כדי לקנות 8 ג'יגה? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי לקנות 8 ג'יגה?

swg

Recommended Posts

1GB יכול להיות קצת מגביל עם מערכת הפעלה כמו אבל עם 2 GB אפשר כבר לעשות הכל

^^

1 ג'יגה זה דבר שבאמת כבר יכול להגביל אותך..

ולדוגמא בשביל להריץ כמה משחקים על הגדרות הכי גבוהות אתה חייב לפחות 1.5GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שטויות.

כשאני קניתי שתי סטיקים של 512 כמו שאתה רואה DDR1 כולם אמרו לי מה אתה צריך את זה יחזיק לך כמה שנים טובות, זה יותר מידי...

דר"א אני מדבר על התקופה ש256 היה סטנדרט והיה מפעיל משחקים בצורה יפה.

אז כמו שאתה רואה כמה שנים טובות זה לא בדיוק הספיק אלא שנתיים-שלוש וגם אותם אני מושך יותר מידי ומחכה לקנות מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono: ואז יצא או מה שלא יבוא אח"כ.

צריך לקנות כמות שמספיקה לכל הישומים היום זאת אומרת 2GB אין שום דבר ש4GB יכול לעשות ו2GB לא.

סתם לקנות 4-6-8GB שהם מיותרים ולא מנוצלים, נראה לי בגדר בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במערכות 8P

כי לוגית זה בלתי אפשרי לגשת ליותר מ-4GB עם 32Bit

[ברמת שפת מכונה, אתה משתמש באוגר (שגודלו 32Bit/64Bit) וניגש בעזרתו לזיכרון, כל ביט יכול להיות 0 או 1, ככה שמספר המצבים המקסימלי הוא 2 בחזקת 32, או 4GB (רמת הגישה המינימלית היא Byte) ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו צוחק עליכם , חבל על התשובות שאתם משקיעים בו.

זה נישמע כמו : "בזמן האחרון נהיה לי קצת צפוף בדירת ה2 חדרים שלי ואין מקום לכל הרהיטים - אתם חושבים שכדאי לקנות דירה עם 16 חדרים ?" ::)

ולגבי - מעל גיגה - התמורה להשקעה (לעומת אחוז האפליקציות המנצלות זאת) נמוכה מאוד. וגם הסקפטים יסכימו איתי אם הם יעברו להישתמש בתוכנת DEFRAG אוטומטית חכמה כמו DISKEEPER 11.

בVISTA אני מעריך שמצב זהה הוא עם פי 1.5-1.8 . מה שאומר ש 2 גיגה יסדרו אותנו בVISTA בזמן הקרוב , ובטווח הארוך יותר עם היתקדמות האפליקציות 4 גיגה יכסו את הכל , וגם זה יתן תמורה נמוכה הרבה יותר להשקעה מול 2 גיגה.

וגם קיים "חוק ICE" לגבי נפח זיכרונות : מעבר לכמות הזיכרון המקסימלית שהטכנולוגיה מאפשרת לדחוס על סטיק אחד - זה ביזבוז, לכל זמן נתון.

תעקבו אחרי זה לאורך השנים ותיראו שזה נכון ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, ליאור צודק :)

וגם קיים "חוק ICE" לגבי נפח זיכרונות : מעבר לכמות הזיכרון המקסימלית שהטכנולוגיה מאפשרת לדחוס על סטיק אחד - זה ביזבוז, לכל זמן נתון.

תעקבו אחרי זה לאורך השנים ותיראו שזה נכון ;) .

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...