האם הם לא קצת מגזימים? הטרדה מינית בגיל 4 - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הם לא קצת מגזימים? הטרדה מינית בגיל 4

rk666

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשעבדתי בחנות צעצועים, היינו 2 עובדים. אני ועוד בחור. הוא קיבל יותר, לא רק, גם לא שילמו לי שליש מהשכר שהיו חייבים לי, רימו אותי בשעות ומה לא. דוגמאות הפוכות? אני בטוחה שאם אני הייתי מוצצת למעסיקים, גם אני הייתי מקבלת יותר - מצד שני, אני יכולה להגיד "היי, הן בטח עובדות יותר מוכשרות".

בעידן החוזים האישיים של היום, יש דברים כמו וותק, ואכן כפי שנאמר המיקוח במשא ומתן שמשפיעים לדעתי הרבה לפני מין העובד.

אני יכול להעיד שהיום כאשר שוכרים מתכנתים חדשים בחברות, מאוד נפוצים מצבים בהם שכיר א' מקבל משכורת X בעוד ששכיר ב' מקבל משכורת X-2000 ללא שום קשר למין שלהם. פשוט א' ידע לנהל משא ומתן על התנאים בעוד ב' לא. אין ספק שקיימת אפלייה כלשהי, אבל לדעתי היא ממש שולית יחסית למימדים שמיחסים לה.

מצד שני, אף אחד כמובן לא מזכיר את הכוח האדיר שנמצא בידי נשים בנושא אחר כמו גירושין למשל. אולי נדבר על תקנת "הילד הרך", או איך שלא קוראים לתקנה המפגרת הזו. או על העובדה שבמקרה של גירושין מיידית נפסקים נגד הגבר דמי מזונות לעיתים דרקוניים עוד לפני שבודקים מי מו ומה בכלל. או על העובדה שאישה אשר מגישה תלונת שווא נגד גבר שלכאורה היכה אותה, מייד מבלה לילה במעצר ומקבל צו הרחקה מהבית לשבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקופת הגיל הרך, זה עד גיל 6. אתה לא מצפה למשל, שילד שעודנו יונק יגור עם אבא שלו? עד גיל 7 הם לומדים ללכת לבד לבי"ס ולהכין ארוחה במיקרו ויש עדיפות לכך שבגיל הזה הם ישארו עם האמא (אלא אם היא חולת נפש שמזניחה אותם או מתעללת בהם חלילה). שיקול נוסף הוא, שגרושים עם ילד מוצאים בת זוג ביתר קלות ובמהירות רבה יותר מאשר גרושות עם ילד, ולכן, רוב תשומת הלב של ההורה תבוא לילד כי אין בן זוג חדש לחלוק אותה עמו. אבל זה בגדר תיאוריה...

יתרון בגירושים? ספר את זה לכל העגונות שמחכות לעיטים גם 20 שנה לגט, מבעל שברח לחו"ל והקים עוד משפחה ונעלם מהמכ"ם. ומה עם כאלו שלא רוצים לשלם מזונות או מתחמקים מתשלום?

מעצר על כל תלונה? לא תמיד. מצחיק אבל איך זה שעוצרים במקרים של תלונת שווא, אבל במקרים שאישה באה עם פנס בעין ומתלוננת, אפילו לא נותנים איזה צו הרחקה. חלק ניכר מהנשים שנרצחו ע"י בנות זוגן, התלוננו בעבר על התעללות מצידו - וכן, היו סתומות שביטלו את התלונה ואמרו שהעלילו, למען "שלום בית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלחי לי, אבל ילד לא יונק עד גיל 6. אני לא רואה שום סיבה רציונלית להעדיף את האם על פני האב.

אני לא רואה שום קשר למי מוצא או לא מוצא בן זוג מהר יותר.

