קווסטים שאהבתם - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קווסטים שאהבתם

amir.o

Recommended Posts

מה?? זה כל מה שאתה מסוגל?

אין כמו הקווסטים הישנים!

SAM&MAX

יומו של הטנטיקל

אינדיאנה ג'ונס

והסדרה הכי מדהימה מכולם: סדרת אי הקופים! (כולם!)

Fallout (כולם, ךמרות שאת האחרון לא כל כך אהבתי)

אם אתה מתכוון למשהו חדש אז זה כמובן יהיה BG (כולם) ו-IceWindDale (הראשון היה הכי טוף!)

אלו הם משחקי הקווסט הכי טובים שאני מצליח להזכר כרגע (למרות שאהאחרונים לא ממש נכנסים לקטגוריה של הקווסט).

היום אין ממש משחקי קווסט טובים, וסיבריה היה משחק עלוב, ויבש! אם אתה רוצה משהו כמו סיבריה אבל הרבה יותר טוב נסה The Longest Journey - משחק יפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהמשחק שהכי אהבתי מבין כולם היה fallout1+2. אי הקופים(כולם) גם מאד נחמד. כמו גם grim fandango.

מישהו יכול להגיד לי איפה אני יכול להשיג את לארי 7? כי הוא לא נמכר בשום מקום אז כנראה יש אותו רק באינטרנט... זה נקרא בקשת warez? תנו רק לאחד הזה, כי בכל זאת זה משחק ממש ישן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהמשחק שהכי אהבתי מבין כולם היה fallout1+2. אי הקופים(כולם) גם מאד נחמד. כמו גם grim fandango.

מישהו יכול להגיד לי איפה אני יכול להשיג את לארי 7? כי הוא לא נמכר בשום מקום אז כנראה יש אותו רק באינטרנט... זה נקרא בקשת warez? תנו רק לאחד הזה, כי בכל זאת זה משחק ממש ישן :)

אכן, גרים פנדנגו איכותי ביותר.

וכן לתת לינק ללארי 7 זה לא חוקי כי עדיין ניתן לקנות אותי (אני יודע לפני כמה שנים חבר שלי קנה אותו).

אם אתה כל כך רוצה 99% ניתן להזמין מהאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקווסט הראשון ששיחקתי בו היה police quest II והוא גם היה הראשון שהצלחתי לסיים אותו. לאחר מכן באו רבים וטובים לא פחות:

space quest III, king quest, larry I, ו- codename: iceman.

אלו עוד הקווסטים הישנים שהיה צריך לרשום כל דבר בהם והיה קצת מסובך אך הם, לדעתי היו המהנים ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לשחק בהרבה קווסטים אבל אהבתי את LBA שניהם, עברתי אותם אלפי פעמים ואפילו יש לי את שניהם מקורים. אני מחכה שיצא כבר שלוש (אני יודע שבסופו של דבר הוא יצא) וגם למשהו פלנטה שיהיה בסגנון של LBA שמי שיצר את LBA עושה ועוד מאת זה יצא.

גם אהבתי NOX משחק בהחלת יפה.

משחקי תפקידים כמו NWN נחשבים לקווסטים? כי עם כן אז יש לי עוד כמה כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...