[קניה]ספק+כ.מסך - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[קניה]ספק+כ.מסך

bagetrek

Recommended Posts

X1950Pro וספק LIBERTY 400w.

X1950PRO עולה בסביבות ה1000+- בIQPC.

כן גם חשבתי על זה , אבל ליבריטי 400 באמת יחזיק X1950PRO ? :s05:

ועוד דבר - הכי זול שמצאתי זה 1100 ומשהו ל- X1950PRO שגם שמעתי שהקירור שבא עליהם הוא לא משהו ולא מקרר מיודע'מה ..

תודה שוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת 1950PRO מ-KSP שבא עם אקסלרו X2 מעולה והוא עולה 1200. דבר שמשאיר לך לספק 300 ש"ח בלבד.

אם אתה יכול לחרוג לכיוון הליברטי - נהדר

אם לא היתי ממליץ לך לקחתFSP 400 GLN שצריך להיכנס בתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת 1950PRO מ-KSP שבא עם אקסלרו X2 מעולה והוא עולה 1200. דבר שמשאיר לך לספק 300 ש"ח בלבד.

אם אתה יכול לחרוג לכיוון הליברטי - נהדר

אם לא היתי ממליץ לך לקחתFSP 400 GLN שצריך להיכנס בתקציב

יש לי להשיג ליברטי 400 ב- 414 שקל .

חשבתי על 76GT שעולה 800 ומשהו .

האם יספיק לי כל זה ?

ד"א יש לי מסך של proview 17 מלפני 5 שנים , שגם ככה אני לא מתעסק עם רזולוציות גבוהות מידי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברטי יהיה פה אוברקיל רציני. גם ל-1950PRO ככה שאין סיבה שהוא לא יחזיק 7600GT בקלות רבה.

לגבי השאלה אם הכ.מסך מתאים לדרישות שלך? אולי זו שאלה לפורום "תצוגה וגרפיקה". בכל מקרה גם ה-7600GT לא רע בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך .

בכל אופן , אני לא מחפש לבזבז את כל הכסף .. אני רוצה משהו להיסתפק בו ושיציג לי ביצועים טובים למחיר .

ואם אתה יכול להסביר לי בעברית ( פשוטה ) יותר :) מה זה "אובירקיל" ..

תודה שוב Xtract

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברקיל בשפה פשוטה זה שמשהו חזק מדי בישביל משהו אחר. במקרה שלנו הספק חזק מדי ל.מסך. זה לא אומר שזה לא יעבוד,זה אומר שחבל לבזבז ת'כסף פה אין צורך בספק כ"כ חזק.

לגבי כ.מסך,שוב זה לא המקום ואני מבין שבלי לדעת איזה כ.מסך אתה קונה אתה לא יודע כמה כסף נשאר לך להשקיע בספק.

יש לך תיכנונים לשדרוג עתידי ל-DX10 למשל? אתה משחק במשחקים כבדים? נשמע לי שה-76GT יהיה נחמד ואיתו תוכל לקחת את הליברטי למקרה שאתה מתכן שידרוגים. אם אתה לא צריך שידרוגים ואתה מחפש ביצועים טובים במשחקים ה-1950PRO בישבילך ואיתו תוכל לקחת FSP 350/HEc400TRT למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברקיל בשפה פשוטה זה שמשהו חזק מדי בישביל משהו אחר. במקרה שלנו הספק חזק מדי ל.מסך. זה לא אומר שזה לא יעבוד,זה אומר שחבל לבזבז ת'כסף פה אין צורך בספק כ"כ חזק.

לגבי כ.מסך,שוב זה לא המקום ואני מבין שבלי לדעת איזה כ.מסך אתה קונה אתה לא יודע כמה כסף נשאר לך להשקיע בספק.

יש לך תיכנונים לשדרוג עתידי ל-DX10 למשל? אתה משחק במשחקים כבדים? נשמע לי שה-76GT יהיה נחמד ואיתו תוכל לקחת את הליברטי למקרה שאתה מתכן שידרוגים. אם אתה לא צריך שידרוגים ואתה מחפש ביצועים טובים במשחקים ה-1950PRO בישבילך ואיתו תוכל לקחת FSP 350/HEc400TRT למשל.

כן אני רוצה משהו טוב שיחזיק לי עד יצאת הכרטיסים היותר משתלמים של DX10

אני די סגור על 76GT + ליברטי 400 = וישאר עוד עודף ;)

תודה רבה בכל אופן איש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...