המחליפים של 7600 ו7300 נחשפים,8600GTS באוברקלוק ! עמ 27 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחליפים של 7600 ו7300 נחשפים,8600GTS באוברקלוק ! עמ 27

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני מת להחליף כרטיס (6600GT) אבל אין לי כוונה לקנות כיום כרטיס HIGH END של DX10

וכרטיסי ביניים של היום לא יהיו שווים כלום ברגע שיצאו משחקי DX10. (וגם היום הם לא ממש יעשו את העבודה)

אני מחכה שיצאו כרטיסי DX10 במחיר שפוי + שלא ידרשו ממני להחליף ספק (חשוב מאוד!) ואז נקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מת להחליף כרטיס (6600GT) אבל אין לי כוונה לקנות כיום כרטיס HIGH END של DX10

וכרטיסי ביניים של היום לא יהיו שווים כלום ברגע שיצאו משחקי DX10. (וגם היום הם לא ממש יעשו את העבודה)

אני מחכה שיצאו כרטיסי DX10 במחיר שפוי + שלא ידרשו ממני להחליף ספק (חשוב מאוד!) ואז נקנה.

8600 יהיה הפיתרון בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ש7600gt כבר מספק בימנו למשחקים הכבדים ביותר.

הדיל הכי טוב עכשיו הוא 1950pro.

לא רוצה להשקיע כסך רב לכרטיס שבעוד שלושה ארבעה חודשים יוצאים כרטיסים מדור אחר,פשוט לא נראה לי הגיוני.

ה7600GT פשוט נמצא בתקציב שתכננתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מחכה אבל כבר שבוע אני בלי כרטיס מסך ומחשב מושבת בגלל זה כך שהרבה ברירות אין ולא בא לי להוציא 400-500 ש"ח לכרטיס מעפן :lol:

כמו כן הכרטיסים יוצאים רק באפריל-מאי משחקים שיתמכו רק ב DX10 נראה לי אחרי כך שיש נראה לי לפחות שנה עד שתנוצל היכולות של הדור הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אפשר לסחוב עם כרטיס מסך לא רע בכלל ב 400-500 ש"ח, ה - 7300GT SONIC שעם OC מגיע לרמה של X800XL ומפעיל משחקים מצוין.

לינק - http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=17124&catid=

הנה ביקורת - http://reviews.sc3n3.com/review.php?review=2&page=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחכה בנרות ליציאה של סידרת 8300GT,כרטיס Low-End בעל יכולות של כרטיס Mid-Range מהדור הקודם (*Sigh* רק לשים את היד על אחד מהם!)

אהבתי :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...