אני לא מכיר את העגונות שמחכות לגט 20 שנה, אבל אני בהחלט מכיר אישית 2 זוגות פרודים בהם האישה סוחטת כסף מבעלה לשעבר בצורה מאוד לא פרופורציונלית להכנסתו. ואני גם מכיר אישית מקרה של אדם בהליכי גירושין מאשתו, אשר לא הרים יד על אשתו, ואפילו התלונן במשטרה, ויש תלונה רשומה על כך שאשתו מאיימת איומי שווא להתלונן נגדו במשטרה. אבל לפני כמה ימים כאשר פנתה למשטרה בתלונה שהרביץ לה, מיד נלקח לתחנה, והורחק מביתו למשך שבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד לא יונק עד גיל 6, אבל כמו שאמרו כאן, אלו הנשים שמעדיפות לצאת מהעבודה מוקדם לטפל בילדים אז לא עדיף שהן יחזיקו בהם? וילד רצוי שינוק עד שנגמר החלב, בגיל שנה וקצת אפילו, אלא שנשים בארץ מניקות אולי הכי פחות בעולם כי הן חייבות לחזור לעבודה - חופשת לידה כאן נמשכת כ-3 חודשים. נשים במגזר הערבי מניקות עד גיל כ-8 חודשים.

אתה לא מכיר עגונות? אני לא מכירה נשים שסוחטות כסף מהאקסים שלהן, אלא שאני מודעת לכך שזה קיים ולא מתכחשת לזה, לעומת אלו שמכחישים עגונות. האדם שאתה מכיר נשמע לי פגוע נפש - לא הייתי נשארת עם הפסיכית הזאת יום אחד והייתי עושה גט מרחוק, דרך האינטרנט ומבקשת צו הרחקה. מין מסויים לא מחסן אותך מלהיות לגמרי screwy ובכל זאת, יותר גברים מכים נשים מלהיפך ועוד לא שמעתי על אישה שרצחה את בעלה (חוץ ממקרה של לפני כ-10 שנים שמישהי רצחה את בעלה שהיה מתעלל בה, מכבה עליה סיגריות והיה נרקומן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה שיטפל בילד מי שיוצא מהעבודה מוקדם. יש לי בעיה עם זה שיש אפלייה בחקיקה לטובת הנשים בנושא הזה. גם לא ברורה איך קשורה העובדה שגברים מכים נשים יותר מאשר נשים מכות גברים (למרות שגם נשים מתעללות לא מעט בגברים, אבל בצורה מילולית ונפשית ולאו דווקא פיזית), לעובדה שגברים מופלים מבחינת זכויותיהם כאשר מדובר בגירושין. למה לבחור שאני מכיר אשר מתגרש עכשיו, אין שום סיכוי בעולם לקבל חזקה על בנו בן ה-9, ועוד נדרש לשלם 2,000 ש"ח מזונות כל חודש ממשכורת נטו של פחות מ-5,000, וזאת בנוסף למשכנתא שהוא משלם על הדירה בה מתגוררת אשתו. זה פשוט נפלא מבינתי.

כלל לא הכחשתי עגונות, ואנא אל תכניסי מילים לפי בבקשה. אולם אני חושב שהעובדה שהבחור שאני מכיר, שאשתו הפכה אותו לסמרטוט במשך 15 שנה כמעט, קיבל עכשיו *** עמוק בחסות מערכת המשפט והמשטרה, קצת יותר מהותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הנשים אשמות שמערכת המשפט והמשטרהדפוקים מן היסוד? אנסים בורחים מהכלא, אנשים שהתלוננו נגדם (בין נשים ובין אם גברים) לא טופלו ורצחו אח"כ, שוטרים שואלים קורבן אונס אם היא נהנתה (בזמן חקירה)... מה לא קורה פה. עכשיו שופט משפט עליון מעורב בפרשה של עמותה פיקטיבית... איזה יופי של מדינה.

