תמיד ידעתי שיש סיבה לא לבוא לבצפר..עכשיו זה רישמי. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיד ידעתי שיש סיבה לא לבוא לבצפר..עכשיו זה רישמי.

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתה כתבה בעיתון פעם שבארצות ערב מביאים ציונים יותר גבוהים רק בגלל שהם מתחילים בשעות יותר מאוחרות כמו 9/10 והם לומדים איזה 5/6 שיעורים (מקסימום)....

חבל שאצלנו זה לא כך :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני לא מסכים עם מה שנאמר, מי שמכיר אותי אפילו קצת יודע שאני ממש טיפוס של ליליה (אוני כבר בן 25), אבל זה לא תירוץ. החיים לא יילכו לפי מה שנוח לכם (בני נוער), ובצבא ואחרי זה אתם תקומו מוקדם ולאף אחד לא היהיה אכפת מתי שעות השינה האופטימיליות שלכם. אני רק אומר, גם אני מתבאס לקום בשעות מוקדמות, אבל עדיף להתחיל להתרגל לזה מגיל צעיר, כי ככה הרוב המוחלט של האנשים חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו באנקורי רוצים להוציא לפועל תוכנית לימודים מ-10 בערב עד 7 בבוקר ... [גג].....

אני מקווה שזה ילך ... נשמע לי פצצה :smile1:

הייתה כתבה לא מזמן בYNET על בית שעושה את זה פעמיים בשבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנושא ההשקמה בבוקר, יש הוכחה ביולוגית למה לא כדאי לבני נוער לקום לפני 8 בבוקר.

תראו. ישנו הורמון שמופרש במוח שגורם לכם להרדם (בלעדיו תהיו עייפים מתים ולא תצליחו להרדם). בבני נוער הוא מופרש מאוחר בהרבה מאשר בילדים (11-12 בלילה או מאוחר יותר במקרים קיצוניים) ולכן בנעורינו אנו נוטים להישאר ערים עד מאוחר. חוצמזה, אנחנו גובהים וגדלים... בשינה! כשאנחנו יושנים (בגיל ההתבגרות) משתחרר הורמון נוסף אשר תורם לגדילה. לא ישנתם הרבה בגיל ההתבגרות - יכול להיות שהגובה שלכם יהיה נמוך מהמצופה (גנטית, ממוצע גובה של ההורים בערך).

בבריטניה עשו ניסוי בכמה בתי ספר - ביטלו שעות אפס והחלו הלימודים ב-9 בבוקר. מה גילו? שלא רק הנוכחות עלתה פלאים - אלא גם הציונים של התלמידים.

אפרופו תכנית לימודי ערב - ברוסיה היו לומדים במשמרות. היו תלמידים שהיו באים לבי"ס בבוקר והיו שבאו בצהריים. מה שאומר, פחות תלמידים בכיתה (אבל שעות כפולות למורים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע קמתי.

ישנתי אתמול מ-5 וחצי בצהוריים, עד ל-10 וחצי בלילה, קמתי, אכלתי, ראיתי קצת TV, חזרתי לישון ב-12 עד שמונה וחצי בבוקר. סה"כ 13 שעות שינה :smile1: ממזמן לא הרגשתי טוב כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו תמדוד את עצמך, גבהת בסנטים! :smile1:

אני כבר לא נערה (21.5) אבל אני מ-א-ד אוהבת לישון. בים אני שוחה קצת, שותה בירה וישנה בשמש שעתיים שלוש או יותר. עכשיו חורף, אני עובדת לילות, חוזרת הביתה ב-9.30-10.30 והולכת לישון עד 8.30 בערב ואחרי שעה חזרה לעבודה. עכשיו כשאני חושבת על זה... אין לי כ"כ חיים. טוב, עד יום א' אני לא עובדת ממילא. יאללה, סושי, בלאגאן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו תמדוד את עצמך, גבהת בסנטים! :smile1:

אני כבר לא נערה (21.5) אבל אני מ-א-ד אוהבת לישון. בים אני שוחה קצת, שותה בירה וישנה בשמש שעתיים שלוש או יותר. עכשיו חורף, אני עובדת לילות, חוזרת הביתה ב-9.30-10.30 והולכת לישון עד 8.30 בערב ואחרי שעה חזרה לעבודה. עכשיו כשאני חושבת על זה... אין לי כ"כ חיים. טוב, עד יום א' אני לא עובדת ממילא. יאללה, סושי, בלאגאן!

נודלס>סושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...