איזה כבל צריך כדי לשמוע סאונד בטלוויזיה כאשר מחברים אותו למחשב? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כבל צריך כדי לשמוע סאונד בטלוויזיה כאשר מחברים אותו למחשב?

G-BOY10

Recommended Posts

אני מתכוון כאשר אני מחבר ב-TV-OUT למחשב אבל במקום שאת הסאונד אני אשמע ברמקולים של המחשב אני רוצה בטלוויזיה

לדוגמא אם אני רואה סרט במחשב דרך הטלוויזיה

הבנתי שצריך איזה כבל מפוצל מצד אחד של זכרים לא?

יש לציין שאני משתמש בכרטיס קול audigy 5.1 בעל 5 חיבורים בכרטיס קול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר את הכרטיס קול לטלויזה איכשהו..

אני פשוט חיברתי את היציאה של הרמקולים האחוריים ואז הטלויזה משמיעה את הרמקולים האחורים ואז הקדמים לא מופרעים

באותה מידה תוכל לחבר בעזרת מפצל את הקדמים לטלויזה ולרמקולים עצמם - הבעיה שהעוצמה תרד באופן דרסטי וכמו כן יהיה שיבוש מסוים באיכות הקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הכל תלוי באיזה חיבור יש לך לכניסת אודיו בטלוויזה (או יותר נכון אם היא עתיקה או נורמאלית) רוב הסיכויים שתהיה כניסת RCA כפולה אם כן, אתה צריך כבל עם פלג מיני בצד אחד (שנכנס ליציאה הירוקה בכרטיס) וזוג RCA בצד שני זה הכל, אבל כדאי שתגיד לנו איזה חיבור יש לך לכניסת אודיו בטלווזיה לפני שנפרט לך את כל סוגי הכבלים הקיימים......

בכל מקרה אני לא מבין למה אתה רוצה לשמוע את הסאונד מהטלווזיה (אלא אם כן הרמקולים של המחשב במיקום ממש שונה מהטלווזיה) אם קנית כרטיס איכותי כמו אודיגי 5.1 אז אני מניח שיש לך גם רמקולים איכותיים (כי אם לא אז זה בזבוז על הכרטיס) שבטח עולים על רמקולי הטלווזיה -רק אל תפתיע אותי עם איזה טלווזיה אחורי של כי אז אני יפול מרגליי מרוב קינאה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...