נוהגים בסימולטורי נהיגה? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוהגים בסימולטורי נהיגה?

חננב

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקנה אוטו עזוב אותך שטויות

דווקא יש אוטו, וגם רישיון טרי... אבל אין פה שום מונזה או מונקו בסביבה... שלא נדבר על תקציב של כמה מאות אלפי דולרים לרכבים ותחזוקה :nixweiss:

חננב

פעם הבאה תערוך את הודעתך ואל תקפיץ.

אנשים פה קוראים הודעות ישנות?

הייתי ממליץ לך לקנות מסך יותר גדול

זה לא מעט כסף... אבל יש תכנון על 19' LCD באופק ;D

יש מישהו בסביבה שכן יכול להעריך את זה כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה... כל ג'ויסטיק בנוי אחרת.

מה שבטוח אפשר לבנות מכל ג'ויסטיק משהו דומה, השאלה כמה חוש טכני, יציריותית וזבל יש לך בבית :silly:

חשבתי על לקנות עוד אחד או שנים כאלה, לבנות ולמכור במחיר טוב אבל אני רואה שוק פוטנציאלי :(

עריכה: מצאתי איזה מדריך לשיפטר שנראה אנמי ולא מציאותי בגרוש

http://members.chello.nl/~a.hitman/shifter.htm

חסר בו קפיץ שממרכז את הידית ובנוסף אין לה שום התנגדות ככה שהיא צריכה להרגיש מגעיל ולא אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בעיה... כל ג'ויסטיק בנוי אחרת.

מה שבטוח אפשר לבנות מכל ג'ויסטיק משהו דומה, השאלה כמה חוש טכני, יציריותית וזבל יש לך בבית :silly:

חשבתי על לקנות עוד אחד או שנים כאלה, לבנות ולמכור במחיר טוב אבל אני רואה שוק פוטנציאלי :(

עריכה: מצאתי איזה מדריך לשיפטר שנראה אנמי ולא מציאותי בגרוש

http://members.chello.nl/~a.hitman/shifter.htm

חסר בו קפיץ שממרכז את הידית ובנוסף אין לה שום התנגדות ככה שהיא צריכה להרגיש מגעיל ולא אמיתי.

חננב בדוק פרטית ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שהיו כמה חברה שהתחילו לבנות סימולטור נהיגה על בסיס של רנו מגאן שנקנתה מפירוקייה ...

אני זוכר שהם הופיעו גם בחדשות ...

זה היה פרוייקט מה קורה איתו קיום לאן הם נעלמו ? :nixweiss:

זה המורה שלי לרובוטיקה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RF משחק חמוד רק שחבל שאף אחד לא מנסה לטפל בבעיות הרציניות של המנוע הפיזיקלי. כל משחק שנבנה עליו (על המנוע הישן הזה שבמקור הוא של F1 99 02) מרגיש אותו דבר. ולעשות דריפטים בו זה פשוט בלתי אפשרי. או שאתה לא מחליק בכלל או שאתה מחליק עד הסוף.

LFS הוא המשחק האולטימטיבי. ממש חבל שהם לא פותחים את המשחק למודים חיצוניים. לא הבנתי עד היום למה לא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RF משחק חמוד רק שחבל שאף אחד לא מנסה לטפל בבעיות הרציניות של המנוע הפיזיקלי. כל משחק שנבנה עליו (על המנוע הישן הזה שבמקור הוא של F1 99 02) מרגיש אותו דבר. ולעשות דריפטים בו זה פשוט בלתי אפשרי. או שאתה לא מחליק בכלל או שאתה מחליק עד הסוף.

LFS הוא המשחק האולטימטיבי. ממש חבל שהם לא פותחים את המשחק למודים חיצוניים. לא הבנתי עד היום למה לא....

הנה עוד אחד שמדבר לעניין :xyxthumbs:

משחק LFS עדיין? רציני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...