מכשיר ה MP4 הכי מפתה שראיתי. :) - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר ה MP4 הכי מפתה שראיתי. :)

meni12321

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מבלבל

Meizu זו חברה, מקורה בסין, והנגן החדש שלהם (ה M6) איכותי ביותר, נגן מדהים

אתה בכלל מדבר על Mizuho, שטוענים שזה מיפן והכל.

ואללה יכול להיות, יותר מדי רדוקציות ואבוריג'נים ליום אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחותי קנתה את זה בדיוטיפרי:

http://www.ergotech.com.tw/en_main/en_main-f.html

הוא משמיע מעולה רואים בו סרטים מעולה ואפשר להפעיל בו NES (נינטנדו 64) אבל הממשק קצת איטי ומצלמת הוידאו והסטילס לא משהוא מחיב המרה שבאה איתו לפורמט ASF אבל המסך שלו מדהים עם זוויות צפייה רחבות ובלי מריחות

אומנם איטי אבל שווה את הכסף (כמו הSANDISC SANTA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא משמיע מעולה רואים בו סרטים מעולה ואפשר להפעיל בו NES (נינטנדו 64) אבל הממשק קצת איטי ומצלמת הוידאו והסטילס לא משהוא מחיב המרה שבאה איתו לפורמט ASF אבל המסך שלו מדהים עם זוויות צפייה רחבות ובלי מריחות

לא יכול להיות, פשוט לא יאומין - ergotech, אתר? :lol:

חיקוי נחמד מאוד, פשוט לא יאומן כי יסופר.

NM260.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נגנים היו לך ??? לאיזה נגן אתה משווה אותו בערך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם לי יש mpio fg200 והוא גם נגן MP4 הכי קטן בעולם והוא מעולה

למה אתה דואג להדגיש שהוא נגן ה-MP4 הכי קטן בעולם? מה הייתרון בלהיות נגן MP4 כשאין אפשרות לראות אפילו סרטון אחד

רק טמבלים קונים MP4 פצפונים.. בשביל זה אפשר לקנות בפחות כסף נגן איכותי הרבה יותר!!

מי שרוצה MP4 קונה נגן שיש לו מסך נורמאלי שמאפשר לפחות לראות (לפחות 2 ומשהו אינצ')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה דואג להדגיש שהוא נגן ה-MP4 הכי קטן בעולם? מה הייתרון בלהיות נגן MP4 כשאין אפשרות לראות אפילו סרטון אחד

רק טמבלים קונים MP4 פצפונים.. בשביל זה אפשר לקנות בפחות כסף נגן איכותי הרבה יותר!!

מי שרוצה MP4 קונה נגן שיש לו מסך נורמאלי שמאפשר לפחות לראות (לפחות 2 ומשהו אינצ')

צודק אחי צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בדיוק מתלהב אני פשוט אומר שכמו ששלי פצפון לחבר שלי יש COWON 20G והוא משתמש בו בדיוק כמו שאני משתמש וסרטים במילא לא רואים על זה כי זה קטן אז למה להשקיע טונות של כבסף אם תשתמש בוא רק לשירים.....

למי מביניכם שיש נגן ...כמה מביניכם רואים על זה סרטים??

ועוד משהו נראה לכם שנוח להסתובב עם מקרר בתוך הכיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בדיוק מתלהב אני פשוט אומר שכמו ששלי פצפון לחבר שלי יש COWON 20G והוא משתמש בו בדיוק כמו שאני משתמש וסרטים במילא לא רואים על זה כי זה קטן אז למה להשקיע טונות של כבסף אם תשתמש בוא רק לשירים.....

למי מביניכם שיש נגן ...כמה מביניכם רואים על זה סרטים??

ועוד משהו נראה לכם שנוח להסתובב עם מקרר בתוך הכיס?

אז חבר שלך, איך לומר בעדינות - לא בדיוק חכם. את הנגן שהוא קנה קונים במטרה לצפות בסרטים ומוזיקה, אחרת קונים משהו קטן וזול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...