הפונקציות החדישות ביותר:קונסולות חדשות VS מחשב חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפונקציות החדישות ביותר:קונסולות חדשות VS מחשב חדש

rikus

Recommended Posts

אם תיקחו PS3 ותריצו אותו משחק על מחשב עם DX10-מה יהיה עם יותר פונקציות גרפיות מתקדמות?

כמו CRYSIS לדוגמא, האם יהיה הבדל בין גרסאת הקונסולות לגרסאת ה DX10 של המחשבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה המחשב תמיד יהיה יותר מתקדם כי אתה יכול תמיד להחליף לו חלקים..

אבל המחשב עולה ברוב המקרים הרבה יותר מקונסולות ומחזיק פחות זמן... נגיד קונסולה מחזיקה בערך 5 שנים עד שהיא מתחילה להתיישן, מחשב זה בערך שנתיים שלוש..

וזה גם תלוי בהעדפות של השימושים שלך וגם משחקים שאתה אוהב, נגיד אתה אוהב אסטרטגיה אז קח מחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יש הבדל בפונקציות הגרפיות, אבל אני לא יודע כמה תשים לב להבדל. מבחינת הכוח הפוטנציאלי של בנושא גרפיקה - הרבה יותר מקונסולה כלשהיא. גם הרבה יותר יקר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

לא לא..אני שואל האם יראו הבדלים בגרפיקה-מבחינת פונקציות גרפיות ואני לא מדבר על רזולוציה ואם משתלם לקנות בכלל.

כן, PS3 לא תוכל להפעיל יחד עם AA, ובשלב המסוים, אחרי שנה וחצי שנתיים - היא כבר תהיה מיושנת מבחינה גרפית, ואחרי 3-4 שנים תהיה כמו הPS2 היום - בקושי מפעילה משחקים בגרפיקה שנחשבת לעלובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3-4 שנים? תנסה 2-3... ;)

אפשר להגיד 3-4 שנים אולי על האקס בוקס, שיצאה הרבה זמן לפני ה-PS3 והביצועים שלהן די דומים.

לדעתי מחשב ממוצע בעוד שנה כבר יהיה חזק יותר מה-PS3. ואין מה לדבר בכלל על מערכת חזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...