Test Drive - מהיר ועצבני. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Test Drive - מהיר ועצבני.

MishaK

Recommended Posts

ערב טוב לכם חובבי המרוצים,

סדרת Test Drive התחילה לפני הרבה זמן עד כמה שידוע לי, אין לי אפילו מושג מתי ולצערי גם אין לי כח לבדוק.

עוד לצערי אין לי שום ניסיון עם הסדרה הזאת, לכן לא אוכל לתת הקדמה ותימצות עליה אז אפנה ישר לכותר החדש.

המשחק עצמו אשר מגיע על 2 דיסקים מתחיל בסרט עצבני מאוד. משאית נכנסת לחנייה תת קרקעית, ואז פורצת ממנה איזה שהיא מכונית קלאסית (לא הצלחתי לזהות איזה) במהירות רבה ונכנסת למירוץ עם שאר המכוניות ברחובות סאן פרנסיסקו כאשר ברקע יש לנו מוזיקת פאנק רועשת וצעקנית.

לאחר שנגמר הסרט אנחנו מוצאים את עצמו בממשק שחור ולי בערך 2 דקות להבין איפה כל כפתור ומה עושים. אחרי שהשתלטתי על זה, החלטתי לעשות מירוץ קטן לראות איך זה. הגראפיקה לא הייתה משהו לטעמי, הרעשים של המנוע גם כן לא מהטובים ביותר ששמעתי.. אך המשחקיות, המשחקיות הייתה זאת שהצילה את המשחק.

מירוץ רחוב נגד מכוניות קלאסית ומודרניות כאחד, כולן בעלות ההאצה מ-0 ל-100 של פחות מ-5.5 שניות. המירוצים נערכים ברחובות של 3 ערים שונות ברחבי העולם: סאן פרנסיסקו, לונדון וטוקיו.

עד כאן הכל טוב ויפה, קצת נראה כמו NFS:HP 2 (חוץ מהקטע של הגראפיקה), אך שלא כמו NFS, פה יש לנו אפילו עלילה!

אתם "מגלמים" נהג מרוצי רחוב ודראג אשר הייתה לו תקופה רעה וקיבל מוניטין רע מאוד בגללה, אך הכל מתחיל להסתדר לו כאשר נהג מרוצים אחר מבקש ממנו לנהוג בשבילו במועדון מרוצי רחוב Underground אשר נקרא (כמה מפתיע) Test Drive.

המירוצים לא ממש קשים לטעמי, למרות שיקח לכם קצת זמן להשתלט על כל הקטע, במיוחד כאשר יש את שאר הסביבה שמפריעה לתחרות וטעות אחת קטנה אתם עלולים למצוא את עצמכם מהמקום הראשון ישר באחרון.

כמו כן, בכמה מירוצים תמצאו נוכחות משטרה, עוד לא יצא לי להיות במירוץ כזה (עכשיו אני טס מהר לנסות להגיע למירוץ כזה), אך אני די בטוח שהיא לא עושה הרבה בעיות.

כמו כן תוכלו למצוא פה אפשרות למירוצי "דראג" נחמדים ולא קשים במיוחד נגד המחשב.

לדעתי המשחק הזה הוא ממש חובה לחולי ההגה ולכל מי שסרט "מהיר ועצבני" נכנס בהם חזק, אתם תהנו מכל רגע.

שלכם,

הנהג העצבני,

TheHunter.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב לכם חובבי המרוצים,

סדרת Test Drive התחילה לפני הרבה זמן עד כמה שידוע לי, אין לי אפילו מושג מתי ולצערי גם אין לי כח לבדוק.

ווי, איזה כיף היה לנהוג בTEST DRIVE2 עם (לא זוכר כמה) סוגי מכוניות שכולם נראו(מבפנים) והתנהגו כמעט אותו הדבר, נוסעים במעלה איזשהו הר (הכל בגרפיקה של WIRES במסך של 4 צבעים במקרה הטוב) והSPEAKER של המחשב צורח בכל מיני קולות נמוכים(המנוע) ופתאום שומעים צווחות בצלילים נמוכים עולים ויורדים(ומבט חטות במראה מגלה ניידת משטרה שלא מוכנה להכנע ובסוף היא משיגה אותך.....

וואי איזה קטעים זה היה...משהו כמו לפני 12-13 שנים

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחק יפה שנקרא Street Legal, גם משחק פצצה

עם NoS וכל השטויות עכשיו יצא פאץ 2 של 60 מגה. ;D

משחק גרוע ביותר.

אגב, אחרי שעות של משחק הגעתי למסקנה שהמשטרה פה היא ליופי בלבד.. נפתרים ממנה אחרי שתי שניות בידיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משחק יפה שנקרא Street Legal, גם משחק פצצה

עם NoS וכל השטויות עכשיו יצא פאץ 2 של 60 מגה. ;D

משחק גרוע ביותר.

אגב, אחרי שעות של משחק הגעתי למסקנה שהמשטרה פה היא ליופי בלבד.. נפתרים ממנה אחרי שתי שניות בידיוק.

התקנת את הפאץ' ה-2 שאתה אומר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...