בעיות עם ADSL וראוטר WRT54G גרסא 3 עם ADSL בספק 012 בקשה לעזרה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם ADSL וראוטר WRT54G גרסא 3 עם ADSL בספק 012 בקשה לעזרה

TrYdEnT

Recommended Posts

ברשותי ראוטר לינקסיס WRT54G גרסא שלוש (מאמריקה אם זה משנה אמריקאי או אירופאי) ויש לי בעיה ב ADSL עם 012 שכל כמה שעות המהירות פתאום נופלת ואני לא יכול לגלוש אבל אחרי איזה חצי דקה הכל חוזר להיות בסדר והקטע הוא שאני רואה שזה מחליף לי IP כל הזמן למשהו חדש.

למה זה קורה? הראוטר בסדר גמור ראוטר מעולה אני משתמש בו כבר יותר משנתיים עוד מאמריקה ושם הוא היה מחובר בלי הפסקה אפילו פעם אחת. ככה שזה אולי משהו בהגדרות בארץ שעשיתי שהם לא נכונות

אני משתמש כמובן בהגדרות בPPPOE מכניס שם משתמש וסיסמא וב MTU זה על capture (share.mtumanul) וגודל 1454

אני לא משתמש ב DHCP יש כתובת אישית לכל מחשב והרשת הביתית עדיין עובדת כשקורא האיפוס מהירות והחלפת הכתובת IP

למישהו יש מושג למה זה קורה ואיך אפשר לתקן את זה? או זה ככה פשוט בתשתית המצחיקה בארץ שחושבים שהיא מהיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שהאינטרנט מתנתק, וכשהוא מתחבר מחדש אז הוא מן הסתם מקבל כתובת IP חדשה.

איזה מודם יש לך?

תבדוק אם בזמן הניתוק נורת הסנכרון (DSL, ADSL SYNC, LINE SYNC וכו') לא מהבהבת במקרה, ואם כן אז תתקשר למספר שרשום על המודם לקבלת תמיכה בנושא (כנראה בעיה בקו הADSL), אם אתה שעל המודם הכל עדיין דולק תקין תפנה לספקית ותנסה לבדוק איתם מה קורה ולמה יש ניתוקים.

כמובן שתגיד שיש ראוטר, שלא יתחילו ליצור איתך כל מיני חייגנים למיניהם בטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודם נשאר מסוכרן זה הקטע שאני לא מבין

וכן אני יודע שטכנית זה מתנתק אבל זה עושה את זה "חלק" כזה לדוגמא אם אני בערוץ במירק אז זה לא מתנתק לי משם אני רק מקבל איזה delay שאז קופצות לי השורות שהיו בזמן לא היה חיבור של הכמה שניות.

עוד משהו שכנראה חשוב להוסיף כדי לעזור זה שזה יכול להיות בסדר איזה 12 שעות אבל אז להחליף כתובת (להתנתק להתחבר) איזה 10 פעמים ברבע שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...