אני רוצה לקנות מסך LCD בגודל של 32... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות מסך LCD בגודל של 32...

Yaron-Cohen

Recommended Posts

אז ככה...יש לי משהו באיזור ה5K (עם טיפה גלישה אם צריך)....ואני רוצה LCD TV בגודל של 32...ואני לא מבין בזה הרבה...

איזה דגמים טובים יש??...

איזה נתונים זה נחשב לממוצע??...(בהירות , MS וכו'..)...

כמו כן המסך גם יחובר למחשב לצפיה בסרטים....

אז איזה TV טובה יש?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר על 26-7 אינץ במקום ? כדי לקבל איכות גבוהה

אני בנתיים לא יודע...איזה גודל של חדר יהיה לי אז אמרתי שנלך על 32....ואם זה 26-7 איזה טובות יש...??

וב32 איזה טובות יש...?...נגיד ב5.5??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם עוד איזה מסך...אני אמור לקבל פיצויים מהעבודה ואני מתכנן איזה מסך נחמד למחדר....

מה עם משהו מכאן?

http://zap.co.il/models.asp?Sog=E-TV&orderby=price&DB4091=4093&DB26931=379409&DB4004=4820&DB6195=140530&DB53288=140495

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-32WL66 Toshiba אמורה להיות לא רעה.

אמנם יש מעט חיבור ואין SCART, מה שיגרום לחיבור הממיר בCOMPOSITE (איכות נחותה) אבל בסך הכל נראה לי שזה הטוב ביותר שאפשר לקבל במחיר הזה. (השאר זה חברות ג'נריות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=472903

כן אני יודע שזה סיני ומאג וכו אבל יש לה נתונים טובים, מחיר טוב, ועיצוב טוב סה"כ נראה שיש לזה פוטנציאל ביחס למחיר וגם 3 שנים אחריות לדעתי שווה לבדוק איך האיכות תמונה באיזה חנות תצוגה (גם בביקורות בזאפ אנשים אהבו אם זה אומר משהו בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-32WL66 Toshiba אמורה להיות לא רעה.

אמנם יש מעט חיבור ואין SCART, מה שיגרום לחיבור הממיר בCOMPOSITE (איכות נחותה) אבל בסך הכל נראה לי שזה הטוב ביותר שאפשר לקבל במחיר הזה. (השאר זה חברות ג'נריות)

קודם כל אפשר לחבר בS-VIDEO, בשידורי ההבדלים בין S-VIDEO לRGB כמעט ולא נראים לעין.

בכל מקרה, הTOSHIBA בגרסת ה37WL66 זוועתית בשידורי , וקשה לי להאמין שה32 תהיה הרבה יותר טובה. במידה והמסך מיועד לשידורי אני ממליץ בחום פשוט לא לקנות. או לקנות CRT טובה, או לחכות עד שהשידורים בארץ ישתפרו פלאים, או לחכות עד שמסכי הLCD יבואו עם מעבדי תמונה טובים לUPSCALE איכותי.

מסכי LCD לשידורי -לא רלוונטיים מבחינת המפרט שלהם אז אין טעם להסתכל עליו אפילו. מה שכן, אתה חייב לראות את המסך בפעולה לפני שאתה קונה בשידורי טלוויזיה(ונסה לבחור ערוץ גרוע כמו 11 או 22 שהוא גם לא פיצוץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הטושיבה 32/66 ב6000 ש"ח עם אחריות ניופן 3 שנים. זו האופציה הכי משתלמת כרגע בשוק בגדול הנ"ל מבחינת יחס מחיר איכות.

שים לב שהטלוזיות הסיניות מציגות נתונים מרשימים ובפועל כשתראה אותן מוצגות בחנות הן נראות הרבה פחות טוב מטלוזיות עם נתונים פחות מרשימים. אם רוצה להשיג טלויזיה יותר זולה לך על ה- פחות טובה מהטושיבה אבל יותר טובה מהסיניות והיא עולה אני חושב סביב 4.9 K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר בחיבור 21 פינים אני לא מוותר על זה....

זה חובה בשבילי...

אני רואה TV אם כי לא הרבה לרוב אני רוצה אותה לחיבור לכרטיס מסך ולראות סרטים/לגלוש באינטרט/משחקים....

לראות אני בטוח שאני רואה לפני שאני קונה...!!...ואם אני יראה משהו טוב אפילו אם זה חברה לא מוכרת אני קונה...

העיקר שיש אחריות ושאני רואה טוב...כי בתכלס זה דבר אינדיוידואלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר מתאם מ21 פינים לאדום לבן וצהוב.

אין איזה טלויזיה עם תמיכה מלאה בHD במחיר הזה?

לחבר ככה זה לא טוב כי אז אין לך את האפשרות שTV תעבור למצב של AV מתי שהממיר נדלק....

קיצור הTV של של זה שמעליי נחשבת לטובה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HDTV - מישהו שם את הדעת?

חשוב מארץ החשובים, אתה מתכנן לחבר מחשב/PS3/XBOX360 אם כן ממש חשוב.

בהנחה שאתה מתכנן לחבר וגם אם לא עדיין יש תאימות לפורמטים כמו HDDVD/Blue-ray - ולכן חשוב לדעת עד לאן הטלווזיה תומכת(720/i/p 1080 )

הכי גבוה כמובן 1080P .

גם אני איתך באותה סירה מת לקנות מסך, אני לא מבין בעודף החיבורים החדשים(HDMI וכו') ומה ההבדל בין P/i ולמה משלמים עליו הרבה?

בכל מקרה שווה לבדוק מסכים של sharp שאמורים להיות מעולים. כמובן ש- תותחים גם כן.(מניסיון אישי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...