מחפש כ.קול, רמקולים, אוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כ.קול, רמקולים, אוזניות

pringles

Recommended Posts

שלום לכם!

אז ככה החלטתי לשאני רוצה קצת יותר ממה שהיה לי עד עכשיו ולפני כתיבת ההודעה הזאת בדקתי בפורום פה ובעוד איזה מקום וזה לא כזה עזר לי כי לא היה משו שמדבר אליי אז החלטתי לנסות פה שאולי תעזרו לי עם מה שאני רוצה לקנות.

כרגע יש לי כ.קול און בורד והרמקולים זה של מערכת sansui לפני איזה 10 שנים או יותר וזה לא מספק אותי.

אני צריך את השילוב של הכ.קול והרמקולים בשביל מוזיקה בעיקר מסוג טראנס פסיכודאלי ומטאל שיר לדוגמא: 02-double_r.e.l_-_scum_of_the_earth-jfk

עדיפות לזוג רמקולים וגם החדר שלי לא גדול במיוחד 11 מ"ר אבל שבווליום דיי גבוה עדיין יהיה צליל באס איכותי ולא שעוד רגע יתפוצץ הרמקול.

יש לי לוח אם של ga-k8nf-9

האוזניות זה לאייפוד ה30 ג'יגה, אני מעוניין באוזניות קשת אטומות עדיף(דודים שלי טסים לארהב בקרוב אז אפשר להביא הצעות מחול)

כ.קול + 1200 שקלים

אוזניות 300 +-

אני מאוד אשמח עם תעזרו לי

תודה מראש

אלכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל אם אפשר להביא מחו"ל, אני ממליץ על ה-PX100 של סנהייזר, לדעתי הן מאוד נוחות ונשמעות טוב מאוד (למרות שהן לא אטומות).

בנוגע לכרטיס קול ורמקולים. לך על 2.1, ללוג'יטק ולאלטק יש כמה דגמים מעניינים בתקציב שלך. כרטיס קול אני לא הייתי משקיע יותר ממשהו כמו 200-300 שקלים גג על כרטיס אודיג'י 2 פשוט.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין האוזניות הן לריצות...

ו ה CX300 הבנתי שהרבה אנשים לא מרוצים מזה שכבל אחד יותר קצר מהשני והיו לי פעם כאלה וזה ממש מעצבן

אבל תודה בכל מקרה

אשמח לעוד הצעות כי אני פשוט ממש רחוק מהתחום הזה וכל דבר נראה לי טוב

תודה.

ו הPX100 הן יעופו לי כשאני ארוץ איתן אז אם מדובר פה בלהגדיל תקציב או משו אז תגידו לי ונראה איפה אפשר לעשות את זה

באמת ממש תודה לכם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מחו"ל קשת ניידות סגורות אטומות מחו"ל --- בחירה אחת בלבד akg 81dj עולה בסביבות 59 -70 דולר.

http://www.amazon.com/AKG-Closed-Back-Foldable-DJ-Headphones/dp/B000BDD56W/sr=8-2/qid=1168528050/ref=pd_bbs_2/002-3934605-9476864?ie=UTF8&s=electronics

החשש שלי מאוזניות כאלה וריצה זה הזעה :silly: אפשר להחליף לאוזניות את הפדים לvelore ואז המצב ישתפר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף מהרגשה הדביקה של pleather על עור מזיע,והענין שמזיעים פחות בגלל שהאזור נושם.

אני מכיר את הרגשה הייתי מסתובב בחוץ בקיץ עם ה- 497 שלי, איחס, גם ככה זה דבר מחמם לא צריך להוסיף עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שהזכרתם את הקטע של זיעה והכל נראה לי יותר יתאים קטנות כאלה ושזה גם לריצה אז זה לא ישב על הראש וזה פסיכולוגית כזה מפריע נראה לי...

ומה בנוגע לכ.קול והרמקולים מישו יכול להביא לי דגמים?

אוזניות שממש שומעים בהם טוב בתקציב של עד 300 שקל עם אפשרות מחול, ושיהיו כאלה שמכניסים בתוך האוזן.

תודה רבה לכל מי שעוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להעיד שהpx100 מאוד נוחות בריצה, לא נופלות יושבות יציב, (אם יש לך שיער קצר...)

רק אחרי זה צריך לייבש אותם בערך ...

ואטומות יש את הpx200

למרות שאני לא יכול לערוב לאיכות שלהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATP3 + XFi XtremeMusic

(340NIS + 690NIS)

או לחילופין

Z2300 + Audigy 4

(800NIS + 260NIS)

לגבי האוזניות הייתי מציע לך את ה HD280 של Senheisser, פירוט מעולה, אטומות כמעט לחלוטין ומזמן ירדו מה 100$ בארה"ב, אבל אז הכנסת את עניין הריצות... :silly: הן ממש לא קשורות לריצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...