ עם זה.

פשוט אני עומד להתגייס בקרוב ואני לא יודע אם זה יהיה חכם להוציא יותר מדיי כסף על הסטריאו עכשיו. מספיק קניתי חדשים, לא צריך להשתגע עם הכל באותו השבוע :) ברגע שאני אהייה בטוח שזה שווה את ההשקעה למרות שאני בצבא (קודם נראה לאיפה בדיוק אני אתגייס) אני אחליט מה לעשות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברה.

עדכון קטן.

קודם כל יש ישועה קטנה לתושבי ב"ש והסביבה, הצלחתי למצוא חנות טובה ודי מקצועית לסטריאו וקולנוע.

המקום נקרא "עולם הקולנוע" והוא נמצא ממש ליד טרקלין חשמל פרטים יותר ספציפים אליי בפרטי!

ושנית באותו מקום יצא לי לשמוע כמה זוגות .

נתחיל ברמקול שהכי הרשים אותי KEF Q3 מדף לא ממש קטן אבל מאד מאד איכותי

צלילים מאד מדוייקים ומפורטים נותן תחושה של רצפתי אפילו, רק שחסר לו באס והרבה(כל זה כמובן לאוזן המאד לא מקצועית שלי)

אחרי זה השוותי ראש בראש JM LAB 714 וJAMO E680 כמובן לא אותה ליגה אבל יצא לי ללמוד כמה דברים על שניהם

הJM מאד מאד מפורט ומדוייק אבל יש לו מחסור מאסיבי של באס הJAMO לעומתו פחות מפורט אבל דווקא לדעתי לא פחות איכותי בצליל שלו ואם כמובן הרבה יותר באס (לפעמיים קצת יותר מדי)

רמקול אחרון ששמעתי והוא זה שמצא הכי הרבה חן באוזני היה AE AEGIS EVO 3 רצפתי בערך בגודל פיזי של ה714 אבל יותר טוב כמעט בכל פרמטר אפשרי, יותר באס יותר במה(אהה למדתי משהו :) ) יותר הכול. אולי הפרוט היה ממש בקצת יותר נמוך.

כמובן אם למישהו יש המלצה לרמקולים באותה רמה אז שיאמר, הבחור עובד כמעט אם כל יבואן של בארץ כמו כן או גם עובד OMEGA AUDIO אז אם יש דגם מומלצים תגידו.

להחלטה שלמה עוד לא הגעתי אבל אני חושב בכיוון של הAE שנשמעו מצויין. נראה לי אני יכול להוציא זוג חדש ב3K.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הובכן, היום קניתי את הרמקולים AE EVO 3 מתצוגה, מצב שלהם מעולה והמחיר היה מאד נוח.

רק שיש לי בעיה יש לי חוליה חלשה במכלול הכולל ואני לא לגמרי סגור מה היה.

או שהמגבר(ROTEL RX840) לא מנצל את הרמקולים או שהחיווט שלי על הפנים או לחילופין צריך כבלים יותר איכותיים או שהמקור שלי פשוט חרא(כל המוזיקה באה מהמחשב).

ואנטולי לגבי הבאס נראה לי הוא באמת קצת גדול על החדר שלי אבל לי זה לא ממש מפריע(בינתיים)

תנו עצות לגבי מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות באמת...

בכל מקרה נתחיל לשדרג אז לאט לאט את שאר הדברים.

נתחיל אם החיווט, מה שיש לי אכשיו זה די ביזיון!

ודרך אגב אתה יכול להגיד מה הדרך הכי מומלצת לחבר מגבר/רסיבר למחשב בעל כרטיס קול און בורד?

יש לי יציאת S-PDIF ויציאה קואקסלית(נראה לי) מה מהם עדיף?

וחוץ מזה יש לך משהו להגיד לגבי המגבר, יצא לך לשמוע אותו פעם? אתה יכול לחוות עליו דעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...