דן חלוץ התפטר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דן חלוץ התפטר

X_Dror

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההרגשה שלי היא שהתקשורת קרעה לו את הצורה כמו שלא עשו לאף אחד אחר אי פעם.

באמת שאי אפשר לנהל היום מערכת כשיש לך כזה תיק על הראש.

אני מסכים. באופן כללי, אני לא חושב שחלוץ היה גרוע יותר מרמטכ"לים קודמים; ההבדל היחיד הוא שהם מעולם לא נבחנו בשטח על האופן בו ניהלו את הצבא. אין ספק שכל התחקירים והדוח"ות שהוגשו (ובראשם התחקיר של שומרון) מלמדים על כשלים מהותיים בכלל הדרגים הפיקודיים במהלך המלחמה, ויש להפיק מהם לקחים לעתיד, אבל אני לא בטוח שהתפטרותו של הרמטכ"ל תתרום במשהו לשיקום היכולת ההתקפית של צה"ל.

בכלל, מעדויות של אנשים שפגשו אותו ומההופעות הרבות שלו בתקשורת, מתקבל הרושם שדן חלוץ הוא בן אדם רציני ושקול שראוי להנהיג את הצבא, ואני באמת מצר על התפטרותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים כשלון מהמלחמה שבעבורו אני ועוד כמה אנשים חושבים שצריך לערוף ראשים

גנבת האמל"ח ואמצעי החבלה ממשטח התחמושת בצפון, אני יודע את הפרטים של האירוע מכיוון שהיחידה שלי טיפלה בו

אחרי דבר כזה העובדה שלא עפו ראשים מעידה על כך שהצבא רקוב מבפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים. באופן כללי, אני לא חושב שחלוץ היה גרוע יותר מרמטכ"לים קודמים; ההבדל היחיד הוא שהם מעולם לא נבחנו בשטח על האופן בו ניהלו את הצבא. אין ספק שכל התחקירים והדוח"ות שהוגשו (ובראשם התחקיר של שומרון) מלמדים על כשלים מהותיים בכלל הדרגים הפיקודיים במהלך המלחמה, ויש להפיק מהם לקחים לעתיד, אבל אני לא בטוח שהתפטרותו של הרמטכ"ל תתרום במשהו לשיקום היכולת ההתקפית של צה"ל.

בכלל, מעדויות של אנשים שפגשו אותו ומההופעות הרבות שלו בתקשורת, מתקבל הרושם שדן חלוץ הוא בן רציני ושקול שראוי להנהיג את הצבא, ואני באמת מצר על התפטרותו.

קשה לי להביעה דעה, אבל לדעתי, כמה שאני מעריך אותו וחושב שהוא היה האיש הכי טוב להוביל את המלחמה הבאה, אחרי כל הביקורת שהוא ספג (כי הוא ידע שהזדמנות נוספת אח"כ לא תינתן לו) אבל אולי עדיף שכך, כי מצד אחר כל המפקדים שלו היו נגדו, התקשורת, האזרחים כולם רצו ראש, מישהו בכיר שיקח אחריות.

כל מה שנותר לקוות הוא שההתפטרות שלו תעלה את הלחץ על מי שבאמת צריך ללכת הבייתה וקשה לי להאמין שיש פה מישהו שחולק איתי על זה, אולמרט והבועה שבא הוא חיי(שניצחנו, שהמצב במדינה טוב מתמיד, שכולם אוהבים אותו וכו'), יחד עם חברו השפמנון.

קשה לי להחליט בנוגעה לחלוץ, אבל לדעתי, הוא היה צריך להישאר, כי ככה להביע כל פעם רמטכ"ל חדש שלא כ"כ מכיר את התפקיד זה לא הכי טוב, זה באמת אחד שכבר טעה, מוכן היה לעשות הכל כדי לתקן, רק אפ'חד לא רצה לתת לו באמת לעשות את זה והלחץ האדיר שהיה סביבו גרם לו להתפטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!@#!@# woww

בהחלט צעד דרמטי!!!!!!!!!

צריך להעריך את הבן אדם מאוד על כך ולקוות שיפתרו את כול כשלי המלחמה.

אבל יש עוד שני דברים חשובים יותר שצריכים ליקרות. אולמרט ופרץ חייבים ללכת הביתה עכשיו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכל זה יש לי שאלה אחת- למה מוציאים הודעה כזאת אחרי חצות?? הרי בכל מקרה אף אחד(כמעט) לא יישמע אותה עד הבוקר(ואני לא מדבר על אנשים שכותבים פוסטים בחמש לפנות בוקר ;D)

חוץ מזה. חלוץ עשה את הדבר הכי נכון- יצא ממיטה חולה. נכון שבשבוע הקרוב הוא יהיה אשם ברצח ארלוזורוב אבל אח"כ יהיה שקט

נ.ב

אני מכריז בזאת על פתיחת ההימורים מי הבא שיתפטר- זה עם התספורת או זה עם השפם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקב, ממתי הפכנו להיות מדינה עורפת ראשים? תעיף את כל הקצינים, יש לך קצינים אחרים, טובים יותר, להביא?

ה"תחקיר" אתמול בערוץ 2 למשל קומם אותי. עם כל הכאב, הפכו כל משפחה שכולה לצודקת, כזו שלא יכולה לטעות, ומחפשים רק דם דם דם ונקמה.

כן יש טעויות, וכן צריך לחקור אותן וללמוד מהן לעתיד, אבל אם תעיף את כל המפקדים הטובים שלך, מי ינהל את הצבא? גבי אשכנזי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...