אגב, לא תמיד בית המשפט טוב לנשים בנושא גירושים אם כי נהוג לחשוב שהרבנות הרבה יותר גרועה. מה שכן, היא הכי פחות הגיונית... למשל, סתם, אם האישה בזמן הנישואים לא עבדה ורק חרשה על הכרתיס אשראי של הבעל אז המזונות שבית דין רבני יפסוק יהיו גבוהים - לעומת זאת, אישה שעבדה כל החיים שלה וטיפלה בילדים תקבל מזונות נמוכים בבית הדין הרבני. :nixweiss:

מה שקרה לחבר שלך מוזר לי. מה שידוע לי, זה שמשכנתה לוקחים יחד, בתור זוג נשוי (ידועים בציבור ואחרים לא יכולים) אז חשבתי שגם משלמים יחד, מחשבון משוטף. מה? היא לא עבדה? מזונות 2000 שקל נשמע לך הרבה? הרבה אם אישתו המטורללת מבזבזת הכל ב"מתאים לי" במקום על הילד. סתם בשביל הקטע, לך תבדוק כמה עולה גן ילדים + צהרונית, בחודש. בערך 2000 שקל, תלוי גם באיזור המגורים ואתה יודע מה - הם גם לא תמיד נותנים שם אוכל. שלא לדבר על בייביסיטר וכו' כי להשאיר ילד מתחת לגיל 7 לבד בבית (7 או 8 נדמה לי) זאת הזנחה, בחוק, ועוד לא התחלנו לדבר על ספרים, חיתולים, בגדים, נעליים (אתה יודע כמה מהר גדלות רגליים של ילדים?! ראית כמה נעלי ילדים עולות?! הלכתי לקנות נעליים לתינוקת שנולדה לבת דודה שלי וקיבלתי חרארא - 290 שקל לנעלי תינוקות ולא של איזה פירמה משהו, כן...).

בכל נושא הגירושים והחזקה על הילדים הזוגות, במבט מהצד, מתנהגים בצורה ממש מכוערת (סתם הסתקרנתי והצצתי בפורום גרושים עם ילדים והזדעזעתי). הם רבים על הילד במטרה לריב, לא תמיד על טובתו של הילד אלא בקטע של כבוד, של דווקא, של להחזיר לו/לה. מנסים להשניא אחד את השני על הילד, מנסים לקנות את הילד במתנות... כל העסק פשוט דוחה. גאד דאמיט, אם אתם לא מספיק חכמים לסדר את הבעיות שלכם ולחיות ביחד, אז טוסו כל אחד לכיוון שלו אבל לפחות תיפרדו כמו שתי אנשים מתורבתים ואל תערבו את הילדים בחרא שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, לא תמיד בית המשפט טוב לנשים בנושא גירושים אם כי נהוג לחשוב שהרבנות הרבה יותר גרועה. מה שכן, היא הכי פחות הגיונית... למשל, סתם, אם האישה בזמן הנישואים לא עבדה ורק חרשה על הכרתיס אשראי של הבעל אז המזונות שבית דין רבני יפסוק יהיו גבוהים - לעומת זאת, אישה שעבדה כל החיים שלה וטיפלה בילדים תקבל מזונות נמוכים בבית הדין הרבני. :nixweiss:

אהבתי את העיוות של המציאות !!!! :yelclap: :yelclap: :yelclap:

בפועל המקרה שאת מתארת הוא:

אישה שכרגע מתגרשת ונשארת ללא כסף וללא קריירה - מקבלת מזונות יחסית גבוהים, לעומת:

אישה עם קריירה וכסף, שאין שום סיבה שתקבל כסף נוסף מהגבר (מעבר למינימום הקבוע בחוק) - מקבלת מזונות מינימליים.

מה בדיוק הבעיה פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו רק 2 עובדים בחנות הזאת. את מי עוד היה לו להפלות? דווקא ההוא השני לא היה מי יודע מה מוכר מוצלח כי הוא רק עמד ליד הקופה ולקח כסף מאנשים.

