ההוצאה להורג של סדאם - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההוצאה להורג של סדאם

IG

Recommended Posts

זה לא קשור, בסה"כ זה נותן תקווה לעיראקים שלא ישלוט עליהם דיקטטור.

סוף סוף יהיו להם חיים, ממשלה דמוקרטית... מה לעשות שהאנשים שם מפגרים מדי

ולא יודעים מה הם רוצים ? קשה להם לנצל לטובה את מה שעושים עבורם, בין אם זה בשביל הכסף של בוש, ובין אם זה בשביל החופש בעיראק.

חוץ מזה, על כל המעשים שלו פשוט הגיע לו עונש מוות, הוא כמעט גרם לרצח עם ...[לפחות זאת הייתה הכוונה שלו].

עם עובדות אי-אפשר להתווכח, אי אפשר לסלוח על דברים כאלו, לכל היפי נפש שביניכם, תשמחו שאדם כזה מת.

לא צריך לשמוע את הקול שלו, ולא צריך לראות אותו, עדיף שיהיה עמוק עמוק מתחת לאדמה... וזה כבר לא מעניין אם הוא אויב או לא...

אותו דבר אני חושב גם לגבי הרודנים שם בקוריאה ובאפריקה וWHEREVER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק שעכשיו השאלה שנשאלת היא , אם באמת היה שווה כל הסיפור הזה

כל כך הרבה חיילים אמריקאים נהרגו

ושלא נדבר על כמות אזרחים עיראקים.

לא יכלו פשוט לשלם איזה 100 מליון דולר לאחד האנשים שקרובים אליו כדי שירעיל אותו או משהו :s05:

לפחות החיילים אמריקאים לא היו נהרגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקווה שלא ישלוט בהם דיקטטור...? תתעוררו. בעיראק שיעים וסונים. סדאם היה ולא היה מציק לסונים אבל שיעים ושאר ירקות - היה טובח בהם. עכשיו השיעים יורים באויר לאות שמחה והסונים מתכננים את הפיגוע הבא (אפרופו, מרגע הוצאתו להורג כבר נהרגו 56 איש בפיצוצים של מכוניות תופת ומהומות).

עריכה: עדכון - כבר למעלה מ-60 הרוגים והיום רק התחיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המציאות כואבת, אני לא רואה איך מסביב אפשר לשתוק על הזוועות שהוא עשה בכל מקרה...

בעעע.. אני שונא להתערב בזה, מלחמות "דת וגזע" מפגרות... לא פלא שהעולם שלנו נראה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העם הערבי הוא כמו צאון צריך מנהיג שינהיג אותם ,ארה"ב נכנסה לשם כאילו הם אלוהים וכל יכול הם!

ועובדה זה לא הולך להם.

הם מנסים להפוך מדינת דיקטטורה במשך שנים לדמוקרטיה ואין מישהו שינהיג אותם.

לי לא מפריע מה שהוא עשה לאנשים שלנו או לאירנים לי מפריע העובדה שהוא היה שונא הדוק ,מלחמת המפרץ ועוד..

הוא עכשיו ישלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, אני לא ראיתי בחוקי הפורום התייחסות לפירסום תוכן סדיסטי...

אגב, מה הקטע של כל ה"אורחים" שהקפיצו את המקס' אנשים בפורום לאיזה 1200?

עושים ניסוי מאמץ לשרת? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,אחרי הרבה מאוד חיפושים לצערי מצאתי את הוידאו.רואים אותו עד רגע לפני התלייה ואז רואים את הגופה.

אבל באמת מומלץ מאוד לא לראות אבל מי שרוצה בכל זאת,מומלץ מאוד להיות עם האצבע על הכפתור כיבוי של המסך

http://www.tayar.co.il/online/news/4285.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהתליה הזו היתה טעות.

לא היה צורך להרוג אותו, ולדעתי זה היה מעשה שגוי, ושלא תחשבו שאני איזה יפה נפש, אני לא מצדד באויבים שלי, אבל כבר לא היתה לו השפעה על כלום, הוא היה פסיכי על כל הראש, בשביל מה להרוג אותו? כדי להרגיש שנקמנו? שטויות של ילדים קטנים, וכל מי שנהנה לראות בנאדם מוצא להורג בתלייה, תאשפז את עצמך עכשיו...

היה צריך לתת לו איזה תא באיזה כלא לכל החיים, שישב על פשעי המלחמה שלו ויהרוג ת'זמן עד שהזמן יהרוג אותו.....

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...