הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 37 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

לא בדיוק

אני חושב שעדיף להם לשחרר את הMAIN ואת ה ENTRY עכשיו ולשחרר את הFLAG מתי שה600 יוצא....

ובעברית? :D

פשוט אני לא מבין את המושגים

MAIN הכוונה היא לשוק הביינים, כלומר, כרטיסים במחיר של 1800 שקל ככה, כרטיסים משתלמים שמצד אחד יותר חלשים (די בקצת אם לומר את האמת) מהכרטיסים הכי חזקים בשוק, אבל מצד שני לא יקרים בטרוף כמוהם

ENTRY הכוונה לכרטיסים התקציביים, לכאלה שלא צריכים כרטיס מסך למשחקים, בעיקרון הם יחברו את המחשב עם המסך, אבל לא הרבה יותר מזה

FLAG הכוונה לכרטיסים הכי חזקים והכי יקרים בשוק, ובהם חברות כרטיסי המסך מנפנפות הכי הרבה, ספינות הדגל זתומרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא בדיוק

אני חושב שעדיף להם לשחרר את הMAIN ואת ה ENTRY עכשיו ולשחרר את הFLAG מתי שה600 יוצא....

זה מה שהם עושים, וSAMPLE של G86,G84 צריכים להיות בימים הקרובים.

אני לא ממש מבין מה הסיפור...

התאריך האחרון ששמעתי היה סוף מרץ. אתם מודעים לעובדה שה-1 באפריל זה כבר רבעון שני, נכון? כלומר, מספיק שדחו את ההשקה בשבוע, וזה כבר לא רבעון ראשון.

רבעון השני - אפריל,מאי ,יוני. ועוד הם עדיין לא קבעו תאריך מדויק

ככה שתשכח משבוע ראשון של אפריל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבעון השני - אפריל,מאי ,יוני. ועוד הם עדיין לא קבעו תאריך מדויק

ככה שתשכח משבוע ראשון של אפריל.

ברור, אבל זאת לא הנקודה.

מספיק שהם יודעים שיהיה להם שבוע עיכוב, או שבועיים עיכוב - הם כבר לא יכולים "להצהיר" על רבעון ראשון, פשוט כי זה לא רבעון ראשון. אני מניח שהם ישתדלו להוציא את זה בכל זאת כמה שיותר מהר - מה שאומר, יותר קרוב לרבעון ראשון מאשר לשלישי...

העובדה שהם הצהירו שזה לא יצא ברבעון הראשון לא ממש משמעותית, בכלל שכל עיכוב קטן שלהם היה יכול לגרום לזה.

נכון, יכול להיות שהכוונה היא עיכוב של חודשיים, אבל אין שום סיבה לחשוב ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז G81 או G8X אחר.

G90 נועד להתחרות בכלל בR700

,משהו מעניין שכתבו Vr-zone:

Also AMD is still working on enhancing the performance of the drivers for R600 and we heard that the performance few weeks ago is just almost on par with GeForce 8800GTX and there is a potential to go another 20-30% more.

מקור:

http://vr-zone.com/?i=4688

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד נחמד.

אני מקווה שהכרטיס באמת יענה על הציפייה (כולנו מחכים בקוצר רוח...), ולא יחזור על אותה פאשלה מגעילה של ה-NV30 (זוכרים? חיכינו וחיכינו וחיכינו ובסוף יצא כרטיס נוראי).

אין ברירה אלא לחכות ולראות.

ד"א - אם צריכת החשמל של ה-R600 היא 240-270W - איזה צריך לכל המחשב??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...