איך אתם רצים בחורף? (מי שלא במכון כושר) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם רצים בחורף? (מי שלא במכון כושר)

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

עכשיו התחיל להיות ממש קר ויורד כל הזמן גשם :-X...ככה שלא נראה לי שאני יוכל לרוץ...ומכון ממש לא בא לי וגם עוד מעט ככה שזה לא משתלם בכלל....למישהו יש רעיון?? איך אתם רצים בחוץ בחורף? אם אני ירוץ עם בגדים חמים זה לא יסרבל ויהיה קשה לרוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכי טוב זה לרוץ עם נעליים. אם יש לך גרביים לשים בפנים הרי זה משובח. :jump:

ועכשיו ברצינות.

בעבר הרחוק שלי (לפני חודשיים) הייתי גר בצפון ואת הריצות הייתי עושה עם מעיל גשם (הדקים והאטומים למים).

את הראש מתחת לכובע המעיל, הייתי מכסה עם כובע גרב כדי להגן על הראש, האזניים במיוחד, והפה, כי נשימות קרות זה בעסה ושורף.

מכנס כמובן ארוך עשוי מניילון שלא יספוג מים.

זה לא הכי נוח או אידיאלי, אבל ברגע שמתחממים והנשימות בגלל כובע הגרב נעימות יחסית זה פשוט נהדר.

אני תמיד אחרי כל ריצה כזו הולך ישר למרפאה לקנות משהו לשיעול.

אבל מה לא עושים בשביל הכושר הא? :badhairday:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ מעבר לאימון אירובי מסוג אחר (קנה שק אגרוף, ויאללה, לעבודה :smile1:)

לנסות להתמיד ולרוץ בחורף זה סתם טרחה לדעתי, אתה יוצא יותר מתוסכל ממזג האויר מאשר נהנה מהריצה (למי שבאמת נהנה מריצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח נו באמת מה תרוץ במקום זה חוסר חיים...והליכון אין לי...ואני לא יכול להרשם למכון חודש לפני הצבא...יש לי שק אגרוף..אבל אי אפשר להשוות בחיים ריצה לשק איגרוף....זה ממש לא אותו דבר בעעע כמה זמן ימשך הגשם הזה? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למהדרין: כובע גרב, מכנסיים ארוכים, סווטשירט וכו'. לדעתי, אפשר לקחת תיק(שאתה במילא צריך לקחת בשביל המים) להגיע לנקודת ההתחלה, להוריד מכנסיים לקצר ולהישאר בחולצה דקה-ארוכה(אם יורד גשם. אם רק קר, תסבול בשקט ובמילא תתחמם תוך כמה דקות) ויאללה לעבוד. אל תרוצו עם המון שכבות כי ככה תמנעו התנדפות זיעה והתקררות הגוף. אחרי 3-5 דקות ריצה כבר מתחממים טוב מאוד.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר להתפרץ לדיון, עד לאחרונה התאמנתי לבד (ידיים בטן וריצות) ונרשמתי עכשיו לחדר בשביל לחזק את הגוף לקראת הצבא.

השאלה היא, האם ריצה על ההליכון היא אימון טוב לריצות סיבולת (להתעלם מהעובדה שהשריר של הרגל לא מופעל, אני עובד עליו בניפרד..)?

האם 10 דקות ריצה על הליכון שוות ל-10 דקות ריצה בשטח?

תודה לעונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רץ כל עוד לא יורד גשם. אני רץ פעם ביום, שישה ימים בשבוע. מכנס של נייק ארוך, חולצה T קצרה וסווטשרט פליז של נייק שגנבתי לאח שלי עושים את העבודה.

יש לי גם כפפות סקי בשביל לשמור על הידיים. בלי זה אי אפשר, רציני.

ד"א, ביום הראשון של חופש חנוכה רצתי בערב עם מכנסיים קצרים, ובלי כפפות. הייתי חולה כמעט כל החופש, ואני עדיין מצונן.

בקיצור, חורף זה לא זמן טוב להתחיל לרוץ. אם אתה כבר רגיל, אין בעייה. למרות שאפשר להתחיל, זה רק יותר קשה.

וכמו שנאמר פה, קפיצות בחבל! תנסה להגיע לכמה שיותר סטים של נגיד 100 או 200. זה הכושר האירובי הכי טוב שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר להתפרץ לדיון, עד לאחרונה התאמנתי לבד (ידיים בטן וריצות) ונרשמתי עכשיו לחדר בשביל לחזק את הגוף לקראת הצבא.

השאלה היא, האם ריצה על ההליכון היא אימון טוב לריצות סיבולת (להתעלם מהעובדה שהשריר של הרגל לא מופעל, אני עובד עליו בניפרד..)?

האם 10 דקות ריצה על הליכון שוות ל-10 דקות ריצה בשטח?

תודה לעונים :)

כאחד שעבר גיבוש צנחנים, אתה יכול להשוות 10 דקות מהמסע שהיה לכם שם ל-10 דקות בהליכון?

במילים פשוטות יותר: אם בהליכון במצב מוצא אתה לא מפעיל שרירים שכן מופעלים בריצה רגילה, האם יש אפשרות שהליכון שווה לריצה על חוף ים? קשה לי להאמין.

מניסיוני הקט, ההליכונים במכון זה מיועדים לשרוף קלוריות, לא לשפר סיבולת כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רצתי שלשום כשהיה שיא הקר בערב עם חולצה קצרה ומכנסיים ארוכים...למזלי לא נעשתי חולה אבל היה ממש סיוט והידיים שלי מאוד יבשות בלי קשר...אין לי בעייה לרוץ עם חולצה ארוכה או אולי אפילו קפ'וצ'ון (השאלה היא אם הוא יכביד על הריצה?) הבעייה הכי גדולה זה אם פתאום מתחיל לרדת גשם,זה הדבר הכי מבאס להפסיק פתאום לרוץ :\ יש למישהו רעיון איך להיות 'מוכן' לזה שפתאום באמצע הריצה יתחיל גשם? מה בדיוק ללבוש? כדי שיהיה גם נוח יחסית לרוץ וגם יהיה אפשר להמשיך לרוץ במידה ויתחיל גשם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שעבר גיבוש צנחנים, אתה יכול להשוות 10 דקות מהמסע שהיה לכם שם ל-10 דקות בהליכון?

במילים פשוטות יותר: אם בהליכון במצב מוצא אתה לא מפעיל שרירים שכן מופעלים בריצה רגילה, האם יש אפשרות שהליכון שווה לריצה על חוף ים? קשה לי להאמין.

מניסיוני הקט, ההליכונים במכון זה מיועדים לשרוף קלוריות, לא לשפר סיבולת כלשהי.

שיט :\ אין לי כוח לחזור לרוץ על שפת הים, במיוחד לא במזג אוויר הזה

נראה לי אני אנסה את הקפיצה בחבל, זה גם עובד על השריר של הרגל וגם על סיבולת לב ריאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו ,מעיל,כובע צמר,קצת מתיחות ויאללה רוצו עד שיגמר לכם הכוח,בחול,בכביש,בגבעות..

יומיים אחר כך אותו דבר,ואם יש לכם כוח אז תרדו לים קצת מתח שכיבות שמיכה ואז לקפוץ לים ולשחות עם החברה ולנרגל עם זה בקיץ,אם זה בחורף אז תצטרכו לסתפק בלחזור הביתה

ככה אני התאמנתי לפני הגיוס,אבל מה אני מבין.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...