יתגלחו (להיות מדוגם, משמעת) ולפי מה שידוע לי, סכין עדיף להחליף כל 5 גילוחים וסכין טובה, סט של ראשים זה בסביבות ה-30 שקל, ושלא נתחיל על ג'ל גילוח וזה. בצבא אני יודעת בוודאות שיש הפליה, לשתי הצדדים.

סט איכותי של סכינים כמו מאך 3 (4-5 סכינים בחבילה), עולה בסביבות ה 50 - 80 ש"ח לא זוכר במדויק.

עסק יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את העיוות של המציאות !!!! :yelclap: :yelclap: :yelclap:

בפועל המקרה שאת מתארת הוא:

אישה שכרגע מתגרשת ונשארת ללא כסף וללא קריירה - מקבלת מזונות יחסית גבוהים, לעומת:

אישה עם קריירה וכסף, שאין שום סיבה שתקבל כסף נוסף מהגבר (מעבר למינימום הקבוע בחוק) - מקבלת מזונות מינימליים.

מה בדיוק הבעיה פה?

אתה לא מבין בגרוש מההלכות של הדת שלך ואתה אומר שאני לא בסדר? הכוונה באישה שיושבת בבית ולא עושה כלום, מרצונה, או כי בעלה יכול להרשות לעצמו. קריירה? אז זהו, שגם אם היא מנקה חדרי מדרגות בעזריאלי דרך חברת כ"א, היא תקבל מזונות מאד נמוכים, אם בכלל. תרד כבר מהעץ ותפסיק להיות ילדותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את סתומה?

מה שהיא עשתה או לא עשתה במהלך ההיסטוריה לא מעניין אף אחד. מה שחשוב זה המצב בזמן הגרושים.

אם יש לה כסף והיא לא צריכה שום עזרה כלכלית, אין שום סיבה שהיא תקבל אקסטרה כסף מהגבר.

אבל היי, אל תתני לי לבלבל אותך עם מחשבות הוגנות, הרי הגבר הוא מפלצת וצריך לקחת לו את הכסף למשך כל החיים!!!!!11 איך הוא מעז "להפיל על האישה האומללה" ילד ואז לברוח ממוסד הנישואים?? חוצפן כזה!!1

::)

פתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מכיר מקרה שבה האישה מקבלת מזונות. חייה כבר עם גבר אחר.. מקבלת מזונות+משכורת שלה+משכורת של הגבר השני... והגרוש חיי כמו חרא אחרי יום עבודה ארוך עם 1000 שקל... אצל ההורים...

איזה הגיון... ועוד לבכות על שיוויון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את סתומה?

מה שהיא עשתה או לא עשתה במהלך ההיסטוריה לא מעניין אף אחד. מה שחשוב זה המצב בזמן הגרושים.

אם יש לה כסף והיא לא צריכה שום עזרה כלכלית, אין שום סיבה שהיא תקבל אקסטרה כסף מהגבר.

אבל היי, אל תתני לי לבלבל אותך עם מחשבות הוגנות, הרי הגבר הוא מפלצת וצריך לקחת לו את הכסף למשך כל החיים!!!!!11 איך הוא מעז "להפיל על האישה האומללה" ילד ואז לברוח ממוסד הנישואים?? חוצפן כזה!!1

::)

פתטי.

אם אני סתומה? וואלה, לא, ואתה?

הנקודה שאני מנסה להביא היא, שמדוע שאישה שקרעה את התחת שלה כל החיים, עבדה קשה וגידלה ילדים, צריכה לצאת עם כלום בעוד שאחת שהתחתנה עם כסף ולא שטפה צלחת בבית וטיילה בקניון כל היום עם האשראי של הבעל, תקבל את הבית והאוטו ועוד 10K מזונות בחודש? אם אין לה בעיות בריאותיות שמונעות ממנה לצאת לעבוד, שלא תראה שקל. גם ביטוח לאומי לא מחלק נדבות, לידיעתך?

