n73 או k800i?? - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

n73 או k800i??

Aviko

Recommended Posts

הבנתי אבל כשאתה אומר משהו כזה בגלל חמש מילימטר זה קצת מוגזם במיוחד שיש מישהו שמבקש עצה ואתה גורם ל N73 להישמע כמו טנק שרמן זה עלול סתם לתת לו רושם לא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנתי אבל כשאתה אומר משהו כזה בגלל חמש מילימטר זה קצת מוגזם במיוחד שיש מישהו שמבקש עצה ואתה גורם ל N73 להישמע כמו טנק שרמן זה עלול סתם לתת לו רושם לא נכון

לא יותר ממה שאתה מנסה להגיד כשאתה אומר שסימיביאן זה כזה מגניב ומערכת סגורה זה כזה עלוב :)

גם זו מערכת סגורה, תגיד היא גרועה יותר מלינוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר ממה שאתה מנסה להגיד כשאתה אומר שסימיביאן זה כזה מגניב ומערכת סגורה זה כזה עלוב :)

גם זו מערכת סגורה, תגיד היא גרועה יותר מלינוקס?

אם אתה לא יודע מה זה פתוחה אל תדבר על זה, כמו שאמר זה מעליי זה לא קוד פתוח.

מערכת הפעלה פתוחה אומר שאפשרי לכתוב תוכנות\משחקים ישר למערכת הפעלה ולא רק לג'אווה שלו.

חלונות, , מאק OS ואפילו דוס הן כולן מערכות הפעלה פתוחות, וכן אין מה לעשות שאתה יכול לתכנת ישירות אליה ולא רק לג'אווה שלה זה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התפתחות תיצור יותר בעיות... אם לא היה לא היו סוסים טרויאנים ותולעים והווירוסים היו הרבה פחות מפותחים...

אבל כל הבעיות הם מינוריות ובטלות בשישים לעומת היתרונות אין סיבה למה לא להתקדם כבר לעתיד - הבעיות שיש למכשירים הסימביאנים הם פעוטות וחסרות חשיבות... האיטיות לא מורגשת יותר מידי כמעט אף פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, זאת הדעה שלך.

לדעתי לחכות 5 שניות (ואפילו 2 שניות) בשביל לפתוח הודעת SMS שקיבלתי זה לא משהו שאני מוכן לקבל.

אני מחפש טלפון סלולרי, לא מחשב כף יד. ולכן ה"יתרונות" שאתה מציין לא מעניינים אותי.

הבעיה, היא, שאתה לוקח את הדעה הזאת שלך ומנסה להפוך אותה לעובדה. אתה מציג את היתרונות של המערכת ומפאר אותה מפה ועד להודעה חדשה, ומתעלם לחלוטין הבעיות, שקיימות, אפילו אם לך הן לא מפריעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה N73 הוא מכשיר הרבה יותר מתקדם מכל בחינה אפשרית חוץ מאיכות מצלמה וזה עובדה.

מה שנכון זה שהקדמה הזאת באה יחד עם חסרונות וזה לא מתאים לכל אחד, אבל אם תבדוק סמארטפונים עם אחרת תגלה שסימביאן זה בחירה לא רעה בכלל בשביל מי שמחפש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמיבאן זה לא לכל אחד (לפחות בנתיים) כמו שFF זה לא לכל אחד... אבל לי זה מתאים והאיטיות בדברים מסוימים לא מפריע לי כל כך... חוץ מהכנסיה להודעות שלוקח 4 שניות (עכשיו בדקתי) כל השאר זה פחות מחצי מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסימביאן זה לדעתי החיסרון הכי גדול ב- N73.

מה הקטע בפלאפון אם הוא כ"כ איטי ושלוקח כ"כ הרבה זמן לפתוח ספר טלפונים/הודעות?

יכול להיות שה- N73 מתקדם יותר (לא נכנסתי לפרטים הטכניים), אבל כמכשיר סלולארי ה- K800i הרבה יותר טוב.

חשוב לציין שיצא לי לשחק עם שני המכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע בפלאפון אם הוא כ"כ איטי ושלוקח כ"כ הרבה זמן לפתוח ספר טלפונים/הודעות?

הספר טלפונים נפתח באופן מיידי - ההודעות תוך 4 שניות (ויש לי גירסא מאוד ישנה אולי בגירסא החדשה זה פחות זמן) תפריט נפתח תוך בערך חצי שניה ומצלמה נפתחת תוך 3-4 שניות יומן שיחות שניה עוד משהו?

חוץ מההודעות שזה איטי מאוד כל השאר לפי דעתי זה סביר ביותר

נ.ב. כל הזמנים בדקתי כשבמכשיר יש גירסא ישנה מאוד ורק 7 מגה פנויים בRAM מתוך 20 בהפעלה... עם גירסא חדשה ועם פחות תפוס זה יהיה אפילו פחות איטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הגעת עם הקישקוש ביצים הזה?

אתה מנסה בכוח להתפתל ולצאת צודק?

אני לא זה שהתחיל את הקשקוש ביצים על "המכשיר הסלולארי הטוב ביותר"

יכול להיות שה- N73 מתקדם יותר (לא נכנסתי לפרטים הטכניים), אבל כמכשיר סלולארי ה- K800i הרבה יותר טוב.

תראה לי יתרון אחד שיש ל K800 על ה5110 בתור מכשיר סלולארי?

מצלמה זה לא קשור למכשיר סלולארי.

מסך צבעוני גם לא.

זמן בטריה יש ל5110 ייתרון גדול היא פשוט מחזיקה מעמד בצורה שלא תיאמן.

הוא עמיד ביותר לכל נזק פיזי.

והכי חשוב: במחיר של ה K800 אפשר לקנות עשר כאלה.

אני פשוט מראה שהטיעון של מכשיר סלולארי יותר טוב הוא קשקוש כי אם זה היה השיקול היינו כולנו נשארים עם מכשירים מלפני 5 שנים שבתחום הזה יש להם יתרונות לא מבוטלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמנטיקה.

"מכשיר סלולרי" מבחינתי זה כל הפיצ'רים הסטנדרטיים לשנת 2006-7. כאלה שקיימים בכל מכשיר (או ב-99% מהם) שתרצה לרכוש היום.

תוספות מיוחדות שקיימות רק במכשירים מאוד ספציפיים ("סמארטפון"), זה אקסטרה.

מעולם לא טענתי שזה רע - להיפך. זה מצויין.

אבל זה בא על חשבון דברים אחרים. ביניהם מהירות ויציבות.

שכל אחד יעשה את השיקול שלו, אם התוספות אקסטרה הללו חשובות לו מספיק כדי להתעלות על החסרונות שמגיעים איתן.

מספיק חשוב? סבבה.

לא מספיק חשוב? גם סבבה.

up_arrow_inv.png

ההודעה הנ"ל היתה הגישה האובייקטיבית לנושא.

ועכשיו הגישה שלך:

"סימביאן זה אדיר!!!1111 דברים מטורפים שאין בשום מכשיר אחר!!!11 לעולם אי אפשר לחזור אחורה!!!#!!1111 מי שמוכן לוותר על זה, הוא בעצם סתם טכנופוב שפוחד מהתקדמות טכנולוגית, וצריך להישאר עם מכשיר מלפני 7 שנים!!!11"

-"אבל.. בחור, יש לזה גם חסרונות.."

"מה? מישהו שמע משהו? אני חושב שיש כאן זבוב שמזמזם לי באוזן..."

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...