קניית XBOX 360 בתאילנד - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית XBOX 360 בתאילנד

t d

Recommended Posts

שלום!

בקרוב מאוד חברה שלי טסה לתאילנד, אני מבין שמוצרי אלקטרוניקה שם זולים משמעותית ולפעמים יכולים להגיע עד כ65% מהמחיר בארה"ב (שלא לדבר על הארץ)

בכל מקרה חשבתי על לקנות קונסולתXBOX 360, רציתי לדעת אם מישהו היה\שמע\ראה משהו על הרכישה בתאילנד (איפה בטוח לקנות, האם כדאי, קצת מידע על הבדל המחירים, למה אני אמור לצפות...)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שהוא זול ב65 אחוז ממחיר רגיל נשמע לי משהו שלא יעבוד הרבה זמן

תספר את זה לPS2 שלי שהבאתי מתאילנד לפני שנתיים עם צ'יפ ושני בקרים ב700 שקל ועד היום עובד כמו שצריך ללא בעיה קטנה אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי PS2 עם שני בקרים וצ'יפ ב700 שקל (לפני שנתיים!!!), כשהיום כזה דבר יעלה 1100-1300 שקל, אני מבין שאני יכול לצפות להבדל משמעותי במחיר... :)

איפה קנית את הPS2? בשווקים שם, או במרכזי הקניות?

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את שלי בקניון רק של מוצרי אלקטרוניקה בבנגקוק, קוראים לו Pantip Plaza, וכאמור מוכרים שם כל מה שקשור באלקטרוניקה ומחשבים.

לא הייתה בעיה מסוימת לקנות שם, באתי למוכר כאשר אני יודע בדיוק מה אני רוצה, הוא הראה לי שהמכשיר עובד כמו שצריך ומפעיל משחקים כמו שצריך, הראה לי ששני הבקרים עובדים כמו שצריך, הכניס לקופסא ומשם כל מה שהיה צריך זה רק להתמקח על המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את שלי בקניון רק של מוצרי אלקטרוניקה בבנגקוק, קוראים לו Pantip Plaza, וכאמור מוכרים שם כל מה שקשור באלקטרוניקה ומחשבים.

לא הייתה בעיה מסוימת לקנות שם, באתי למוכר כאשר אני יודע בדיוק מה אני רוצה, הוא הראה לי שהמכשיר עובד כמו שצריך ומפעיל משחקים כמו שצריך, הראה לי ששני הבקרים עובדים כמו שצריך, הכניס לקופסא ומשם כל מה שהיה צריך זה רק להתמקח על המחיר.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...