וואי, אתה ממש שונא נשים. לשנות אוריינטציה כבר אמרתי לך? אבל אם אתה אוהב פוסטמה שתשתוק ותיראה יפה, קנה לך איזו כלה באינטרנט, רצוי ממדינה מתפתחת, הן יותר כנועות, ותחיו באושר ואושר, אני בטוחה שגם אם תכה אותה עד חוסר הכרה היא לא תלך להתלונן.

jupiter, אחד החברים הכי טובים שלי, אביו בגד באמא שלו על בסיס קבוע עם אישה כלשהי מהעבודה, אפילו הרים עליה יד כמה פעמים - לא בילה לילה אחד במעצר, רק שלחו אותו ואת אישתו ליועץ זוגיות. היא רצתה להתגרש, הוא כנראה פחד שיפסיד את העסק (יש לו חנות) בהליכים והסכים על "שלום בית". אני לא יודעת כמה שליו שם עכשיו אחרי כל מה שקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה שאני מנסה להביא היא, שמדוע שאישה שקרעה את התחת שלה כל החיים, עבדה קשה וגידלה ילדים, צריכה לצאת עם כלום בעוד שאחת שהתחתנה עם כסף ולא שטפה צלחת בבית וטיילה בקניון כל היום עם האשראי של הבעל, תקבל את הבית והאוטו ועוד 10K מזונות בחודש? אם אין לה בעיות בריאותיות שמונעות ממנה לצאת לעבוד, שלא תראה שקל. גם ביטוח לאומי לא מחלק נדבות, לידיעתך?

את מי את מנסה לשכנע בדיוק?

מבחינתי מזונות זאת פשוט חוצפה.. מי קבע שדווקא הגבר צריך לשלם על האישה? הרי הקביעה הזאת הגיעה מתוך נקודת הנחה שהאישה "מקבלת" את הילד. ומי בדיוק קבע את זה??

לדעתי, מי שהוגדר כאפוטרופוס של הילד - שישלם את ההוצאות עליו עד גיל 18.. למה שהוא יהיה אצל האישה, על חשבון הגבר?? (לצורך העניין, גם ההיפך זה לא מקובל, אבל ראית פעם מצב כזה שהילד נמצא אצל האבא, על חשבון האישה? לא, הא? מעניין למה.. ::))

ואת מתעקשת לפספס את הנקודה.

הגבר חיי עם אישה שלא יצאה לעבוד, ורק עשקה ממנו כסף כל היום? בעיה שלו...

מדובר בהיגיון פשוט - כרגע, יש לה כסף ויכולות לכלכל את עצמה ואת הילד? מצויין. אין לה? אז הבעל צריך להשתתף יותר.

זה היגיון פשוט ביותר, וההתעקשות שלך לא להבין אותו כנראה נובעת מקיבעון מחשבתי ש"הנשים קורבנות, הגברים נבלות, ו-Milford Cubicle שונא נשים".. ::)

אני אומנם בכלל לא מסכים עם כל נושא המזונות, אבל העיקרון של "לשלם יותר לאישה ללא אמצעים ופחות לאישה עם אמצעים" הוא עיקרון הגיוני ביותר, צודק, והוגן.

וואי, אתה ממש שונא נשים. לשנות אוריינטציה כבר אמרתי לך? אבל אם אתה אוהב פוסטמה שתשתוק ותיראה יפה, קנה לך איזו כלה באינטרנט, רצוי ממדינה מתפתחת, הן יותר כנועות, ותחיו באושר ואושר, אני בטוחה שגם אם תכה אותה עד חוסר הכרה היא לא תלך להתלונן.

נו מה נסגר? תשיגי חיים כבר..

------------

ו"בחזרה" לנושא הת'רד, הנה צילום ראשוני של המקרה המדובר.. :smile1: :smile1:

(אגב, שימו לב מי מטריד את מי.........)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...