איך לפרמט את הוונידוס? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לפרמט את הוונידוס?

homart

Recommended Posts

שלום!

נסיתי אתמול לפרמט את המחשב אך זה לא כ"כ הלך לי, בגלל כל מיני סיבות קטנותומוזרות...

בד"כ אני מפרמט את D ידנית מהווינדוס ואת C אני מפרמט באמצעות דוס, מה שקורה בד"כ זה שכשאני מכניס את התקליטור של הוונדוס ומפעיל את המחשב מחדש אז המחשב נותן אפשרויות להתקנת הווינדוס לפני שהוא מעלה את מערכת ההפעלה שמופעלת כבר על מחשב, זה מה שחבשתי לעשות גם הפעם רק שהפעם המחשב לא התייחס לדיסק שבכונן והעלה ישר את מערכת ההפעלה, אז אמרתי לעצמי שאני יתקין את הווינדוס מחדש ואשתמש בפירמוט של ההתקנה הוונדוס...

אבל, בגלל שהיה לי דיסק של בגירסא יותר חדשה ממה שיש לי בחמשב, אז כשהוא התקין את מערכת ההפעלה החדשה הוא לפני זה פירמט את כונן D שבכלל היה כבר מפורמט, ולא פירמט את C כמו שתכננתי כי הוא רצה להתקין 2 מערכות הפעלה....

סידרתי את זה כבר ועכשיו אני רק עם מערכת ההפעלה הישנה, אבל מה אני עושה בשביל לפרמט??

תודה למי שקרא עד עכשיו וגם תודה למי שיעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה בדיוק אותה הבעייה פרמטתי את המחשב לאחרונה ובגלל שה- שהיה מותקן במחשב היה גרסה חדשה יותר הוא התקין על ה- עוד ועכשו באתחול המחשב הוא שואל דרך איזה מהם אני רוצה להכנס איך באמת פותרים את העייה הזאת אני עדיין תקוע עם זה??? ??? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

נסיתי אתמול לפרמט את המחשב אך זה לא כ"כ הלך לי, בגלל כל מיני סיבות קטנותומוזרות...

בד"כ אני מפרמט את D ידנית מהווינדוס ואת C אני מפרמט באמצעות דוס, מה שקורה בד"כ זה שכשאני מכניס את התקליטור של הוונדוס ומפעיל את המחשב מחדש אז המחשב נותן אפשרויות להתקנת הווינדוס לפני שהוא מעלה את מערכת ההפעלה שמופעלת כבר על מחשב, זה מה שחבשתי לעשות גם הפעם רק שהפעם המחשב לא התייחס לדיסק שבכונן והעלה ישר את מערכת ההפעלה, אז אמרתי לעצמי שאני יתקין את הווינדוס מחדש ואשתמש בפירמוט של ההתקנה הוונדוס...

אבל, בגלל שהיה לי דיסק של בגירסא יותר חדשה ממה שיש לי בחמשב, אז כשהוא התקין את מערכת ההפעלה החדשה הוא לפני זה פירמט את כונן D שבכלל היה כבר מפורמט, ולא פירמט את C כמו שתכננתי כי הוא רצה להתקין 2 מערכות הפעלה....

סידרתי את זה כבר ועכשיו אני רק עם מערכת ההפעלה הישנה, אבל מה אני עושה בשביל לפרמט??

תודה למי שקרא עד עכשיו וגם תודה למי שיעזור...

תנסח מחדש...

כמו שאני הבנתי,

היה לך ווינדוס

וזה התקין לך עוד אחד

ועכשיו בבוט יש לך בחירה בין 2 ווינדווסים.

זה מה שהבנתי,

עכשיו לא הבנתי מה אתה רוצה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד האם אתה יודע איך לבטל את הבחירה בין שתי ה- ופשוט לבדל אחד מהם שלא יתקיים?

כן לקובץ קוראים boot.ini הוא מוסתר ב רוט של C.

אך נגיש דרך המאפיינים של המחשב שלי

--

נתחיל

--

לחצן ימני על המחשב שלי- >

properties ->

advanced ->

עכשיו איפה שרשום sturtup and recovery תלחץ settings ->

אחר כך edit

אם יש לך 2 ווינדוסים צריך להיות לך משהו כזה:

[boot loader]
timeout=0
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Professional" /noexecute=optin /fastdetect

השורה הארוכה הראשונה, זה הבחירה הראשונה של הווינדוס כשאתה מדליק את המחשב.. השניייה זה הווינדוס השני...

אתה מוחק את מה שאתה לא צריך.. ועושה timeout=0

--

ואחר כך מפרמט את המחיצה שעליה יש את הווינדוס השני דרך הווינדוס הראשון - שאתה משתמש בו...

ד"א את כל זה אתה עושה מהווינדוס השני שהותקן..

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המשמעות של ההצגה של בחירה של 2 בהתחלה האם זה אומר ששניהם מותקנים?

אם כן, הפעולה שהצגת עתה האם היא מוחקת את השרידים של ה- הישן?

אם לא, איך ניתן למחוק אותם?

הפעולה שהצגת האם היא רק מבטלת את האפשרות של הבחירה בין שתי ה-windows?

האם זה משנה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל זה לא ענתם על השאלה שלי..

אמרתי שכבר ביטלתי א תהאפשרות בחירה בין 2 הווינדוסים, עכשיו אני רק שואל איך לפרמט את המחשב בלי שיהיו לי בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...