עזרה עם בחורה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בחורה

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גולם , אולי תפסיק עם הרחמים העצמיים האלה , ותעשה לשם שינוי משהו מועיל עם/ל עצמך ?

אז ואללה , אתה גר עם מכשפה , ואתה מכוער כמו לא יודע מה , אבל רעאבק , שנה קו מחשבה ...

אני בן 27 עוד חודש ומשהו , יש לי חברה שאני מוכן לעשות בשבילה הכל , אני גר עם אמא שלי , יותר נכון , היא גרה איתי , אני מחזיק את כל הבית ואותה על הראש , ואנחנו גם אצלי , וגם אצלה , וואללה , אף אחד לא מת מזה , עם קצת הבנה , הכל מסתדר .

צא מהסרט שלך .

בסוף תגמור בגיל 50 , לבד , עם דירה של 5 חדרים , ותתחיל לנסוע ללטביה כדי לקנות לך איזו מישהי שם ב16 אלף דולר , רק כדי שיהיה לך איזה צאצא שימשיך אותך .

כאילו מה , אתה צריך שמישהו יחבוט לך בראש עם כיור כדי שתתאפס על עצמך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי, גולם. אני לא חושבת שאם תצא מהבית של אמא שלך זה יעזור לך. למעשה, אני לא חושבת שתצא אי פעם מהבית של אמא שלך, הבעיה היא עמוקה וחמורה הרבה יותר ואמרתי לך להתיעץ עם איש מקצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי, גולם. אני לא חושבת שאם תצא מהבית של אמא שלך זה יעזור לך. למעשה, אני לא חושבת שתצא אי פעם מהבית של אמא שלך, הבעיה היא עמוקה וחמורה הרבה יותר ואמרתי לך להתיעץ עם איש מקצוע.

אז מה דריה את אומרת שהוא יתצרך לעבוד עם יד ימנו כול חייו ?. :lol: :lol: :lol:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^

לא נראה לי שדריה צחקה בהודעה שלה ...

לגבי היד ימין שלו , זה בינו לבין היד שלו , מי אנחנו שנכנס ביניהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה דריה את אומרת שהוא יתצרך לעבוד עם יד ימנו כול חייו ?. :lol: :lol: :lol:.

אפשר גם לנסח את זה בצורה בוגרת יותר - הוא פשוט ימשיך למצוא תרוצים לא לצאת מהבית, יגיד אני רוצה יותר כסף לדירה יותר גדולה לאישה ולילדים (שכמובן לא יהיו לו אם הוא לא יכיר בבעיה האמיתית שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROFL ;D ;D ;D ;D ;D

אני לא חושב שוודקות , זה מה שיעזור לו .

אם כבר ... שיעבור לצמחים , פחות מזיק , לא דופק איברים פנימיים , מקלקל קצת את המוח .

חוץ מזה , אולי הוא יגיע לתובנות חדשות , משהו שאנחנו מפספסים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...