מערכת הגז שלי - בנייה אישית !!! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת הגז שלי - בנייה אישית !!!

Doctor Ice

Recommended Posts

שלום לכם !!!

אני גולש קבוע באתר זה במשך כמה שנים טובות ואין יום שאני לא גולש בו לפחות 3-4 פעמים (גם באמצע הלילה)

אני רוצה לציין שהפרויקטים שאנשים הציגו/בנו באתר מראים שילוב של רצון ויכולת מקצועית טובה ואני שמח שכך .

הפרוייקט שאותו אני רוצה להציג הינו מערכת גז שבניתי הכוללת בלוק של צ'ילי 1 המפורסם .

את הבלוק קניתי ממנו , ובעזרת קריאה מסיבית באינטרנט (כמה חודשים טובים) למדתי את התחום .

למזלי יש לי כמה חברים טובים שעובדים בענף המזגנים והקירור, והם עזרולי להשיג את החלקים הדרושים .

לפני כ-4 חודשים החלטתי לשפר את המערכת - נאלצתי להלחים שוב (אצל כמה טכנאי מיזוג-קירור) לצורך החלפת צנרות,גז ועוד...

והיום המערכת חזקה יותר (200W)

לפני הכל ישנם כמה אנשים שעזרו לי בייעוץ ובכל מני תהליכים בהכנת פרוייקט זה .

ופה המקום (אני מקווה שמותר לומר) להגיד תודה רבה ל: דורי , יקיר ,רוני , יחיאל וגם לצ'ילי 1 שעזרו ונתנו מזמנם החופשי עצות ואף עזרה במהלך הבנייה .

את כל תכנון הקופסה ,התאורה והחשמל עשיתי בעצמי כולל שרטוטים לפני חיתוך הפרספקס , שרטוטים אלקטרוניים , חישובי הספק הרכיבים וכמובן חיווט,

הלחמות והרכבה .

הפרוייקט גמור (יש לי בעייה עדיין עם תצוגת הבלוק - הוא מחובר למכשיר כיול של טמפ' ולא לצג טמפ') אין לי זמן לפינישים אחרונים - אולי בעתיד .

התכנון הסופי הוא לשים מעל מערכת הגז שלי את המארז שהוא בשלבי סיום (כך שהבלוק יגיע מלמטה למעלה , ובהמשך - אופציה ל:קרח יבש ו-LN2

אציין גם ששברתי שיאים בארץ:

על אוויר:עם מעבד 775 דגם 641 5.2@3.2 GHZ

על מים: עם מעבד פרקסקוט 3.2@4.34 GHZ

ועם מערכת הגז שלי: מעבד דגם 641 3.2@5.84 GHZ

הנה התמונות , אשמח לקבל תגובות וביקורות . ;D

1myphasewl4.th.jpg

2myphaseuv8.th.jpg

3myphaseqh1.th.jpg

4myphaselo8.th.jpg

:D

והנה התמונות של האוברקלוק (שנעשו על P5WD2E PREMIUM : :xyxthumbs:

my32584ghzcpuzvalidatevh8.th.jpg

spimy325841dn8.th.jpg

אגב , מי שרוצה להתרשם ולראות בעיניים :o - מוזמן ליצור איתי קשר ולהגיע .

נ.ב - ניסיתי להכניס ל-OCDB מזמן (העליתי את התמונות שוב פעם היום - מקווה שהפעם התוצאות יפורסמו) !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חבר'ה ,

לא היה לי זמן להגיב על התגובות/שאלות כי אני עסוק עכשיו בשני דברים קריטיים וכמעט שאין לי זמן . :bash:

1. בניית המארז החדש שלי (שגם ייבנה בסגנון מערכת הגז) .

2. שבירת מחסום ה- 6GHZ (המערכת עברה שיפורים נוספים). :D

התוצאה שראיתם (5.84GHZ) היא לפני השיפור הסופי של מערכת הגז ואני מקווה לתוצאות טובות יותר (+ 6GHZ ) :o ואולי גם WR.

אגב , הוסיפו את הפרוייקט שלי גם לפורום אוברקלוקינק וקירור (כנראה, בגלל שהוא מכיל גם O.C וגם MODDING ).

לגבי ה-ד"א איך אתה נמצא כל כך הרבה בפורום ויש לך רק 8 הודעות? , כמו שכבר נאמר -

אני נמצא הרבה בפורומים (לא מגיב הרבה - אבל אשתדל יותר מעכשיו)

אני אמשיך לעדכן אתכם . :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...