P150 עדיף על 6A19+Enermax? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P150 עדיף על 6A19+Enermax?

DrizziTx

Recommended Posts

אז ככה, אני רוכש מחשב חדש ובמקור חשבתי על Enermax 485W או את ה-400W המודולרי יחד עם 6A19.

הסתובבתי פה וראיתי דיבורים על ה-P150 וכמה שהוא טוב.

חישוב זריז העלה שההפרש הוא בערך 250 ש"ח שממש לא איכפת לי להוסיף אותם אם מדובר בשידרוג משמעותי ובמארז טוב יותר.

1.) המארז צריך להיות מתאים לגודל הפיזי של כרטיסי DX10 כדוגמת ה-8800 למרות שעם הקטנת תהליך הייצור הם בטח ייקטנו בקרוב - אבל אני מעדיף מרווח ביטחון מאשר הצורך להחליף מארז או ספק עוד שנה.

2.) הספק צריך להיות בעל יכולת לתמוך בכרטיסי DX10 כדוגמת ה-8800 וה-R600 שעוד לא יצא (אין לי בעיה להסתמך על השערות לעת עתה). אין תיכנון ל-.

המחשב עצמו יהיה 6300 עם X1950Pro עד שכרטיסי DX10 יבשילו קצת.

בקיצור המלצתכם בנושא,

תודה מראש לעוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי הp150 עדיף על פני השילוב של הHEC והenermax 485w

בקשר לגודל של המארז ואם הוא יתאים אין לי מושג.

מישהו שיידע את הגדלים ויידע אם זה מתאים בטח יגיב פה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז עצמו איכותי מאוד וקריר מה-6A19 וכמובן שאין מה לדבר על איכות בניה ושקט.

הספק עצמו עדיף על הליברטי 400 וגם אל הספק שציינת והוא שקט מאוד בנוסף.

את המפרט הנוכחי שלך הוא מחזיק ללא בעיה ולא צריכה להיות שוב בעיה עם כרטיסי 8800 למניהם. לגבי R600 הוא עוד לא יצא אז אין לנו מה לדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול קניתי מחשב חדש עם המארז p150 ומה שאני יכול להגיד לכם שזה מארז ממש קטן וחבל שהסתמכתי אך ורק על ביקורות מבלי לראות אותו בעיניים. הכרטיס מסך 1950xt כמעט נושק לכלוב של ההארד דיסקים, יש אולי 5 סנטימטר מרחק ביניהם, וזה בטוח מפריע לזרימת אויר. אולי זה יתן מושג לגבי הכרטיסי מסך של הדור הבא. אפילו ראיתי אתר שנתן עליו ביקורת (טובה) שקרא לו מארז מיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שזה מארז גדול (אני לפחות לא טענתי כך מעולם) אבל הוא מארז איכותי מאוד אין לי שום ספק.

5 ס"מ עד כמה שידוע לי זה יותר ממספיק ואני חושב שאם זה המרחק אז גם 88GTS נכנס למרות שאני לא יודע את אורכו.

אני לא מאמין שהדבר פוגע בזרימת האויר ואתה יכול לבדוק את העניין אם פשוט תבדוק טמפ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא רק הדעה שלי. עשו המון בדיקות למארז המדובר ואני מתאר לעצמי שלא בדקו אותו עם 6600GT ו-P4 עליו אלא עם חומרה עדכנית וחזקה ועדיין הוא קיבל ביקורות מרשימת ומהללות.

תתחדש קודם כל ונשמח לשמוע התרשמות שלך מהמארז (לגבי השקט שלו בעיקר) כשהוא יגיע מחר. איך בודקים טמפ?'?

או CoreTmep (תוכנה)

או Everest (גם תוכנה)

או בביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה :)

האמת היא שאני לא רכשתי את המארז בשביל שקט (כשאני מול המחשב תמיד יש ואני לא שומע או לא רגיש לרעש מהמחשב), אלא בשביל הקירור. יש לי סיוט מהמחשב הקודם שלי שהיה עם 9700 פרו שעשה לי ים בבעיות בגלל שאז לא הייתי מודע לחשיבות של המארז והספק. בכל מקרה אני מבטיח לחוות דעה לגבי השקט שלו, ואם תרצו - אני אשמח להעלות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד נשמח לתמונה.

בכל מקרה גם לגבי הקירור בדיוק עכשיו עברתי שוב על הביקורת עליו ב-SPCR והם אומרים שה-92X2 מקדימה זה צעד נבון מאוד של אנטק מאחר והם מכסים שטח גדול יותר מ-120 בודד,מה גם שאחד מהם יכול לקרר את הכרטיסי מסך בעוד שהשני יכניס אויר קר למארז.

קירור זה משהו שלא היתי דואג לו במארז הזה.

נשמח גם לדעת איך נכנס שם ה-1950XT שיש לך (אם הבנתי נכון) ואם תוכל אפילו למדוד בסרגל כמה מקום נשאר או לשלוח של פנים המארז כשהוא פתוח,אני אודה לך (בשם כל האנשים שחושבים לקנות אותו ובכלל - אני חושב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת הזמנתי גם 2 מאוררים 92 מקדימה. ממה שהבנתי זה בא לקרר את ההארד דיסק(ים), יותר מאשר את הכרטיס מסך(כן, זה 1950xt. ) אני מבטיח להעלות של פנים המארז מחר. לגבי המדידה, אני אעריך מה המרחק, סרגל אין לי מאז שסיימתי את התיכון :). אגב, אתה חושב שהקירור סטוק של הכרטיס מסך יספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביקורת אמרו שזה יכול לקרר את ה-HDים או את הכרטיסי מסך,אבל לא התעמקתי בדיוק.

בכל מקרה,תודה על התמונות מראש.

לגבי הקירור סטוק של הכרטיס,אני לא מומחה גדול בכרטיסי מסך אבל אני מאמין שכמו כל סטוק,הוא מספיק כדי לשמור על טמפ' נורמאליות ולא יותר,כנ"ל מבחינת רעש. (אבל אמרת שזה לא מפריע לך כ"כ)

בקטעים הללו הדרך הכי טובה זה פשוט לבדוק לבד - וזה טוב מאחר וקירור למעבד/כ.מסך וכו' אפשר להוסיף בקלות יתרה לאחר מכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המחשב אתמול בערב :)

בנוגע לשקט של המארז, אמנם הוא משמיע רחש קל, ולא בדקתי את המחשב במאמץ, אבל אין ספק שהוא שקט.

המרווח בין הכרטיס מסך לבין הכלוב הוא אפילו פחות ממה שחשבתי - משהו כמו 3 סנטימטר.

והנה 2 שתראו (בתקווה שאני אצליח להעלות אותם)%7Boption%7D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלמוג,

תתחדש ותיהנה, זה אכן מארז מעולה וספק טוב.

לי אין את המארז אבל לפי מה שקראתי החורים והמסילות בצד הכלובים אמורים לאפשר לך לסדר את הכבלים בצורה שלא ישתלשלו ככה מאחור לתוך החלל. מה שהם קוראים cable management.

אולי שווה לך לנסות ולהשתמש בתכונה הזאת. ותן כמה אחרי שניהנה גם אנחנו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...