ההוצאה להורג של סדאם - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההוצאה להורג של סדאם

IG

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כולם רוצים להזיל ריר על גופה תלויה על חבל... במה זה הופך אתכם לשונים ממנו?

אבל בתכלעס, אני שמחתי למעמקי נשמתי כשהמון זועם עשה לינץ' ל-2 הבנים החולים שלו שהיו מתעללים באסירים (לאו דווקא פושעים, מתנגדי שלטון או "לא מהדת הנכונה"), חוטפים נערות וילדות ברחוב או מהחתונה ואונסים ורוצחים אותן... הגיע להם גרוע ממה שקיבלו. סדאם הוא שא תמים לעומת 2 השרצים שהוא עשה. תארו לעצמכם אם הם (עודאי וכוסאי) היו עולים לשלטון? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אולי מפסיק עם ההודעות שזה לא היה בסדר להרוג אותו :pissed:

אני גם מניח שלא היה צריך להרוג את אייכמן ואת שאר הנאצים ועוזריהם.

יש אנשים שלא מגיע להם אפילו את הכבוד לחיות!!!!!!

והזבל הוא הוא אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים ליראות את אחמניג'אד ניבעט בראש..........YES

רוצים לראות את בן-לאדן נאכל ע"י סנאי..........YES

רוצים לראות את נסראללה נטחן בתחת..........YES-YES-YES

שכחת את אורי גלר :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהגיע לו למות אבל..

תחשבו כמה שזה מחזק את האיראנים ידידינו הטובים... עכשיו הם ישתלטו להם בסבבה על שדות הנפט שקרובים לגבול שלהם (כי אין או לא יהיה מי שיעצור אותם אחרי שהאמריקאים יצאו)

מה גם שהם אולי יוכלו לשלוט על עירק דרך זרוע שלהם (איזה מישהו שכפוף למרותם שהם יממנו לו צבא קטן)

בקיצור אל תהייו קצרי ראיה -לכל דבר כזה יש השלכות רבות ומסובכות..

המוות של סדאם היה לטעמי כמעט לא רלוונטי .. אולי כדי להציל את כבודם האבוד של האמריקאים (תחשבו מה היה אם איזה מבצע חילוץ נועז היה מוציא אותו משם)

המצב יכול להיות מסובך עכשיו פי כמה וכמה עבור עכשיו (כמה שיש לאיראנים יותר נפט ככה הם יותר שולטים על הסביבה ועל העולם זה מה שעומד בבסיס המשוואה שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו כמה שזה מחזק את האיראנים ידידינו הטובים... עכשיו הם ישתלטו להם בסבבה על שדות הנפט שקרובים לגבול שלהם (כי אין או לא יהיה מי שיעצור אותם אחרי שהאמריקאים יצאו)

האמריקאים לא הולכים לצאת משם כ"כ מהר. הם בעיצומה של בניית בסיסי קבע בעיראק (14 נכון לעכשיו, אם אני לא טועה) בניגוד לחוק הקונגרס האמריקאי (שעליו בוש מצפצף), ויש לממשלת ארה"ב אינטרס טוב מאוד להישאר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמריקאים לא הולכים לצאת משם כ"כ מהר. הם בעיצומה של בניית בסיסי קבע בעיראק (14 נכון לעכשיו, אם אני לא טועה) בניגוד לחוק הקונגרס האמריקאי (שעליו בוש מצפצף), ויש לממשלת ארה"ב אינטרס טוב מאוד להישאר שם.

שמעת פעם על נסיגה בסטייל צה"ל?

(יציאה בתוך מספר שעות תוך כדי השארת רובים,תחמושת, וציוד יקר ערך מאחור...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהם לא יצאו כ"כ מהר בגלל קושי טכני, אלא בגלל שיש להם אינטרס להישאר שם עוד זמן רב (וזה בא לידי ביטוי בין היתר בבנייה אי חוקית של בסיסי הקבע).

ארה"ב רוצה לחזק את האחיזה שלה בכל האיזור, בגלל הנפט ובגלל רצון לבנות נקודת מוצא צבאית בפאתי איראן. קשה להם מדי להקים ממשלת בובות בעיראק עם מדיניות אנטי איראנית, ולכן במקום אחיזה דיפלומטית הם הולכים על אחיזה צבאית, ורק יגבירו אותה עם יותר משאבים וכוח אדם. כמובן שאף אחד לא שם קצוץ על גורלם של למעלה מ 100000 החיילים שנשארים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...