מישהו ראה פרק 4 ב 24 **ספויילר** - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו ראה פרק 4 ב 24 **ספויילר**

marlboro

Recommended Posts

אך זאת סידרה פשט טובה!! ראיתי את ארבעתם ברצף, כוס קולה וכיבוד בצד כל החדר חושך

רמקולים על פול ווליום, ואבוי לבן אדם שהיה מפריע לי באמצע!

אךך איך הוא ירה בקירטיס, כאב לי הלב עליו ואז פתום אני מקבל את המכה של האטום ממש נגנבתי.

למישהו ידוע מתיי משתחרר פרק 5? בחול כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שבוע פרק חמש.

אגב, יש שמועות שהפרקים האלו בכלל לא הפרקים האמיתיים שישודרו אלא משהו שהודלף בכוונה לאינטרנט ע"י פוקס. נדע עוד כמה שעות.

בפרק 4 האמית האטום לא מתפוצץ

חבל שלא מדליפים את אבודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שבוע פרק חמש.

אגב, יש שמועות שהפרקים האלו בכלל לא הפרקים האמיתיים שישודרו אלא משהו שהודלף בכוונה לאינטרנט ע"י פוקס. נדע עוד כמה שעות.

נשמע לי דבילי ביותר, וגם אם זה נכון(מה שקשה לי מאוד להאמין) אז זה לא משנה כלום, הפרקים האמיתיים יגיעו לרשת כמו כל פעם.

בקשר לעונה השישית, בהחלט התחלה טובה ואינטנסיבית,חבל על קרטיס אבל ג'ק מראה לנו פעם אחרי פעם שהוא לא רואה אף אחד ממטר ועושה מה שהוא צריך לעשות,מעניין מה יתפתח עם קו העלילה של וואליד, יש למה לחכות. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הייתי בטוח שהאבא יציל את המצב

כל הכבוד, הסידרה ממשיכה לשבור סטנרטים, התחילו עם נינה מאיירס שהרגה את אשתו של ג'אק, ועכשיו זה, מעניין מה עוד יהיה העונה.

גם סופסןף משהו לראות..נמלטים ואבודים בחופשה, גיבורים סדרה שהתחילה מעניין והגיעו לפרקים של שיעמום גועל נפש, עכשיו 24

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל התפוצצה כבר פצצת אטום בעונה שעברה, או בעונה שלישית, לא ? זה לא חדש :) עכשיו יש רק 5 שאמורות להתפוצץ...

והוא חתום על עונה שביעית (ג'ק) מה יהיה שם ? 20 פצצות גרעיניות בינוניות ?...

אבל למרות הכל, אחלא סדרה, מת על ה RUSH מתח הזה, זה עולה על הכל.

נ.ב הפרקים שהודלפו הם פשוט SCREENER שיצא לפני שהסדרה החלה באמת להיות משודרת בערוצי הטלוויזיה הציבוריים

זה הכל, ועכשיו התחילו לשדר אותם בטלוויזיה ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...